Arzu Sabancı

Nazlı - Hacı Sabancı düğününde Şeyma Subaşı krizi!
Nazlı - Hacı Sabancı düğününde Şeyma Subaşı krizi! Önceki aylarda nikahlanan Nazlı ve Hacı Sabancı pandemi nedeniyle bir türlü yapamadıkları görkemli düğünlerini en sonunda önceki akşam Çırağan Sarayı'nda yaptı.
Eminönü'nden paylaşım yapan Arzu Sabancı sordu: 'Balık ekmeği nereden buluruz?'
Eminönü'nden paylaşım yapan Arzu Sabancı sordu: 'Balık ekmeği nereden buluruz?' Sabancı ailesinden Ömer Sabancı'nın eşi, magazinde çok konuşulan Hacı, Kerim ve Hakan Sabancı'nın annesi Arzu Sabancı'nın sosyal medya paylaşımı tepki gördü.
Arzu Sabancı oğlu Hakan Sabancı'nın karizmasını fena çizdi!
Arzu Sabancı oğlu Hakan Sabancı'nın karizmasını fena çizdi! Sosyetik Arzu Sabancı, adı Şeyma Subaşı ile anılan oğlu Hakan Sabancı'nın karizmasını fena çizdirdi...
Arzu Sabancı'dan çok sert Şeyma Subaşı çıkışı!
Arzu Sabancı'dan çok sert Şeyma Subaşı çıkışı! Dila Tarkan'ın düğününde yakınlaştığı ve aşk yaşadığı iddia edilen Şeyma Subaşı ile Hakan Sabancı magazin gündemine bomba gibi düştü. Önceki gün Bebek'te objektiflere takılan Şeyma Subaşı, Hakan Sabancı ile ilgili soruları yanıtsız bıraktı.
Gelinliği eleştirilen Nazlı Kayı'ya bir darbe de kayınvalide Arzu'dan geldi
Gelinliği eleştirilen Nazlı Kayı'ya bir darbe de kayınvalide Arzu'dan geldi Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı sessiz sedasız evlendi. Moda ikonu olma yolunda ilerleyen Nazlı Kayı’nın tüylü gelinliği beğenilmedi. Gelinine destek olmak isteyen Arzu Sabancı da "Esas gelinliği düğünde" diyerek eleştirilere destek vermekle suçlandı. Arzu Hanım, paylaşımını hemen sildi.
Boğaz manzaralı yalıdan 'Evde kal' çağrısı yapan Arzu Sabancı'dan flaş atak
Boğaz manzaralı yalıdan 'Evde kal' çağrısı yapan Arzu Sabancı'dan flaş atak Boğaz manzaralı evinden yaptığı 'Evde kal' çağrısıyla tepki çeken Arzu Sabancı, sonunda evden çıkmaya karar verdi.
Nazlı Kayı'dan kaynanası Arzu Sabancı'ya büyük kıyak!
Nazlı Kayı'dan kaynanası Arzu Sabancı'ya büyük kıyak! Nazlı Kayı sosyal medyaya geri döndü! Müstakbel kaynanası Arzu Sabancı'ya destek verdi.