TRT

TRT Genel Müdürlüğü'ne Mehmet Zahid Sobacı atandı
TRT Genel Müdürlüğü'ne Mehmet Zahid Sobacı atandı TRT'ye yönelik atamalar ve yönetim yapısına ilişkin karar Resmi Gazete'de yayımlandı.
CHP'li Atila Sertel: "TRT'de 10 adet silah kayboldu!"
CHP'li Atila Sertel: "TRT'de 10 adet silah kayboldu!" Kayıp silahlar konusu tartışılmaya devam ederken, CHP'li Atila Sertel dikkat çeken ifadeler kullandı...
TRT spikeri Levent Özçelik’in İtalya - İspanya maçındaki hatası gündem oldu!
TRT spikeri Levent Özçelik’in İtalya - İspanya maçındaki hatası gündem oldu! EURO 2020 Yarı Final maçında İtalya ve İspanya karşı karşıya gelirken, maçı anlatan TRT spikeri Levent Özçelik yaptığı hatayla sosyal medyanın diline düştü.
Barış Arduç'un yeni projesinde flaş gelişme
Barış Arduç'un yeni projesinde flaş gelişme Barış Arduç'un başrolünü oynayacağı Akli Film imzalı TRT'nin "Alp Arslan" dizisinin hazırlıkları sürüyor.
'Barbaroslar' iddialı geliyor
'Barbaroslar' iddialı geliyor Engin Altan Düzyatan ile Ulaş Tuna Astepe'nin rol aldığı 'Barbaroslar' dizisinin fragmanı yayımlandı. Eylül'de ekrana gelecek olan projenin oyuncu kadrosuna Pelin Akil de dahil oldu.
Fatih Altaylı, Ersin Düzen'i bombaladı!
Fatih Altaylı, Ersin Düzen'i bombaladı! Habertürk yazarı Fatih Altaylı, TRT sunucusu Ersin Düzen hakkında daha önce gündeme gelen maaş haberlerine ilişkin TRT Genel Müdürü'ne dikkat çeken sorular yöneltti.
TRT'nin yalanlaması Fatih Altaylı'yı çıldırttı!
TRT'nin yalanlaması Fatih Altaylı'yı çıldırttı! Habertürk yazarı Fatih Altaylı, "TRT’nin Genel Müdürü İbrahim Eren, Ali Eyüboğlu isimli bir magazin yazarı ile bir röportaj yapmış ve elbirliği ile beni yalanlamışlar." dedi ve açıklamalara tek tek yanıt verdi.