TRT

Cem Küçük'ten Farah Zeynep Abdullah'a şoke eden tepki: "Seni TRT dizisinde ..."
Cem Küçük'ten Farah Zeynep Abdullah'a şoke eden tepki: "Seni TRT dizisinde ..." İktidara yakınlığıyla bilinen Türkiye Gazetesi köşe yazarı Cem Küçük, oyuncu Farah Zeynep Abdullah'ın "Devlet ve Allah kelimelerini aynı cümlede görmek istemiyorum" paylaşımına sert çıktı.
Diziler ekrana gelecek mi? Kanallar reklam gelirlerine göre hareket edecek
Diziler ekrana gelecek mi? Kanallar reklam gelirlerine göre hareket edecek Televizyon dizilerinin yeni bölümlerinin yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusuydu...
Televizyon dünyasının ünlü ismi vefat etti
Televizyon dünyasının ünlü ismi vefat etti Televiyon dünyasının usta ismi Bülent Osma'nın vefat haberini TRT duyurdu.
TRT'de ekrana gelen Alparslan Büyük Selçuklu dizisiyle ilgili son dakika kararı
TRT'de ekrana gelen Alparslan Büyük Selçuklu dizisiyle ilgili son dakika kararı TRT'nin gözde projeleri arasında yer alan "Alparslan Büyük Selçuklu" dizisiyle ilgili son dakika haberi geldi.
Sarsıcı ayrılık! Sevilen isme sağlık sorunları engel oldu
Sarsıcı ayrılık! Sevilen isme sağlık sorunları engel oldu TRT'de ekrana gelen "Yürek Çıkmazı" dizisinin ekibinde önemli bir değişiklik yaşandı.
Ana Haber bültenini onun sesinden dinliyorduk! Usta spikerden acı haber!
Ana Haber bültenini onun sesinden dinliyorduk! Usta spikerden acı haber! Televizyon ekranlarının usta spikerinden acı haber geldi...
TRT canlı yayınında hasarlı bir bina çöktü! Muhabir korku dolu anlar yaşadı
TRT canlı yayınında hasarlı bir bina çöktü! Muhabir korku dolu anlar yaşadı Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen ve 10 ilde yıkıma neden olan 7.7 ve 7.6'lık depremin bilançosu her geçen dakika daha da ağırlaşıyor.