Aras Bulut İynemli


Bige Önal'a Aras Bulut İynemli soruldu
Bige Önal'a Aras Bulut İynemli soruldu Oyuncu Bige Önal, önceki gün Etiler'de görüntülendi. Bir gözlük mağazasında alışveriş yapan oyuncu, 1 saat boyunca yeni ürünleri kontrol etti.
'Üç Kuruş'ta Necip Memili sürprizi
'Üç Kuruş'ta Necip Memili sürprizi 'Üç Kuruş' dizisini her hafta ilgiyle takip eden tutkunlarının isteği sonunda gerçek oldu.
Burak Deniz cephesinde bomba gelişme
Burak Deniz cephesinde bomba gelişme Burak Deniz de Disney Plus'ın yetenek bölümüne katılan oyuncular arasında yer aldı.
Cansu Dere'den sürpriz anlaşma
Cansu Dere'den sürpriz anlaşma Disney Plus yine büyük bir bombaya daha imza attı ve Türkiye'nin ünlü dünyaya yayınlan starlarından Cansu Dere'yle el sıkıştı.
Aras Bulut İynemli ve Bige Önal yine ayrıldı
Aras Bulut İynemli ve Bige Önal yine ayrıldı Yakışıklı oyuncu Aras Bulut İynemli ile meslektaşı Bige Önal, 6 yıllık birlikteliklerini geçtiğimiz aylarda noktalamışlardı. Fakat ayrılık uzun sürmemiş tekrar bir araya gelen İynemli ile Önal, ilişkilerine kaldığı yerden devam etme kararı almışlardı.
Bige Önal'ın endişeli günleri
Bige Önal'ın endişeli günleri Geçtiğimiz Temmuz ayında altı yıllık ilişkilerini sessiz sedasız sonlandıran oyuncu çift Aras Bulut İynemli ve Bige Önal, ilişkilerine bir şans vermiş ve barışmıştı.
Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz 'sembol çift' oldu
Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz 'sembol çift' oldu Sosyal medyada 2015 yılından bu yana düzenlenen Sevgililer Günü anketi sonuçlandı.