Arda Turan


Aslıhan Doğan Turan hiç ummadığı yerden yara aldı
Aslıhan Doğan Turan hiç ummadığı yerden yara aldı Arda Turan'ın sosyal medya fenomeni eşi Aslıhan Doğan Turan, tatil için gittiği Marmaris'te şaşırtan bir olay yaşadı.
Berkay: "O dava henüz bitmedi"
Berkay: "O dava henüz bitmedi" Berkay, KKTC sahnesindeydi. Ünlü şarkıcı konserlerin çok yoğun olduğunu sürekli bir yerde olduğunu ve çocuklarla bu süreçte ayrı kaldığını söyledi.
Mahkeme Arda Turan hakkında kararını verdi
Mahkeme Arda Turan hakkında kararını verdi Şarkıcı Berkay Şahin'in eşi Özlem Ada Şahin'e karşı cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla yargılanan futbolcu Arda Turan cinsel taciz suçunu işlediğine yönelik kesin ve inandırıcı delil bulunmadığı gerekçesiyle ikinci kez beraat etti.
Arda Turan kardeşini evlendiriyor
Arda Turan kardeşini evlendiriyor Ünlü futbolcu Arda Turan, kardeşi Okan Turan ve kardeşinin nişanlısı Katre Yırtıcı ile birlikte İstinye'deydi.
Arda Turan ailesiyle Marmaris'te tatil sezonunu açtı
Arda Turan ailesiyle Marmaris'te tatil sezonunu açtı Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Arda Turan, ailesiyle tatile çıktı. Bir süredir futbolu bırakacağına dair haberlerle gündemde olan Turan, soluğu Marmaris'te aldı.
Burak Yılmaz Arda Turan-Berkay Şahin davasında ifade verdi
Burak Yılmaz Arda Turan-Berkay Şahin davasında ifade verdi Futbolcu Arda Turan'ın, şarkıcı Berkay Şahin'in eşi Özlem Ada Şahin'i taciz ettiği iddiasıyla yargılandığı davada, Burak Yılmaz'ın celse arasında tanık olarak ifade verdiği ortaya çıktı.
Arda Turan: "Emekliliğin ilk gününde oğlumlayım"
Arda Turan: "Emekliliğin ilk gününde oğlumlayım" Süper Lig’in bitmesiyle Galatasaray’a veda eden Arda Turan önceki gün oğlu Hamza Arda ile Bebek’teydi.