Arda Turan


Arda Turan depremzedeler için Marmaris'te sahaya çıkacak
Arda Turan depremzedeler için Marmaris'te sahaya çıkacak Türk futbolunun yetiştirdiği en önemli futbolculardan, Galatasaray ve A Milli Takım'ın yanı sıra yıllarca İspanya'nın dev kulüpleri Barcelona ile Atletico Madrid'de forma giyen Arda Turan, Marmaris'te depremzedelerle birlikte sahaya çıkacak.
Arda Turan'a vergi kaçırmaktan soruşturma açıldı
Arda Turan'a vergi kaçırmaktan soruşturma açıldı Eski milli futbolcu Arda Turan, İspanya'da vergi kaçırmakla suçlanıyor. Savcılık, Atletico Madrid ve Barcelona formalarını giyen Arda Turan hakkında iki suçtan dava açılmasını talep etti.
Ünlü çiftler teker teker taşınıyor! Deprem korkusu sardı!
Ünlü çiftler teker teker taşınıyor! Deprem korkusu sardı! Asrın tüm Türkiye'yi bir kez daha deprem gerçeğiyle yüzleştirdi.
Arda Turan'ın 26 Milyon liralık aracı gündem oldu
Arda Turan'ın 26 Milyon liralık aracı gündem oldu Lüks otomobillere tutkusuyla tanınan Arda Turan'ın, koleksiyonuna 'kraliyet arabası' olarak tanınan bir aracı daha kattığı ortaya çıktı.
Aslıhan Doğan Turan: "Stil benden sorulur"
Aslıhan Doğan Turan: "Stil benden sorulur" Bir dönemin şöhretli futbolcusu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan modaya el attı.
Aslıhan Doğan Turan İngiltere'de 1 milyon TL harcadı!
Aslıhan Doğan Turan İngiltere'de 1 milyon TL harcadı! Arda Turan’ın eşi Aslıhan Turan Doğan, geçtiğimiz hafta Londra tatiline gitti.
Aslıhan Doğan Turan: "Arda ile ayrılık iyi geldi"
Aslıhan Doğan Turan: "Arda ile ayrılık iyi geldi" Aslıhan Doğan Turan, eşi Arda Turan'la evliliğiyle ilgili itiraflarda bulundu.