Çağla Şıkel: "Yalnız olma isteğimi kırdı ama Nail ile evlenmem"

Çağla Şıkel, Emre Altuğ'dan boşandıktan sonra uzun yıllar boyunca yalnız olmayı tercih etmişti. Şıkel, yalnız kalma tercihini avukat Nail Gönenli ile bozmuştu.

Çağla Şıkel: "Yalnız olma isteğimi kırdı ama Nail ile evlenmem"

Habertürk'ten Eren Güler'in haberine göre Çağla Şıkel, yakışıklı avukatla beraberliğinin sorulması üzerine, "Çok iyi bir insan ben çok uzun bir zaman yalnız olmak istedim. O bunu kırdı." yanıtını verdi.


Çağla Şıkel: "Yalnız olma isteğimi kırdı ama Nail ile evlenmem"

Çağla Şıkel, Emre Altuğ ile boşanırken bir daha evlenmeyeceğine ilişkin sözleşme imzaladıkları yönündeki söylentilerin doğru olmadığını belirterek "Ortada ne evlenmek isteyen, ne karşı çıkan ne de sözleşme var” dedi.


Çağla Şıkel: "Yalnız olma isteğimi kırdı ama Nail ile evlenmem" - Resim : 2


Bir daha evlenmek istemediğinin altını çizen Çağla Şıkel, yaz aylarında soğuk korkusunu kırmak için girdiği buz fıçısıyla ilgili de açıklama yaparak "Benim için fıçıya girmek hobi oldu evimin bahçesinde bile var. Bütün yaz buz fıçısına girdim, spor yaptım, tenis oynadım ve çocuklarımla vakit zaman geçirdim ve bana çok iyi geldi." ifadelerini kullandı.Çağla Şıkel: "Yalnız olma isteğimi kırdı ama Nail ile evlenmem" - Resim : 3