Aras Bulut İynemli


Aras Bulut İynemli'nin ses getirecek projesi film değil dizi olacak "Öyle Bir Geçer Zaman ki" dizisiyle şöhrete kavuşan oyuncu Aras Bulut İynemli, Lanistar Medya’nın çekeceği Atatürk projesi için hazırlık yapıyor.
Aras Bulut İynemli'nin ses getirecek projesiyle ilgili yeni detaylar Lanistar Medya'nın çekeceği Mehmet Ada Öztekin'in Atatürk filminin hangi platformda yayınlanacağı belli oldu.
Aras Bulut İynemli, Atatürk rolü için harıl harıl çalışıyor 2023'te cumhuriyetimizin 100. yılında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü anlatan bir film vizyona girecek. Filmde Ulu Önder Atatürk'ü oyuncu Aras Bulut İynemli canlandıracak.
Aras Bulut İynemli: "Ulu Önder Atatürk'ü canlandırmak büyük gurur" Cumhuriyet'in 100. yılında, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün hayatından kesitlerin anlatılacağı bir sinema projesi için çalışmalara başlandığı ortaya çıkmış ve filmde Atatürk'ü Aras Bulut İynemli'nin canlandıracağı iddia edilmişti.
Bige Önal ile Aras Bulut İynemli barıştı mı? Ünlü sinema oyuncusu Aras Bulut İynemli ile kendisi gibi oyuncu olan Bige Önal arasında ayrılık haberi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.
Ünlü oyuncular akraba çıktı! Oğulcan Engin ile aşk yaşamaya başlayan oyuncu Miray Daner'in Yeşilçam'ın usta oyuncusu İlhan Daner'le yakın akraba olduğu ortaya çıktı.
Aras Bulut İynemli, Ulu Önder Atatürk'ü mü canlandıracak? Cumhuriyet'in 100. yılında, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün hayatından kesitlerin anlatılacağı bir sinema projesi için çalışmalara başlandı. Filmde Atatürk'ü, Aras Bulut İynemli'nin canlandıracağı konuşuluyor.