Arda Turan


Aslıhan Doğan Turan ve bebeği riskte mi? Futbolcu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan, ikinci kez hamile olduğunu söyledi. 4 ayda sadece 500 gram aldığını belirtti.
Aslıhan Doğan Turan ikinci bebeğin ismini açıkladı! Hamza Arda adında bir erkek bebeği olan Aslıhan Doğan Turan'ın ikinci bebeğinin cinsiyeti de erkek...
Arda Turan: "Fatih Terim'e minnettarım" Galatasaray'ın eski futbolcusu Arda Turan, Instagram hesabından son dönemde yaşanan olaylar ve Fatih Terim'in kendisine yaklaşımı ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Arda Turan’ın oğlu Hamza Arda'ya dev teklif! Başakşehir'le yollarını ayıran Arda Turan'ın minik oğlu Hamza Arda, sevimliliğiyle yapımcıların yakın markajına girdi.
Hamza 'Baba' dedi, Arda Turan mest oldu! Arda Turan ve Aslıhan Doğan Turan oğulları Hamza'nın 'baba' dediği anları sosyal medya hesabından paylaştı.
Arda Turan'dan eşine ikinci bebek hediyesi Şimdilerde ikinci oğluna 3 aylık hamile olan Aslıhan Doğan Turan, eşi Arda Turan tarafından hediyelere boğulmaya devam ediyor.
Turan çiftinin ikinci bebeklerinin cinsiyeti belli oldu! İkinci bebeği istediklerini her seferinde dile getiren Arda Turan ve Aslıhan Doğan Turan’ın bebeklerinin cinsiyeti belli oldu.