Avukat Nail Gönenli


Nilperi Şahinkaya ve Burak Deniz'in davalık olan kavgasında yeni gelişme
Nilperi Şahinkaya ve Burak Deniz'in davalık olan kavgasında yeni gelişme Yakışıklı oyuncu Burak Deniz'in, Nilperi Şahinkaya'nın hakkında yaptığı suç duyurusuyla ilgili ifade verdiği ortaya çıktı.
Edis'ten Çağla Şıkel'e öyle bir gönderme geldi ki! Şok!
Edis'ten Çağla Şıkel'e öyle bir gönderme geldi ki! Şok! Genç popçu Edis, şaşırtan paylaşımıyla ünlü güzeli mi hedef aldı?
Çağla Şıkel avukat sevgilisiyle görüntülendi! Mehmet Ali Erbil soruldu!
Çağla Şıkel avukat sevgilisiyle görüntülendi! Mehmet Ali Erbil soruldu! Eski Türkiye Güzeli Çağla Şıkel, avukat sevgilisi Nail Gönenli ile birlikte Etiler'deydi.
Çağla Şıkel ve avukat sevgilisi Mehmet Ali Erbil için harekete geçti
Çağla Şıkel ve avukat sevgilisi Mehmet Ali Erbil için harekete geçti 65 yaşındaki eski şovmen Mehmet Ali Erbil, milyonların izlediği canlı yayında Çağla Şıkel ile ilgili çok çirkin açıklamalara imza atarak büyük tepki çekti.
Pınar Eliçe'den Çağla Şıkel'in aşkına olay yorum: "Bazen susmak çok şey anlatır"
Pınar Eliçe'den Çağla Şıkel'in aşkına olay yorum: "Bazen susmak çok şey anlatır" Çağla Şıkel uzun süre sonra kalbini aşka açtı, Beyaz Magazin programında Pınar Eliçe bomba yorumlarda bulundu.
Avukat Nail Gönenli'nin evinden çıkmayan Çağla Şıkel'den ilk açıklama
Avukat Nail Gönenli'nin evinden çıkmayan Çağla Şıkel'den ilk açıklama Emirgan'da Nail Gönenli ile birlikte sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenen Çağla Şıkel, daha sonra sevgilisinin Arnavutköy'deki evine girerken görüntülendi.
Çağla Şıkel'den Mehmet Dinçerler'e uzanan aşk zinciri! Hepsi bu haberde buluştu!
Çağla Şıkel'den Mehmet Dinçerler'e uzanan aşk zinciri! Hepsi bu haberde buluştu! Çağla Şıkel ve Nail Gönenli'nin sürpriz aşkı magazin dünyasındaki aşk zincirini ortaya çıkardı.