yalanlama


Galatasaray taraftarlarını çılgına çeviren Alina Boz'dan açıklama
Galatasaray taraftarlarını çılgına çeviren Alina Boz'dan açıklama Galatasaray'a küfür ettiği iddia edilen oyuncu Alina Boz sosyal medya hesabından açıklama yaptı.
Cem Yılmaz’dan ‘seyirciye sinirlenip sahneyi terk etti’ iddialarına açıklama
Cem Yılmaz’dan ‘seyirciye sinirlenip sahneyi terk etti’ iddialarına açıklama Komedyen Cem Yılmaz, taşkınlık çıkaran seyircilere sinirlenip sahneyi terk ettiğine ilişkin haberleri yalanladı.
Alina Boz ve Umut Evirgen 'Boşanıyorlar' iddialarına isyan etti!
Alina Boz ve Umut Evirgen 'Boşanıyorlar' iddialarına isyan etti! Umut Evirgen ve Alina Boz haklarında çıkan, “Boşanıyorlar” iddialarına cevap verdi. Evirgen, “Biz çok mutluyuz” derken, Boz ise “Beni tek çekmeyin benim artık bir kocam var” dedi.
Berrak Tüzünataç ve Murat Kazancıoğlu sevgili mi?
Berrak Tüzünataç ve Murat Kazancıoğlu sevgili mi? Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç ve Murat Kazancıoğlu kafaları karıştırdı. Önceki gün bir mekanda görüntülenen çift, koyu sohbetteydi. Kazancıoğlu kameraları görünce bir anda neye uğradığını şaşırdı.
Zeynep Beşerler'den boşanan Emir İçgören, sevgilisiyle görüntülendi
Zeynep Beşerler'den boşanan Emir İçgören, sevgilisiyle görüntülendi Bir süredir evliliklerinde kara bulutların dolaştığı iddia edilen Emir İçgören ile Zeynep Beşerler'in sessiz sedasız boşandıkları ortaya çıkmıştı.
Ezgi Mola çıkan dedikoduya isyan etti: "Gerzek bir haber"
Ezgi Mola çıkan dedikoduya isyan etti: "Gerzek bir haber" Oyuncu Ezgi Mola'nın 60 günde 20 kilo verdiği iddia edildi. Mola hakkında çıkan habere tepki gösterdi.
Yakışıklı oyuncunun 'Evlenmedim' isyanı
Yakışıklı oyuncunun 'Evlenmedim' isyanı Bu sezon "Yabani" dizisiyle seyirci karşısına çıkan Bertan Asllani, internette hakkında evli olduğu yönünde çıkan bilgilerden yana dertli…