Aslıhan Gürbüz


Aslıhan Gürbüz ve İsmail Hacıoğlu'ndan tatil kaçamağı
Aslıhan Gürbüz ve İsmail Hacıoğlu'ndan tatil kaçamağı Son olarak "Masumlar Apartmanı" dizisinde 'Ceylan'ı canlandıran oyuncu Aslıhan Gürbüz kalbini İsmail Hacıoğlu'na kaptırdı.
"Hazine" filmi üç ünlü ismi başrolde buluşturdu
"Hazine" filmi üç ünlü ismi başrolde buluşturdu Genç oyuncu Boran Kuzum, Aslıhan Gürbüz ve Şükran Ovalı ile birlikte 'Hazine' adlı filmde başrol oynadı.
Aslıhan Gürbüz sosyal medya lincine isyan etti
Aslıhan Gürbüz sosyal medya lincine isyan etti Oyuncu Aslıhan Gürbüz, sosyal medyadaki acımasız eleştirilere ve linç kültürüne isyan etti.
'Bana Karanlığı Anlat' vizyon için gün sayıyor
'Bana Karanlığı Anlat' vizyon için gün sayıyor İstanbul Film Festivali’nde En İyi Müzik ödülü aldıktan sonra, geçtiğimiz hafta gerçekleşen Adana Altın Koza Film Festivali’nden "En İyi Kadın" ve "En İyi Müzik" ödülünü alan "Bana Karanlığını Anlat", beyazperdede seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.
Aslıhan Gürbüz - İsmail Hacıoğlu aşkı tam gaz sürüyor
Aslıhan Gürbüz - İsmail Hacıoğlu aşkı tam gaz sürüyor Aşkları Çeşme'de belgelenen Aslıhan Gürbüz-İsmail Hacıoğlu çifti, yeni fotoğraflarını Instagram hesabından yayınladı.
Aslıhan Gürbüz'ün aşk kahkahaları
Aslıhan Gürbüz'ün aşk kahkahaları Bir süredir birlikte olan oyuncular Aslıhan Gürbüz ile İsmail Hacıoğlu, önceki gün yaptıkları paylaşımlarıyla sosyal medyada çok konuşuldu.
İsmail Hacıoğlu - Aslıhan Gürbüz aşkı belgelendi
İsmail Hacıoğlu - Aslıhan Gürbüz aşkı belgelendi Yaklaşık 3 aydır aşk yaşayan ünlü oyuncular İsmail Hacıoğlu ve Aslıhan Gürbüz ilk kez görüntülendi.