asgari ücret


Flaş! Yeni asgari ücret açıklandı!
Flaş! Yeni asgari ücret açıklandı! Asgari Ücret Tespit Komisyonu'nun üçüncü toplantısı sonrası Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan yeni asgari ücreti açıkladı.
Asgari ücrette yeni kulis bilgisi! Canlı yayında rakam geldi
Asgari ücrette yeni kulis bilgisi! Canlı yayında rakam geldi Milyonlarca çalışanın merakla beklediği asgari ücret ara zammı konusunda tv100 Ankara temsilcisi Deniz Gürel, bir kulis bilgisini paylaştı. Gürel, asgari ücretin perşembe günü açıklanabileceğine dair bilgi paylaşırken konuşulan 2 rakamı ve oranları da duyurdu…
Asgari ücrette toplantı sona erdi! TÜRK-İş'ten açıklama
Asgari ücrette toplantı sona erdi! TÜRK-İş'ten açıklama Asgari Ücret Tespit Komisyonu'nun 2. toplantısı sona erdi. TÜRK-İş Temsilcisi Ramazan Ağar, "Görüşmelerimiz devam edecek, bu hafta 3. kez bir araya geleceğiz" dedi.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu 2'nci kez toplandı
Asgari Ücret Tespit Komisyonu 2'nci kez toplandı Asgari Ücret Tespit Komisyonu, temmuz ayından itibaren geçerli olacak asgari ücreti belirlemek için 2'nci kez toplandı.
Asgari ücrete ara zamda 4 senaryo! Bayram öncesi açıklanır mı?
Asgari ücrete ara zamda 4 senaryo! Bayram öncesi açıklanır mı? Asgari Ücret Tespit Komisyonu, ara zam oranını belirlemek için ilk toplantısını geçen günlerde gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan 4 kritik mesaj
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan 4 kritik mesaj Cumhurbaşkanı Erdoğan, KKTC ve Azerbaycan ziyaretlerinin ardından başta dış politika ve ekonomi olmak üzere gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.
Veli Ağbaba: "Asgari ücret 12 bin 751 TL ila 14 bin TL arasında olmalı"
Veli Ağbaba: "Asgari ücret 12 bin 751 TL ila 14 bin TL arasında olmalı" CHP'li vekil Veli Ağbaba, asgari ücrette ara zammın 12 bin 751 TL ila 14 bin TL arasında bir rakam olması gerektiğini vurguladı.