Ay Yapım


Magazin dünyası Serenay Sarıkaya ve Metin Akdülger'in buluşmasını konuşuyor!
Magazin dünyası Serenay Sarıkaya ve Metin Akdülger'in buluşmasını konuşuyor! Magazin dünyasının gündeminde bugün Serenay Sarıkaya ve Metin Akdülger'in sürpriz buluşması var.
Aile dizisinde yaralanmalara sebep olan patlama sahnesi yayınlandı
Aile dizisinde yaralanmalara sebep olan patlama sahnesi yayınlandı "Aile" dizisinin 11. bölümünün sonundaki patlama sahnesi sırasında bazı oyuncular yaralanmıştı.
Aile dizisinin yeni bölümünde kıyamet kopacak!
Aile dizisinin yeni bölümünde kıyamet kopacak! Salı akşamları SHOW TV’de yayınlanan Ay Yapım’ın dizisi ‘Aile’, dün akşam ekrana gelen 10. bölümüyle bu hafta da AB ve ABC1 20+ kategorilerinde en çok izlenen dizi oldu.
'Aile' dizisinin çekimlerinde feci bir kaza yaşandı! Yaralananlar var!
'Aile' dizisinin çekimlerinde feci bir kaza yaşandı! Yaralananlar var! 'Aile' dizisinin çekimlerinde meydana gelen kazada bazı set çalışanları yaralandı. Konuyla ilgili yapım şirketi açıklama yaptı.
Aile dizisiyle fırtınalar estiren Serenay Sarıkaya başka bir dizi çekecek!
Aile dizisiyle fırtınalar estiren Serenay Sarıkaya başka bir dizi çekecek! Serenay Sarıkaya şu günlerde Kıvanç Tatlıtuğ’la başrolünü paylaştığı "Aile" dizisindeki başarısıyla gündemdeyken yeni bir haberle anıldı…
Yargı dizisiyle ilgili son dakika gelişmesi
Yargı dizisiyle ilgili son dakika gelişmesi Kanal D'de ekrana gelen "Yargı" dizisinde Mehmet Yılmaz Ak'ın ayrılığını hazmedemeyen senarist Sema Ergenekon'un oyuncudan intikamını aldığı yazılmıştı.
Yargı dizisinin yapımcısı: "Ölmeyi Mehmet Yılmaz Ak istedi"
Yargı dizisinin yapımcısı: "Ölmeyi Mehmet Yılmaz Ak istedi" "Yargı" dizisinde savcı Pars'ın ölüm şekli sosyal medyada tartışma konusu oldu.