TRT


TRT hangi dizisini İsrail'e sattı? Eurovision'a katılacak mıyız? TRT Genel Müdürü İbrahim Eren, merak edilen sorulara yanıt verdi.
'Bir Zamanlar Kıbrıs' dizisinde konuşulacak değişiklik TRT'nin TMC Film imzalı dönem dizisi "Bir Zamanlar Kıbrıs"ın yeni sezon çekimleri yaz sonunda başlıyor.
Türkiye - Galler maçında TRT’den ‘Erdoğan’ gafı! Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Azerbaycan Başkanı Aliyev’in de izlediği Türkiye - Galler maçında TRT’den sosyal medyada gündem olan bir ‘gaf’ geldi.
Spikerler Erdoğan Arıkan ve Levent Özçelik'e tepki yağdı A Milli Takım ilk maçında hayal kırıklığına neden oldu. Karşılaşmayı canlı anlatan spikerler Erdoğan Arıkan ve Levent Özçelik'in yorumlarına ise tepki yağdı.
Hükümet medyasında 'TRT' kapışması! TRT Ana Haber spikeri Ersoy Dede AKP’ye yakın Diriliş Postası gazetesi yazarı Emir Çağdaş Pekçetin’in sosyal medyada “@TRT1AnaHaber” kullanıcı adını almasını eleştirdi.
TRT Genel Müdürü İbrahim Eren'den çift maaş itirafı! TRT Genel Müdürü İbrahim Eren, TRT’den 15 bin, Türksat’tan ise 14.500 lira ücret aldığını söyledi. “Gençler işsizken bir aileden 4 kişi birden TRT’ye nasıl giriyor” sorusuna Genel Müdür, “Süreçleri İnsan Kaynakları yönetiyor” demekle yetindi.
"Bir Zamanlar Kıbrıs" ile ilgili flaş karar! TRT’nin yeni dönem dizisi "Bir Zamanlar Kıbrıs" ilk bölümünden itibaren dikkatle takip ediliyor.