TRT


'Masumlar Apartmanı' dizisinde flaş Safiye gelişmesi! Ezgi Mola’nın yaptığı paylaşımların TRT yönetimini rahatsız ettiği ve bu yüzden Safiye karakterine hayat verdiği “Masumlar Apartmanı” dizisinden ayrılacağı iddiası sosyal medyayı karıştırdı.
Ezgi Mola’nın paylaşımları TRT yönetimini rahatsız etti! "Masumlar Apartmanı" dizisinde canlandırdığı 'Safiye' karakteriyle sezona damga vuran Ezgi Mola, TRT yönetimini rahatsız etti. Oyuncunun, diziye devam edip etmeyeceği önümüzdeki günlerde belli olacak.
Marmaris 5 gündür yanıyor! Muğla’nın çeşitli bölgelerinde perşembe günü başlayan orman yangınlarında henüz 3 bölgedeki alevler kontrol altına alınamadı. Marmaris'te 8, Köyceğiz de 2 helikopter söndürme çalışmalarını sürdürüyor.
Teşkilat dizisine konuşulacak transfer! Tims&B’nin imza attığı "Teşkilat" dizisi geçen sezon pazar akşamlarında bugüne kadar görülmemiş reytinglere imza atmıştı.
TRT’nin Harbiye’deki radyoevi ile ilgili olay iddia! Deprem güçlendirmesi gerekçesiyle boşaltılan TRT'nin Harbiye'deki radyoevi ve Ulus'taki yerleşkesi ile ilgili çarpıcı bir iddia ortaya atıldı.
TRT, 9,753 personeline rağmen dışarıya para ödüyor 7 bin 967 personeli olan ve bin 786 kişiyi de taşeron olarak çalıştıran TRT, programlarının yüzde 32’sini özel firmalara yaptırıyor...
TRT’nin eli vatandaşın cebinden çıkmıyor TRT 2020’de enerji hasılat payından 1 milyar 215 milyon 447 bin TL, bandrolden ise 2 milyar 619 milyon 604 bin TL gelir elde etti. Yani gelirlerinin yüzde 88’i vatandaştan geldi.