Aras Bulut İynemli


Aras Bulut İynemli: "Elimden gelenin en iyisini yapacağıma söz verdim"
Aras Bulut İynemli: "Elimden gelenin en iyisini yapacağıma söz verdim" Yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin’in yaptığı, senaryosunu Necati Şahin’in kaleme aldığı "Atatürk" filminin ilki 3 Kasım'da vizyona girecek.
Aras Bulut İynemli 'Disney Plus' sessizliğini bozdu
Aras Bulut İynemli 'Disney Plus' sessizliğini bozdu Aras Bulut İynemli, başrolünde yer aldığı ‘Atatürk’ dizisinin Disney Plus tarafından yayınlanmasının iptal edilmesi hakkında açıklamalarda bulundu.
Atatürk dizisi 29 Ekim'de Fox TV'de yayınlanacak
Atatürk dizisi 29 Ekim'de Fox TV'de yayınlanacak Aras Bulut İynemli’nin başrolünü oynadığı dev bütçeli “Atatürk” dizisiyle ilgili bir süredir yaşanan tartışma sonuca bağlandı.
Aras Bulut İynemli'nin rol aldığı 'Atatürk' dizisi için skandal karar!
Aras Bulut İynemli'nin rol aldığı 'Atatürk' dizisi için skandal karar! Aras Bulut İynemli'nin başrol olduğu Disney Plus'ın 8 milyon dolar harcadığı "Atatürk" dizisinin akıbeti belli oldu.
Üç ünlü güzelin aşktan yana şansı güldü!
Üç ünlü güzelin aşktan yana şansı güldü! Sıla Türkoğlu, Özgü Kaya ve Hazal Subaşı, katıldıkları davette objektiflere yansıdı.
Disney Plus'ta yayınlanmayacak yapımlara ne olacak?
Disney Plus'ta yayınlanmayacak yapımlara ne olacak? Disney Plus'ın yayınlamaktan vazgeçtiği yerli içeriklerinin ve anlaşma yapan starların kaderi ne olacak?
Bige Önal ve Umut Evirgen aşk mı yaşıyor?
Bige Önal ve Umut Evirgen aşk mı yaşıyor? Uzun süre birliktelik yaşadığı Aras Bulut İynemli'den ayrılan oyuncunun adı işletmeci Umut Evirgen ile aşk dedikodularına karışmıştı.