asgari ücret

Asgari ücrette kritik gün
Asgari ücrette kritik gün İşçi işveren ve hükümet tarafından ortak karar ile 2023 yılı asgari ücretinin belirlenmesi hedeflenen Asgari Ücret Tespit Komisyonu’nun son toplantısı bugün saat 14.00’te başlayacak.
Bakan Bilgin'den EYT ve asgari ücret açıklaması
Bakan Bilgin'den EYT ve asgari ücret açıklaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, EYT ve asgari ücret hakkında açıklamada bulundu.
Asgari ücrette ikinci kritik toplantı bugün
Asgari ücrette ikinci kritik toplantı bugün Yeni asgari ücret yaklaşık 8 milyona yakın çalışanı doğrudan etkilemesinin yanı sıra yasal mevzuattaki birçok düzenlemede ölçü olarak kabul edilmesi bakımından vatandaşları yakından ilgilendiriyor.
Asgari ücrette beklenti belli oldu
Asgari ücrette beklenti belli oldu Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın, 2023 yılı asgari ücretini belirleme çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği anket sonuçları Asgari Ücret Tespit Komisyonu’na sunuldu.
Asgari ücrette ilk görüşme bugün
Asgari ücrette ilk görüşme bugün Asgari Ücret Tespit Komisyonu, ilk toplantısını bugün saat 14.00'te Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda gerçekleştirecek. İkinci toplantı ise 14 Aralık'ta yapılacak.
Asgari ücrette yol haritası netleşiyor
Asgari ücrette yol haritası netleşiyor Asgari Ücret Tespit Komisyonu, 7, 8 ya da 9 Aralık'ta ilk toplantısını yapacak.
Çalışma Bakanı Bilgin'den asgari ücret açıklaması
Çalışma Bakanı Bilgin'den asgari ücret açıklaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, "Asgari ücrette aralık ayında en kapsamlı müdahaleyi yapacağız" dedi.