Arzu Sabancı


Arzu - Ömer Sabancı çifti Corona virüse yakalandı Sosyetenin tanınan çifti Arzu - Ömer Sabancı'nın Covid-19 testleri pozitif çıktı.
Arzu Sabancı'dan Nazlı Kayı hakkında konuşulacak açıklama Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Arzu Sabancı, gelini Nazlı Kayı hakkında ilk defa konuştu.
HAKAN SABANCI GÖNLÜNÜ HANGİ GÜZEL OYUNCUYA KAPTIRDI? Cemiyet hayatının çapkın yakışıklısı Hakan Sabancı aradığı aşkı hangi genç ve güzel oyuncuda buldu?
Nazlı Kayı hakkında gürültü kopartacak Aslışah Alkoçlar iddiası!.. Ömer ve Arzu Sabancı'nın üç oğlunun en büyüğü Hacı Sabancı ile nişanlanan Nazlı Kayı hakkında Takvim Gazetesi'nden ses getirecek bir iddia geldi.
Hacı Sabancı: "Babam gibi mutlu bir aile kurmak istiyorum" Nazlı Kayı ile evlilik yolunda ilk adımı atan ünlü iş adamı Hacı Sabancı dikkat çeken açıklamalarda bulundu...
Arzu Sabancı'dan konuşulan Nazlı Kayı paylaşımı Arzu Sabancı, müstakbel gelini Zeynep Nazlı Kayı'nın yeni yaşını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.
Arzu Sabancı'dan flaş Nazlı Kayı paylaşımı Arzu Sabancı'nın müstakbel gelini Nazlı Kayı'nın fotoğrafını sosyal medya hesabının 'Hikayeler' bölümünden paylaştı.