Arda Turan


Arda Turan ve Taylan Antalyalı'nın alışveriş buluşması
Arda Turan ve Taylan Antalyalı'nın alışveriş buluşması Galatasaray'ın kaptanı Arda Turan geride bıraktığımız gün eşi Aslıhan Turan ve takım arkadaşı Taylan Antalyalı ile birlikte objektiflere takıldı.
Burcu Esmersoy'un dedikodusunu yaptıkları ortaya çıkan ikili korku içinde!
Burcu Esmersoy'un dedikodusunu yaptıkları ortaya çıkan ikili korku içinde! Sunucu Burcu Esmersoy, eski nişanlısı ve eski kankasının eşleri olan Rachel Araz Kiresepi ile Aslıhan Doğan Turan’ın kabusu oldu. Birçok etkinlikten davet alan ikili, Burcu Esmersoy’la pişti olmaktan korkuyor.
Arda Turan: "Arkadaşlarımla iftar yaptık"
Arda Turan: "Arkadaşlarımla iftar yaptık" Kuruçeşme'deki bir restoranda arkadaşlarıyla birlikte iftar yemeğinde buluşan Arda Turan, basın mensuplarıyla sohbet etmeyi ihmal etmedi.
Ahmet Çakar'dan Arda Turan'a: "Sen hainsin!"
Ahmet Çakar'dan Arda Turan'a: "Sen hainsin!" Real Madrid-Barcelona maçında eski takımına başarılar dileyen Galatasaraylı Arda Turan’a Ahmet Çakar’dan çok sert tepki geldi.
Aslıhan Doğan Turan: "Üçüncü çocuğumuz kız olursa ismi hazır"
Aslıhan Doğan Turan: "Üçüncü çocuğumuz kız olursa ismi hazır" Futbolcu Arda Turan ile 2018'de nikah masasına oturan Aslıhan Doğan Turan, evliliği hakkında bilinmeyenleri anlattı.
Arda Turan: "Seven adama özel gün mü olurmuş?"
Arda Turan: "Seven adama özel gün mü olurmuş?" Galatasaraylı futbolcu Arda Turan 14 Şubat Sevgililer Günü ile ilgili ilginç bir açıklamada bulundu.
Aslıhan Doğan Turan'dan üçüncü çocuk açıklaması!
Aslıhan Doğan Turan'dan üçüncü çocuk açıklaması! Asil Aslan ve Hamza Arda adında iki oğulları olan Aslıhan Doğan Turan, yeniden annelik heyecanı yaşamak istediğini açıkladı.