Arda Turan


Gökhan Özoğuz Arda Turan ile fena dalga geçti! Futbolcu Arda Turan, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'yla karıştırınca sosyal medyada tepki çekmişti. Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz da Turan ile dalga geçti.
Aslıhan Doğan'dan Arda Turan'a '19 Mayıs' desteği Futbolcu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla herkesin özel hayatı konusunda ahkam kesen sosyal medya kullanıcılarını eleştirdi. Genç kadının bu tepkisi eşine destek olarak yorumlandı.
19 Mayıs ile 23 Nisan’ı karıştıran Arda Turan’dan açıklama Arda Turan, 19 Mayıs ile 23 Nisan’ı karıştırması üzerine kendisini eleştirenlere yanıt verdi. Bu video sonrası tepki mesajları alan yıldız isim, Instagram hesabından tepkilere yanıt verdi.
Turan çiftinin Hamza'sından sevimli pozlar Arda Turan ile Aslıhan Doğan Turan'ın minik oğulları Hamza, pizza canavarı çıktı.
Hamza Arda İngilizce konuşmaya başladı Arda Turan ile Aslıhan Doğan Turan'ın oğulları Hamza İngilizce konuşmaya başladı.
Aslıhan Doğan Turan'dan hamilelere tavsiyeler Ünlü futbolcu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan, karantina günlerine hamileliğinde yakalandı. 1.5 yaşında Hamza adında bir oğlu olan Aslıhan Hanım, ikinci oğluna 7 aylık hamile.
Arda Turan dağıtımı bizzat yaptı Arda Turan sağlık çalışanları için kendisine destek veren isimlerle birlikte 10 bin maske hareketini başlattı.