Ayça Ayşin Turan


Umut Evirgen hakkında olay sözler: "Acil servis gibi, bütün yaralılar onda"
Umut Evirgen hakkında olay sözler: "Acil servis gibi, bütün yaralılar onda" Ünlü işletmeci ve yönetmen Umut Evirgen'in hızlı aşk hayatı için şaşırtan bir benzetme geldi.
Ayça Ayşin Turan ve Umut Evirgen büyük aşk yaşıyor
Ayça Ayşin Turan ve Umut Evirgen büyük aşk yaşıyor Umut Evirgen'in Instagram'daki takibine aynı karşılığı veren Ayça Ayşin Turan, böylece de yakınlaşmayı itiraf etmiş oldu.
Umut Evirgen'in yeni aşkı yine çok ünlü bir oyuncu! İşte o isim!
Umut Evirgen'in yeni aşkı yine çok ünlü bir oyuncu! İşte o isim! Umut Evirgen ortak dostları aracılığıyla tanıştığı çok ünlü oyuncuyla gizli saklı buluşuyor...
Ünlü oyuncular depremzedelerin yaralarını sarmak için tek yürek oldu
Ünlü oyuncular depremzedelerin yaralarını sarmak için tek yürek oldu Ayça Ayşin Turan, Birce Akalay, Burak Deniz, Can Yaman, Çağatay Ulusoy, Elif Doğan ve İlay Erkök gibi ünlü isimler depremzedelerin yaralarını sarmak için tek yürek oldu.
İrem Helvacıoğlu Ayça Ayşin Turan iddiasına ateş püskürdü!
İrem Helvacıoğlu Ayça Ayşin Turan iddiasına ateş püskürdü! Oyuncu İrem Helvacıoğlu, "Yürek Çıkmazı" dizisinde kendisinden önce Ayça Ayşin Turan'a teklif gittiği haberlerine çok sert çıktı.
Yılbaşı ekranına Ayça Ayşin Turan ve Murat Boz'un bakışmaları damga vuracak
Yılbaşı ekranına Ayça Ayşin Turan ve Murat Boz'un bakışmaları damga vuracak Adları aşk dedikodusuna karışan Ayça Ayşin Turan ve Murat Boz yılbaşı ekranında buluşacak.
2022'nin en popüler oyuncuları belli oldu
2022'nin en popüler oyuncuları belli oldu Imdb platformuna göre 2022'nin en popüler oyuncuları belli oldu.