Aslıhan Gürbüz

Aslıhan Gürbüz 'Bana Karanlığını Anlat' ile iddialı geliyor
Aslıhan Gürbüz 'Bana Karanlığını Anlat' ile iddialı geliyor Aslıhan Gürbüz, Mehmet Yılmaz Ak ve Giray Altınok'un rol aldığı ‘Bana Karanlığını Anlat' filmi sete çıktı.
Aslıhan Gürbüz'ün yeni filmi festivallerde yarışacak
Aslıhan Gürbüz'ün yeni filmi festivallerde yarışacak 'Ufak Tefek Cinayetler' dizisindeki "Merve Aksak" karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Aslıhan Gürbüz yeni projeyle izleyici karşısına geçmeye hazırlanıyor.
Aslıhan Gürbüz'den konuşulacak haber
Aslıhan Gürbüz'den konuşulacak haber Son olarak "Kırmızı Oda" dizisinde canlandırdığı 'Kumru' rolüyle büyük beğeni toplayan Aslıhan Gürbüz, şu sıralar yepyeni bir hazırlığın içinde...
Aslıhan Gürbüz yavru ayıyı elleriyle besledi
Aslıhan Gürbüz yavru ayıyı elleriyle besledi Son olarak 'Kırmızı Oda' dizisinde "Kumru" rolünü canlandıran oyuncu Aslıhan Gürbüz, Bursa'da Ovakorusu Ayı Barınağı'nı ziyaret etti.
'Ufak Tefek Cinayetler'in oyuncuları yıllar sonra buluştu
'Ufak Tefek Cinayetler'in oyuncuları yıllar sonra buluştu Yayınladığı dönemde büyük beğeni kazanan 'Ufak Tefek Cinayetler' dizisinin kadın oyuncuları bir eksikle buluştu.
Aslıhan Gürbüz: "Tacizi dinlerken kahroldum"
Aslıhan Gürbüz: "Tacizi dinlerken kahroldum" "Kırmızı Oda" dizisindeki ‘Kumru' (Aslıhan Gürbüz) karakterinin babası tarafından istismara uğradığını anlattığı sahneyi izleyen 11 yaşındaki kız çocuğu babasının da kendisine aynı şeyleri yaptığını söyledi.
Aslıhan Gürbüz'den Kumru itirafı
Aslıhan Gürbüz'den Kumru itirafı "Kırmızı Oda" dizisine 'Kumru' karakteriyle dahil olan Aslıhan Gürbüz, Cuma akşamı yayımlanan bölümde diziye veda etti.