Ayça Ayşin Turan


Ayça Ayşin Turan - Murat Boz aşkına Alp Navruz mu mani oldu?
Ayça Ayşin Turan - Murat Boz aşkına Alp Navruz mu mani oldu? Murat Boz ile Ayça Ayşin Turan'ın flört ettikleri hatta Boz'un Turan'ın tavsiyesiyle saç ektirdiği söylenmişti.
Murat Boz'dan Ayça Ayşin Turan sorusuna ilk yanıt
Murat Boz'dan Ayça Ayşin Turan sorusuna ilk yanıt Yakışıklı şarkıcı ve oyuncu Murat Boz, dün akşam bir yapım şirketinin gecesine katıldı.
Berrak Tüzünataç beleşin keyfini sürüyor
Berrak Tüzünataç beleşin keyfini sürüyor Şöhret, her kapıyı açtığı gibi en lüks otomobillerin de kapısını açtı! Sosyal medyanın gücünün artmasıyla markaların reklam çalışmaları, bambaşka bir boyuta geçti.
Afra Saraçoğlu Hande Erçel'i yerinden etti
Afra Saraçoğlu Hande Erçel'i yerinden etti "Yalı Çapkını" dizisiyle çok sevilen Afra Saraçoğlu; Hande Erçel'i nasıl tahtından indirdi?
Ayça Ayşin Turan'dan itiraf: "Yeniden doğmuş gibi hissediyorum"
Ayça Ayşin Turan'dan itiraf: "Yeniden doğmuş gibi hissediyorum" Murat Boz ile aşk yaşadığı söylenen güzel oyuncu Ayça Ayşin Turan bir dergiye verdiği röportajla gündeme damgasını vurdu.
Saç ektiren Murat Boz'un 'sırrı' ortaya çıktı!
Saç ektiren Murat Boz'un 'sırrı' ortaya çıktı! Murat Boz'u saç ektirme konusunda "Protezle uğraşma, saç ektirsen daha rahat olur" diyen güzel oyuncunun ikna ettiği iddia ediliyor...
Alp Navruz hakkında bomba aşk dedikodusu!
Alp Navruz hakkında bomba aşk dedikodusu! Ayça Ayşin Turan ayrılığıyla gündem olan Alp Navruz’dan yeni aşk bombası... Yakışıklı oyuncu, geçtiğimiz günlerde bir etkinlikte bir araya geldiği güzel oyuncuyla samimiyeti ilerletti.