Arda Turan


Lüks hayatı dile düşen Aslıhan Doğan: "Arda ile ikon çiftiz"
Lüks hayatı dile düşen Aslıhan Doğan: "Arda ile ikon çiftiz" Eyüpspor Teknik Direktörü Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan Turan muhabirlerin sorularını yanıtladı. Victoria Beckham’a benzetilmekten mutluluk duyduğunu söyledi.
Arda Turan eşiyle gecelerde görüntülendi! Fatih Terim sorusu şaşırttı
Arda Turan eşiyle gecelerde görüntülendi! Fatih Terim sorusu şaşırttı Arda Turan, eşi Aslıhan Doğan Turan ile birlikte Etiler'deki bir mekândan çıkarken görüntülendi. Turan, "Arkadaşlar iyi akşamlar. Yakın bir dostumuzun doğum günü vardı ona katıldık. Herkese iyi geceler diliyoruz" dedi.
Seçil Erzan'ın ikinci telefonuna ait bilirkişi raporu ortaya çıktı
Seçil Erzan'ın ikinci telefonuna ait bilirkişi raporu ortaya çıktı Ünlü futbolcuları dolandırdığı gerekçesiyle tutuklanan banka müdürü Seçil Erzan'ın ve tutuksuz sanıklardan Nazlı Can'ın cep telefonlarına ait bilirkişi raporu ortaya çıktı.
13 saat süren Seçil Erzan duruşması Pazartesi'ye ertelendi
13 saat süren Seçil Erzan duruşması Pazartesi'ye ertelendi Aralarında spor dünyasının ünlü isimleri Arda Turan, Emre Belözoğlu, Fernando Muslera ile Selçuk İnan'ın da bulunduğu toplam 21 kişiyi dolandırdığı iddiasıyla yargılanan Seçil Erzan ve 6 sanığın yargılandığı duruşma 13. Saatinde tanık dinlenmesi için Pazartesi gününe ertelendi.
Seçil Erzan hakim karşısında! Semih Kaya adliyeye geldi
Seçil Erzan hakim karşısında! Semih Kaya adliyeye geldi Aralarında Arda Turan, Emre Belözoğlu, Fernando Muslera ve Selçuk İnan’ın da bulunduğu ve şikayetçi sayısının artmasıyla toplam 21 kişinin dolandırıldığı iddiasıyla 252 yıla kadar hapsi istenen banka şube müdürü Seçil Erzan ile birlikte 7 sanık bugün hakim karşısına çıkıyor...
Seçil Erzan ikinci kez hakim karşısına çıkıyor
Seçil Erzan ikinci kez hakim karşısına çıkıyor İstanbul 41. Ağır Ceza Mahkemesi'nde Cuma günü görülecek 2. duruşmada, tutuklu sanık Seçil Erzan'ın arasında bulunduğu 7 sanık yer alıyor.
Seçil Erzan'ın yeni kayıtları dosyaya girdi
Seçil Erzan'ın yeni kayıtları dosyaya girdi Yüksek kâr getirili özel fon vaadiyle aralarında Arda Turan, Fernando Muslera ve Emre Belözoğlu gibi isimlerin de bulunduğu pek çok kişiyi dolandırdığı iddia edilen Seçil Erzan'ın cep telefonun yeni kayıtları dosyaya girdi.