Arda Turan


Arda Turan: "Fatih Terim'e minnettarım" Galatasaray'ın eski futbolcusu Arda Turan, Instagram hesabından son dönemde yaşanan olaylar ve Fatih Terim'in kendisine yaklaşımı ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Arda Turan’ın oğlu Hamza Arda'ya dev teklif! Başakşehir'le yollarını ayıran Arda Turan'ın minik oğlu Hamza Arda, sevimliliğiyle yapımcıların yakın markajına girdi.
Hamza 'Baba' dedi, Arda Turan mest oldu! Arda Turan ve Aslıhan Doğan Turan oğulları Hamza'nın 'baba' dediği anları sosyal medya hesabından paylaştı.
Arda Turan'dan eşine ikinci bebek hediyesi Şimdilerde ikinci oğluna 3 aylık hamile olan Aslıhan Doğan Turan, eşi Arda Turan tarafından hediyelere boğulmaya devam ediyor.
Turan çiftinin ikinci bebeklerinin cinsiyeti belli oldu! İkinci bebeği istediklerini her seferinde dile getiren Arda Turan ve Aslıhan Doğan Turan’ın bebeklerinin cinsiyeti belli oldu.
Burcu Esmersoy'dan konuşulacak 'saat' atağı! Burcu Esmersoy, 300 bin liralık saatiyle adeta şov yaptı...
Arda ile Aslıhan'dan 'dört dörtlük' kaçış! 2018 yılında Arda Turan'la nikah masasına oturan ve şimdilerde ikinci çocuğuna hamile olan Aslıhan Doğan bir dergiye verdiği röportajda, 'Evliliğimiz dört dörtlük diyemem' demişti.