yalanlama


İpek Açar'dan eşi Alper Kömürcü'yü suçlayan Beste Açar'a cevap
İpek Açar'dan eşi Alper Kömürcü'yü suçlayan Beste Açar'a cevap Beste Açar, Alper Kömürcü'nün eski orkestrasındaki kişileri "onunla çalışmayın" diye tehdit ettiği iddiası ile gündeme bomba gibi düştü. Yaşananların ardından sessizliğini bozan İpek Açar'dan eşi Alper Kömürcü'yü suçlayan Beste Açar'a cevap geldi.
Dilan Çiçek Deniz adının Oğuzhan Koç ile anılmasına tepki gösterdi
Dilan Çiçek Deniz adının Oğuzhan Koç ile anılmasına tepki gösterdi Geçtiğimiz gün Oğuzhan Koç bir mekanda görüntülenen Dilan Çiçek Deniz'in yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi. Dilan Çiçek Deniz, Oğuzhan Koç ile aşk yaşadığı yönünde çıkan haberlerin ardından sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.
Charlize Theron'dan hayranlarına tepki: "Herkes gibi yaşlanıyorum"
Charlize Theron'dan hayranlarına tepki: "Herkes gibi yaşlanıyorum" Oscar ödüllü oyuncu Charlize Theron, estetik ameliyat olduğunu öne süren hayranlarına tepki göstererek "Sadece yaşlanıyorum, olan bu" açıklamasında bulundu.
Gülben Ergen'i çıldırtan iddia: "Kamera kayıtlarıyla belgeleyeceğim"
Gülben Ergen'i çıldırtan iddia: "Kamera kayıtlarıyla belgeleyeceğim" Gülben Ergen, kendisini bir bankanın camlarını yumruklayarak çalışanları tehdit etmekle suçlayan takipçisini ifşa ederek tepki gösterdi.
Güzel modelin paylaşımı Burak Özçivit'i kızdırdı
Güzel modelin paylaşımı Burak Özçivit'i kızdırdı Model Angelina Michelle sosyal medyada oyuncu Burak Özçivit ile görüntülü görüşmesini paylaşınca ortalık karıştı.
Ayhan Sicimoğlu'ndan 'Hasta eşini terk etti' iddiasına yanıt
Ayhan Sicimoğlu'ndan 'Hasta eşini terk etti' iddiasına yanıt Ünlü müzisyen ve sunucu Ayhan Sicimoğlu, Sabah Gazetesi yazarı Bülent Cankurt'un iki ayrı yazısıyla gündeme geldi. Eşinin parasıyla tekne aldığı iddiaları üzerine sessizliğini bozan Sicimoğlu, "Hukuki yollarla gereken süreç başlatılacak" dedi.
Yosi Özlevi'den Cansu Özlevi'nin darp ve ihanet iddialarına yanıt
Yosi Özlevi'den Cansu Özlevi'nin darp ve ihanet iddialarına yanıt Modacı Cansu Özlevi, geçtiğimiz günlerde işadamı eşi Yosi Özlevi hakkında şok iddialarda bulunarak kendisini darp ettiğini ve en yakın arkadaşı İpek Esmer ile aldattığını iddia etmişti.