Arzu Sabancı


Arzu Sabancı soğuk savaşı başlattı: "Oyum Serenay Sarıkaya'ya"
Arzu Sabancı soğuk savaşı başlattı: "Oyum Serenay Sarıkaya'ya" Önceki akşam düzenlenen ELLE ödül töreninde 'Yılın Stil Sahibi Kadın Oyuncusu' ödülü Serenay Sarıkaya'ya gitti. Jüri üyeleri arasında olan Arzu Sabancı, diğer aday olan oğlu Hakan Sabancı'nın sevgilisi Hande Erçel'e oyunu vermedi.
Hande Erçel ve Hakan Sabancı evlendi mi? Bomba gelişme!
Hande Erçel ve Hakan Sabancı evlendi mi? Bomba gelişme! Hande Erçel’in pantolon cebine koyduğu yüzüğü ve elini sürekli gizlemesi evlilik iddialarını beraberinde getirdi.
Hande Erçel Arzu Sabancı ile karşılıklı göbek attı!
Hande Erçel Arzu Sabancı ile karşılıklı göbek attı! Bir süredir Hakan Sabancı ile aşk yaşayan Hande Erçel, sonunda Sabancı Ailesi üyeleriyle tek tek tanıştı.
Nazlı Sabancı bebeğini kucağına almak için sabırsızlanıyor
Nazlı Sabancı bebeğini kucağına almak için sabırsızlanıyor İlk bebeğini kucağına almaya hazırlanan ve heyecanı gün geçtikçe büyüyen Nazlı Sabancı, siyah kombiniyle objektif karşısına geçti.
Hande Erçel'den Arzu Sabancı'ya sürpriz telefon!
Hande Erçel'den Arzu Sabancı'ya sürpriz telefon! Sabancı ailesi bayramda İtalya’daydı. Hande Erçel’le Çizme’de olan Hakan Sabancı ise ülkenin farklı şehirlerini gezdi. Erçel, müstakbel kayınvalidesiyle de telefonda bayramlaştı.
Hande Erçel'e buz kestiren soru! Güzel oyuncu kekeledi
Hande Erçel'e buz kestiren soru! Güzel oyuncu kekeledi Gözde oyuncu Hande Erçel, menajerlik ofisinden çıkarken objektiflere yansıdı.
Arzu Sabancı: "Hande'nin gelinim olma ihtimali Özge'den bile düşük"
Arzu Sabancı: "Hande'nin gelinim olma ihtimali Özge'den bile düşük" Oğullarının flörtlerine karıştığı haberleriyle sürekli gündeme gelen sosyetik isim Arzu Sabancı ile ilgili son dedikodu şoke etti.