Ayça Ayşin Turan


Ayça Ayşin Turan son görüntüsüyle şaşırttı!
Ayça Ayşin Turan son görüntüsüyle şaşırttı! Oyuncu Ayça Ayşin Turan son görüntüsüyle herkesi şaşırttı...
Ayça Ayşin Turan Umut Evirgen sorusuna yanıt verdi! Aşk mı yaşıyorlar?
Ayça Ayşin Turan Umut Evirgen sorusuna yanıt verdi! Aşk mı yaşıyorlar? Güzel oyuncu Ayça Ayşin Turan'ın Umut Evirgen'e gönlünü kaptırdığı iddia edilmişti.
Umut Evirgen hakkında olay sözler: "Acil servis gibi, bütün yaralılar onda"
Umut Evirgen hakkında olay sözler: "Acil servis gibi, bütün yaralılar onda" Ünlü işletmeci ve yönetmen Umut Evirgen'in hızlı aşk hayatı için şaşırtan bir benzetme geldi.
Ayça Ayşin Turan ve Umut Evirgen büyük aşk yaşıyor
Ayça Ayşin Turan ve Umut Evirgen büyük aşk yaşıyor Umut Evirgen'in Instagram'daki takibine aynı karşılığı veren Ayça Ayşin Turan, böylece de yakınlaşmayı itiraf etmiş oldu.
Umut Evirgen'in yeni aşkı yine çok ünlü bir oyuncu! İşte o isim!
Umut Evirgen'in yeni aşkı yine çok ünlü bir oyuncu! İşte o isim! Umut Evirgen ortak dostları aracılığıyla tanıştığı çok ünlü oyuncuyla gizli saklı buluşuyor...
Ünlü oyuncular depremzedelerin yaralarını sarmak için tek yürek oldu
Ünlü oyuncular depremzedelerin yaralarını sarmak için tek yürek oldu Ayça Ayşin Turan, Birce Akalay, Burak Deniz, Can Yaman, Çağatay Ulusoy, Elif Doğan ve İlay Erkök gibi ünlü isimler depremzedelerin yaralarını sarmak için tek yürek oldu.
İrem Helvacıoğlu Ayça Ayşin Turan iddiasına ateş püskürdü!
İrem Helvacıoğlu Ayça Ayşin Turan iddiasına ateş püskürdü! Oyuncu İrem Helvacıoğlu, "Yürek Çıkmazı" dizisinde kendisinden önce Ayça Ayşin Turan'a teklif gittiği haberlerine çok sert çıktı.