yalanlama

Bülent Şakrak ile tutku dolu bir birliktelik yaşayan Esra Akpınar konuştu
Bülent Şakrak ile tutku dolu bir birliktelik yaşayan Esra Akpınar konuştu Bülent Şakrak'ın Ceyda Düvenci'yle evliyken gönlünü dizi setinde tanıştığı Esra Akpınar’a kaptırdığı iddia edilmişti. Akpınar söz konusu iddiayla ilgili açıklama yaptı.
Kendisine oy vermeyeceğini söyleyen kişiyi yumruklayan belediye başkanı konuştu
Kendisine oy vermeyeceğini söyleyen kişiyi yumruklayan belediye başkanı konuştu Antalya'nın Serik Belediye Başkanı ve BBP Başkan Adayı Enver Aputkan, kendisine oy vermeyeceğini söyleyen 70 yaşındaki emekli esnaf Muhammet Büyükkaya'yı tartaklayıp, yumruk attı.
Devrim Özkan aşk iddiasını yalanladı
Devrim Özkan aşk iddiasını yalanladı Galatasaraylı futbolcu Lucas Torreira ile yaşadığı ilişki kısa süre önce biten oyuncu Devrim Özkan, sosyal medya fenomeniyle görüntülendi.
Burçin Terzioğlu: "Umut'la çok özel sebepler dolayısıyla ayrıldık"
Burçin Terzioğlu: "Umut'la çok özel sebepler dolayısıyla ayrıldık" Yakışıklı sevgilisi Umut Duygu ile yollarını ayıran Burçin Terzioğlu, Gayrettepe'deki bir etkinliğe katıldı.
Nermin Bezmen'den 'boşanma' iddialarına yanıt
Nermin Bezmen'den 'boşanma' iddialarına yanıt Geçtiğimiz hafta geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden Tolga Savacı'nın eşi yazar Nermin Bezmen, vefat etmeden önce ünlü oyuncuyla boşandıklarına dair çıkan iddiaları yanıtladı.
Enis Arıkan'dan Ezgi Mola açıklaması
Enis Arıkan'dan Ezgi Mola açıklaması Enis Arıkan ile Ezgi Mola ile ilgili küs oldukları yönünde iddialar ortaya atılmıştı.
Cem Yılmaz'ın paylaşımındaki gizemli kadın Serenay Sarıkaya mı?
Cem Yılmaz'ın paylaşımındaki gizemli kadın Serenay Sarıkaya mı? Komedyen Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından kafa karıştıran bir paylaşım yaptı.