Aras Bulut İynemli


Damla Sönmez'den Aras Bulut İynemli'ye övgü yağmuru
Damla Sönmez'den Aras Bulut İynemli'ye övgü yağmuru Damla Sönmez bir dönem adının aşk dedikodusuna karıştığı Aras Bulut İynemli'ye övgü yağdırdı...
Aras Bulut İynemli gecelerde efkar dağıttı
Aras Bulut İynemli gecelerde efkar dağıttı Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Bige Önal ile yollarını ayıran Aras Bulut İynemli gecelerde görüntülendi.
Bige Önal'ın annesi Damla Sönmez'e hakaretler mi yağdırdı?
Bige Önal'ın annesi Damla Sönmez'e hakaretler mi yağdırdı? Aras Bulut İynemli ile yedi yıllık ilişkisi kısa süre önce biten Bige Önal, şimdilerde hayli ilginç bir iddiayla sosyal medyanın gündeminde...
Bige Önal'a ayrılık sorulunca 'Tabii ki' dedi
Bige Önal'a ayrılık sorulunca 'Tabii ki' dedi Oyuncu Bige Önal ve Aras Bulut İynemli'nin mutlu giden birliktelikleri geçtiğimiz ay ani bir kararla sona ermişti.
Aras Bulut İynemli ve Bige Önal'ın ani ayrılığının ardındaki gerçek!
Aras Bulut İynemli ve Bige Önal'ın ani ayrılığının ardındaki gerçek! Aras Bulut İynemli ile Bige Önal'ın ani ayrılıklarının nedeni belli oldu.
Aras Bulut İynemli sevgilisi Bige Önal'ı terk etti!
Aras Bulut İynemli sevgilisi Bige Önal'ı terk etti! Evlenmeleri beklenen Aras Bulut İynemli ve Bige Önal çifti ani bir kararla ayrıldı.
Bige Önal: "Sosyal medyayla yıldızım barışmadı"
Bige Önal: "Sosyal medyayla yıldızım barışmadı" Bige Önal, dijital dünyayı sevmediğini, "Oyuncu olmasaydım, Instagram hesabım bile olmazdı. Mektup arkadaşım vardı. Bence onlar daha sağlam ve daha gerçek ilişkilermiş" diyerek anlattı.