TRT


"Seni Kalbime Sakladım" reytinge yenik düştü
"Seni Kalbime Sakladım" reytinge yenik düştü Bu sezon yazlık diziler beklenen performansı gösteremedi. Final yapan projelere bir yenisi daha eklendi.
Gönül Dağı'ndan ayrılan oyuncu geri döndü
Gönül Dağı'ndan ayrılan oyuncu geri döndü TRT'nin reyting rekortmeni dizisi "Gönül Dağı"ndan ayrılan ünlü oyuncu projeye geri dönme kararı aldı.
Çağlar Ertuğrul'un veda ettiği Teşkilat'ta yeni bir ayrılık
Çağlar Ertuğrul'un veda ettiği Teşkilat'ta yeni bir ayrılık TRT’nin pazar akşamlarına damgasını vuran dizisi “Teşkilat”ın başrol oyuncusu Çağlar Ertuğrul, ekibe anlaşması bittiği ve sağlık sorunları olduğu için veda ettiğini açıklamıştı.
TRT'nin ünlü spikerine dolandırıcılık şoku!
TRT'nin ünlü spikerine dolandırıcılık şoku! TRT Haber spikeri Canan Yener Reçber, internet üzerinden dolandırıldığını söyledi. Reçber, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla yaşadıklarını anlattı.
Eser Eyüboğlu'ndan herkesi üzen haber
Eser Eyüboğlu'ndan herkesi üzen haber Eser Eyüboğlu oyunculuğu kadar son dönemde sahne programlarıyla da adından söz ettiriyordu.
Aytaç Kardüz hayatını kaybetti
Aytaç Kardüz hayatını kaybetti Türkiye'nin ilk haber spikerlerinden Aytaç Kardüz 80 yaşında hayata gözlerini yumdu. Bayram ziyareti için gittiği Muğla'nın Bodrum ilçesinde vefat eden Aytaç Kardüz, 30 yıl boyunca TRT'de görev yapmıştı.
Barış Arduç 'o tweet'i silmedi
Barış Arduç 'o tweet'i silmedi Akli Film’in TRT için çektiği Barış Arduç'lu Alparslan Büyük Selçuklu dizisine başarılı oyuncu Ezgi Çelik katılmış, dizinin yapımcısı Emre Konuk sosyal medya sayfasından bu yeni gelişmeyi heyecanla duyurmuş ve İbrahim Yınal'ın eşi Öke Hatun'u canlandıracağını açıklamıştı.