TRT


Varol Ersoy: "1 yıldır çalışmayan Ersoy Dede maaşını tıkır tıkır alıyor"
Varol Ersoy: "1 yıldır çalışmayan Ersoy Dede maaşını tıkır tıkır alıyor" "... Binlerce TRT personeli gibi, kızakta. Ne işten atılabiliyor, ne de kendisine aktif bir görev veriliyor. O da TRT binasının kapısından içeri bile girmeden, yılda iki kez zamlanan maaşını alıp afiyetle yemeye devam ediyor."
Film içinde film! Para aldılar, film ortada yok!
Film içinde film! Para aldılar, film ortada yok! Bazı film yapımcılarının, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın film çekilmesi için verdiği desteği emlak, Bitcoin ve dolara dönüştürdüğü ortaya çıktı. Bakanlık her yıl çekim ve dağıtım aşamasında yaklaşık 40 filme 1-1,5 milyon lira destek veriyor.
Katıldıkları televizyon programıyla tanınan çiftten şoke eden haber
Katıldıkları televizyon programıyla tanınan çiftten şoke eden haber Giresun'da, yaşayan 85 yaşındaki Ali Sağlık eşi 86 yaşındaki Fatma Sağlık'ı av tüfeği ile öldürdükten sonra hayatına son verdi. Sağlık çiftinin, 2018 yılında TRT'de yayınlanan, "Ömür Dediğin" adlı programın 168´inci bölümüne konuk olduğu öğrenildi.
Dev bütçeli yeni yapımda başrol kimin olacak?
Dev bütçeli yeni yapımda başrol kimin olacak? 'Alparslan Büyük Selçuklu' dizisinin yapımcısı Akli Film'in yeni dizisi 'Selahaddin Eyyubi' için hazırlıklar sürüyor.
Alparslan Büyük Selçuklu'nun son 2 bölümü yayınlanacak mı?
Alparslan Büyük Selçuklu'nun son 2 bölümü yayınlanacak mı? TRT 1'in 2 sezon süren "Alparslan Büyük Selçuklu" dizisinin son olarak 59. bölümü seyirciyle buluşmuştu.
İlkin Aydın'ın TRT Spor muhabirine verdiği cevap çok konuşuldu: "Bu nasıl soru?"
İlkin Aydın'ın TRT Spor muhabirine verdiği cevap çok konuşuldu: "Bu nasıl soru?" Tarihi final sonrası canlı yayında TRT Spor'un sorularını yanıtlayan İlkin Aydın'ın muhabirin şampiyonluk sorusuna verdiği yanıt sosyal medyada çok konuşuldu.
Yeni bölümleri beklenen TRT dizisinden final haberi geldi! İzleyicileri şokta
Yeni bölümleri beklenen TRT dizisinden final haberi geldi! İzleyicileri şokta TRT yeni sezon için hummalı bir hazırlık içinde... "Teşkilat", "Gönül Dağı" ve "Al Sancak" dizisinin yeni sezonda da devam edeceğini açıklayan kanal bir final kararı aldı.