yalanlama

Yağmur Tanrısevsin aşk iddiasına ne dedi? Adı yakışıklı futbolcuyla anılmıştı
Yağmur Tanrısevsin aşk iddiasına ne dedi? Adı yakışıklı futbolcuyla anılmıştı Yağmur Tanrısevsin, Galatasaraylı futbolcu Barış Alper Yılmaz ile hakkında çıkan aşk dedikodularına ilişkin açıklama yaptı.
Özge Borak: "Ayıp olmasın diye evlendim demedim"
Özge Borak: "Ayıp olmasın diye evlendim demedim" Oyuncu Özge Borak konuk olduğu bir programın üzerinden sekiz ay geçmesine rağmen sosyal medyada yeniden gündem olan o sözlerine ilişkin açıklama yaptı.
Tarık Emir Tekin gönül kapılarını Afra Saraçoğlu'na mı açtı?
Tarık Emir Tekin gönül kapılarını Afra Saraçoğlu'na mı açtı? Tarık Emir Tekin Yalı Çapkını'ndaki rol arkadaşı Afra Saraçoğlu ile aşk yaşadıklarını haberlerine cevap verdi.
Kenan İmirzalıoğlu’ndan aldatma iddiasına ikinci yanıt
Kenan İmirzalıoğlu’ndan aldatma iddiasına ikinci yanıt Aktör Kenan İmirzalıoğlu’ndan ihanet iddiasına ikinci yanıt: "Hafızaları kirletmeyelim..."
Türk aşk gemisi… 1.2 milyar liralık vurgun iddiası
Türk aşk gemisi… 1.2 milyar liralık vurgun iddiası Miray Denizcilik'in sahibi Vedat Uğurlu, "Mavi tur yapacağım. 7 kıtada 135 ülke gezdireceğim” diyerek çoğu İngiliz 111 kişiden 360’şar bin dolar topladı. Fakat o gemi, bir türlü gelmedi. Uğurlu iddiaları yalanladı.
Yeşim Salkım’dan Zafer Partisi açıklaması
Yeşim Salkım’dan Zafer Partisi açıklaması Dün sosyal medya hesabından Ümit Özdağ ile fotoğrafını paylaşan şarkıcı Yeşim Salkım, Zafer Partisi'ne katıldığına dair iddiaları yalanladı.
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'ndan ihanet iddialarına fotoğraflı yanıt!
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'ndan ihanet iddialarına fotoğraflı yanıt! Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu çifti ihanet iddialarıyla gündeme geldi. Kenan İmirzalıoğlu'nun Sinem Kobal'ı aldattığı yönünde ortaya atılan söylentiler sosyal medyada kısa sürede gündem oldu.