TRT

Ünlü TRT spikerinden beklenmeyen veda
Ünlü TRT spikerinden beklenmeyen veda TRT’de, yönetim değişikliğiyle başlayan yapılanmanın ardından gelen vedalara bir isim daha eklendi.
Elektrik faturasında TRT payı ve altyapı giderleri 2022'de kaldırılacak
Elektrik faturasında TRT payı ve altyapı giderleri 2022'de kaldırılacak Elektrik faturalarında TRT ve altyapı giderlerine ilişkin katkı payının kaldırılmasına yönelik mevzuat hazırlıkları başladı. AK Parti’nin üzerinde çalıştığı torba teklif taslağına göre bu paylar 2022 yılı başı itibarıyla kaldırılacak.
TRT'ye bir haftada sınavsız 245 kişi alındı
TRT'ye bir haftada sınavsız 245 kişi alındı CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, İletişim Fakültesi mezunu binlerce genç işsizken, TRT'ye sınavsız ve liyakatsiz olarak yüzlerce kişinin alındığına dikkat çekti.
'Süper Dadı' sunucusundan süper aldatmaca!
'Süper Dadı' sunucusundan süper aldatmaca! Bir dönem TRT'de yayınlanan "Süper Dadı" programının sunucusu Gözde Şahenk Erdoğan'ın pedagog olmadığı ortaya çıktı.
Masumlar Apartmanı dizisinde neler oluyor?
Masumlar Apartmanı dizisinde neler oluyor? TRT1’nin fenomen dizilerinden 'Masumlar Apartmanı' bu sezon seyirciden beklenilen reaksiyonu almıyor.
Fatih Portakal’dan TRT'ye sert tepki!
Fatih Portakal’dan TRT'ye sert tepki! Yeni dizisi Alparslan Büyük Selçuklu’nun ilk fragmanını yayınlayan TRT 1’e haberci Fatih Portakal’dan sert tepki geldi.
Hıncal Uluç'tan TRT'ye ağır salvo!
Hıncal Uluç'tan TRT'ye ağır salvo! Sabah Gazetesi yazarı Hıncal Uluç TRT'ye yüklendi. Uluç "TRT Müzik çalışanlarının maaşlarını ödeyen tam 81 milyon insanı eşek yerine koymalarına tahammül edemedim" ifadelerini kullandı.