İrem Helvacıoğlu Ayça Ayşin Turan iddiasına ateş püskürdü!

Oyuncu İrem Helvacıoğlu, "Yürek Çıkmazı" dizisinde kendisinden önce Ayça Ayşin Turan'a teklif gittiği haberlerine çok sert çıktı.

İrem Helvacıoğlu Ayça Ayşin Turan iddiasına ateş püskürdü!

"Yürek Çıkmazı" dizisinin avukat Zeynep’i İrem Helvacıoğlu önceki akşam menajeriyle Bebek’te görüntülendi.


İrem Helvacıoğlu Ayça Ayşin Turan iddiasına ateş püskürdü!


Helvacıoğlu ikinci kez “Yürek Çıkmazı” dizisinde kendisinden önce Ayça Ayşin Turan’a teklif gittiği haberine tepki gösterdi.İrem Helvacıoğlu Ayça Ayşin Turan iddiasına ateş püskürdü! - Resim : 2Helvacıoğlu “Beni bilirsiniz ben genelde böyle şeylerde çok polemiğe girmek istemem ya da bu tarz şeylerde cevap vermek istemem ama belki de şuradan başlamam gerekiyor. Şimdi ben bu işe imza attığım sırada da başka türlü bir haber çıkmıştı ve ben o zaman da çok kırılıp bunun iş ettiğine uymadığını düşünmüştüm. Şu anda da 10 bölümü çekiyorum ve şu an 10 bölümde de bununla ilgili iş ettiğine hiç uyumayacağını düşündüğüm bir haber daha çıkıyor” dedi.
İrem Helvacıoğlu Ayça Ayşin Turan iddiasına ateş püskürdü! - Resim : 3


Helvacıoğlu “Ben yazın bir işten çıktım ve o işten çıktıktan sonra birçok işle görüştüm. Belli yarımcı yapımcılarla görüş. Bunu siz bilmiyorsunuz, zaten bilmenize de gerek yok. Her işte olduğu gibi birçok insanla görüşürsün, kalbinin attığı, aynı şekilde düşündüğünü hissettiğin insanla o işe ortak olursun, devam edersin yapımcı da oyuncu olarak da bu işe devam edersin. Benim kalbimin en çok attığı iş de ‘Yürek Çıkmazı’ oldu ve ben bu işi gerçekten çok istedim. Aynı şekilde bizim yapımcımız da bunu istemiş ki, böyle olmuş. Bunun devamında biz 10 bölümü çekiyoruz. Neredeyse 11 bölümü çekeceğiz ve 9. bölüm yayınlanacak. Bu sırada bunun konuşuluyor olmasına inanamıyorum. Bu çok tuhaf bir durum yani…” diye konuştu.İrem Helvacıoğlu Ayça Ayşin Turan iddiasına ateş püskürdü! - Resim : 4TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre
İrem Helvacıoğlu çıkarılan haberlerin özellikle dizinin yayınlandığı salı günü yapıldığını belirtti ve bu durumun manidar olduğuna dikkat çekti.İrem Helvacıoğlu Ayça Ayşin Turan iddiasına ateş püskürdü! - Resim : 5Ünlü oyuncu şöyle konuştu: “Ben buna son kez cevap veriyorum ve bunun bir polemik yaratacağını da düşünüyorum ama amacım polemik yaratmak değil. Kendi tarafımdan açıklama gereği yapma gereği duydum. Çünkü bir haberin içine çekilmiş oldu.”