Arda Turan

Aslıhan Doğan Turan ünlü yarışmacıyı evinde çalıştırıyor! Aslıhan Doğan Turan - Arda Turan çifti dün akşam yakın dostları Selin İmer - Mustafa Ceceli çiftiyle yemekte buluştu.
Aslıhan Doğan Turan'ın hedefinde 4 çocuk var! Aslıhan Doğan Turan, 2014'te aşk yaşamaya başladığı futbolcu Arda Turan ile Mart 2018’de nikah masasına oturmuştu.
Seda Akgül'den Arda-Aslıhan çiftine çok sert sözler! Deneyimli sunucu Seda Akgül, bir magazin programının canlı yayınına konuk oldu. Akgül, oğlunu 70 bin TL'lik kreşe yazdırmak için harekete geçen ve 3 dil öğrenmesini isteyen Arda Turan ve eşi Aslıhan Doğan Turan'a ateş püskürdü.
Berkay, Arda Turan'ın görüşmediği dostlarının peşine düştü! Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'in dün Arda Turan'ın 'manevi annem' dediği Demet Akbağ ile çekilmiş fotoğrafını sosyal medyada paylaşması olay yaratmıştı.
Demet Akbağ'dan Arda Turan'a şok eden gol! Oyuncu Demet Akbağ, Arda Turan ve Berkay arasında gerçekleşen kavganın görüldüğü davanın ardından Berkay'ın eşi ile bir araya geldi.
Aslıhan Doğan'a Arda-Berkay davası soruldu! Son günlerin konuşulan isimlerinden Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan, önceki gün bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıdı.
Arda Turan hatırlatınca Berkay ve eşi gerildi! Berkay ile eşi Özlem Ada Şahin, Arda Turan’la aralarındaki kavganın bitmeyeceğini bir kez daha gösterdi. İkili, 2 yıl 8 ay hapis cezası alan futbolcu hakkındaki hükmün ertelenmesi hatırlatılınca ‘Bu adam bir suçludur’ dedi.