yalanlama

Hastaneye kaldırıldığı iddia edilen Nejat İşler'den açıklama
Hastaneye kaldırıldığı iddia edilen Nejat İşler'den açıklama Sabah Gazetesi yazarı Bülent Cankurt "Yine alkol yine hastane" başlıklı bugünkü yazısında aktör Nejat İşler'in hastaneye kaldırıldığını iddia etmişti.
Reese Witherspoon 'Yanılıyorsunuz' diyerek söylentileri yalanladı
Reese Witherspoon 'Yanılıyorsunuz' diyerek söylentileri yalanladı Ünlü aktris Reese Witherspoon, milyarder olduğu yönündeki söylentilere açıklık getirdi. Konuyla alakalı konuşan Witherspoon, "Yanılıyorlar" ifadelerini kullandı.
İrem Derici'den Bülent Cankurt'a salvo: "Tekzip yayınla, 3 tel saçını yolarım"
İrem Derici'den Bülent Cankurt'a salvo: "Tekzip yayınla, 3 tel saçını yolarım" Sabah Gazetesi yazarı Bülent Cankurt, şarkıcı İrem Derici ile Dedeman Holding'in eski patronu merhum işadamı Murat Dedeman'ın eşi Sevda Dedeman'ın Nişantaşı'nda bir klinikte kavga ettiği öne sürdü.
Ece Sükan'a Çağatay Ulusoy soruldu
Ece Sükan'a Çağatay Ulusoy soruldu "Terzi" dizisinde Çağatay Ulusoy ile birlikte rol alan Ece Sükan Bebek'te görüntülendi.
Burcu Esmersoy'dan 'istenmeyen gelin' iddiasına net yanıt
Burcu Esmersoy'dan 'istenmeyen gelin' iddiasına net yanıt Bir süredir iş insanı Nazım Akmandil ile aşk yaşayan Burcu Esmersoy muradına erdi. İtalya'da düzenlenen sade bir düğünle nikah masasına oturan Burcu Esmersoy ve Nazım Akmandil'in duygusal anları çok konuşuldu.
Galatasaray Beyaz TV için harekete geçti! RTÜK'e şikayette bulunuldu
Galatasaray Beyaz TV için harekete geçti! RTÜK'e şikayette bulunuldu Yorumcu Ahmet Çakar, Beyaz TV ekranlarında Galatasaray'da Kerem ile Zaha'nın kavga ettiğini öne sürmüştü. Sarı-kırmızılı kulüp, iddiaları sert bir dille yalanlarken kulübün gerçekleştireceği tüm organizasyonlara kanalın girişlerini yasakladığını açıkladı.
AK Parti Sözcüsü Çelik: "Türkiye güvenli bir ülkedir"
AK Parti Sözcüsü Çelik: "Türkiye güvenli bir ülkedir" AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 'Afganlar Konya’da eğitiliyor, Türkiye’de sosyal patlamalar olabilir' ifadesini yalanlayarak, "Türkiye güvenli bir ülkedir. Türkiye güven ülkesidir, Türkiye bir barış ülkesidir" dedi.