TRT


Dev kadro sürpriz projede bir araya geliyor
Dev kadro sürpriz projede bir araya geliyor Uğur Yücel, Nazan Kesal, Erkan Petekkaya, Ahmet Mümtaz Taylan ve Necip Memili aynı dizide buluşacak.
TRT bandrol ücretleri artırıldı
TRT bandrol ücretleri artırıldı Elektrik faturalarından TRT payının kaldırılmasının ardından kurumun gelir kayıplarının kısmen telafisi amacıyla cep telefonu, bilgisayar ve tabletlerde bandrol ücretlerinde artış yapıldı.
'Mevlana' dizisinde sona yaklaşıldı
'Mevlana' dizisinde sona yaklaşıldı "Mevlana" isimli TRT’nin dijital platformu için hazırlattığı dizinin çekimlerine devam ediliyor. İlk olarak başrolde Timuçin Esen’in yer alması beklenirken, "Mevlana" rolünü Bülent İnal’ın canlandıracağı ortaya çıkmıştı.
TRT Genel Müdürü Zahid Sobacı: "Netflix'e alternatif platform geliyor!"
TRT Genel Müdürü Zahid Sobacı: "Netflix'e alternatif platform geliyor!" TRT Genel Müdürü Prof. Dr. Mehmet Sobacı yaptığı konuşmada TRT’nin 2023 yılında Netflix'e alternatif uluslararası bir dijital platform inşa edeceğini açıkladı.
Engin Altan Düzyatan'dan herkesi şaşırtan ayrılık haberi!
Engin Altan Düzyatan'dan herkesi şaşırtan ayrılık haberi! TRT'nin sevilen dizisi Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı'nda rol alan yakışıklı aktör Engin Altan Düzyatan; ayrılık haberiyle magazin gündemine oturdu.
Yargıdan 'Süper Dadı' kararı!
Yargıdan 'Süper Dadı' kararı! Bir dönem TRT'de yayınlanan "Süper Dadı" programının sunucusu Gözde Şahenk Erdoğan'ın pedagog olmadığı ortaya çıkmıştı.
TRT'nin iddialı dizileriyle ilgili flaş gelişme
TRT'nin iddialı dizileriyle ilgili flaş gelişme Son yılların en çok izlenen projelerine imza atan TRT’nin projelerinin tatil takvimi belli oldu.