Avukat Nail Gönenli


Çağla Şıkel ile Nail Gönenli'nin aşkı 'bu yüzden mi' bitti?
Çağla Şıkel ile Nail Gönenli'nin aşkı 'bu yüzden mi' bitti? Manken Çağla Şıkel'in uzun yıllar sonra elinden tutup 'sevgilim' dediği ilk erkek olan Avukat Nail Gönenli'den neden ayrıldığı merak konusu oldu.
Çağla Şıkel - Nail Gönenli aşkı kısa sürdü!
Çağla Şıkel - Nail Gönenli aşkı kısa sürdü! Manken Çağla Şıkel'in avukat Nail Gönenli'yle ocak ayında bir partide başlayan ve evliliğe doğru gitmesi beklenen ilişkisi sona erdi.
Zeynep Selvili basketbolcu sevgilisiyle evlendi
Zeynep Selvili basketbolcu sevgilisiyle evlendi Uzun zamandır birlikte olan ünlü psikolog Zeynep Selvili ve basketbolcu Birkan Batuk dünyaevine girdi.
Çağla Şıkel'in mutluluğu yüzüne yansıdı
Çağla Şıkel'in mutluluğu yüzüne yansıdı Avukat Nail Gönenli ile birlikteliğini sürdüren Çağla Şıkel, sevgilisiyle Etiler'deki bir mekândan çıkarken objektiflere yansıdı. Âşıklar, basın mensuplarının sorularına gülümsemekle yetindi.
Çağla Şıkel ve Nail Gönenli evleniyor mu? Flaş iddia!
Çağla Şıkel ve Nail Gönenli evleniyor mu? Flaş iddia! Eski Türkiye Güzeli Çağla Şıkel ve genç aşkı Nail Gönenli aşkı doludizgin devam ediyor.
Çağla Şıkel oğullarıyla birlikte spor yapmaya başladı
Çağla Şıkel oğullarıyla birlikte spor yapmaya başladı Çağla Şıkel spora olan tutkusunu evinin garajına taşıdı.
Çağla Şıkel müstakbel kocasının ağzını kapattı!
Çağla Şıkel müstakbel kocasının ağzını kapattı! Önceki gün Etiler'de görüntülenen Çağla Şıkel - Nail Gönenli çiftine, 'evlilik' sorusu yönetildi. Şıkel, yanıt vermesin diye elleriyle sevgilisinin ağzını kapattı.