Arda Turan


Aslıhan Doğan Turan'a 11 Milyon tık!
Aslıhan Doğan Turan'a 11 Milyon tık! Kocaları çok para kazandığı için birçok futbolcunun eşi yan gelip yatarken, bazıları da var ki kendine bir iş yaratıp üretmeyi seçiyor. Bunlardan biri de Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan...
Aslıhan Doğan Turan'a sürpriz doğum günü partisi
Aslıhan Doğan Turan'a sürpriz doğum günü partisi Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan Turan önceki gün 36 yaşına girdi. Çift Çubuklu Vadi Evleri’ndeki villalarında yakın dostları için bir parti düzenledi.
Arda Turan'dan eşi Aslıhan'a romantik kutlama
Arda Turan'dan eşi Aslıhan'a romantik kutlama Galatasaraylı futbolcu Arda Turan eşi Aslıhan Doğan'ın doğum günü romantik bir paylaşımla kutladı.
Burcu Esmersoy ile davette karşılaşan Rachel Araz'ın morali bozuldu
Burcu Esmersoy ile davette karşılaşan Rachel Araz'ın morali bozuldu Burcu Esmersoy, hakkında dedikodu yaptığını ima ettiği eski nişanlısı Sami Kiresepi’nin eşi Rachel Araz’la bir davette pişti oldu. Güzel sunucu şen kahkahalar atarken, köşe bucak kaçan Rachel Araz'ın ise yüzünden düşen bin parçaydı.
Arda Turan'ın kardeşi Okan Turan evleniyor
Arda Turan'ın kardeşi Okan Turan evleniyor Galatasaraylı futbolcu Arda Turan’ın kardeşi Okan Turan 2012’de Katre Yırtıcı ile aşk yaşamaya başlamıştı.
Arda Turan ve Aslıhan Doğan Turan'ın Hamza Arda'sı 3 yaşına bastı
Arda Turan ve Aslıhan Doğan Turan'ın Hamza Arda'sı 3 yaşına bastı Aslıhan Doğan Turan ile Galatasaraylı futbolcu Arda Turan’ın çocukları Hamza Arda 2019’da, Asil Aslan ise 2020 yazında dünyaya gelmişti.
Berkay ve Arda Turan'ın davasını 'Burak Yılmaz' kilitledi
Berkay ve Arda Turan'ın davasını 'Burak Yılmaz' kilitledi Galatasaray kaptanlarından Arda Turan'ın şarkıcı Berkay Şahin ile eşi Özlem Ada Şahin'le olan davasında tanıklardan futbolcu Burak Yılmaz, yine ifade vermedi. Dava tıkandı. Burak'ın 5 aydır mahkemeye ifade vermesi bekleniyor.