Balıkesir


Balıkesir'de mahalle imamı 7 çocuğa cinsel istismardan tutuklandı
Balıkesir'de mahalle imamı 7 çocuğa cinsel istismardan tutuklandı Balıkesir'in Dursunbey ilçesinde mahalle imamı, Kuran kursunda 3'ü kız, 4'ü erkek 7 çocuğa cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi.
İlkay Gündoğan Balıkesir'deki köyünde düğün yaptı
İlkay Gündoğan Balıkesir'deki köyünde düğün yaptı Manchester City'yi şampiyonluğa taşıyan İlkay Gündoğan, baba ocağı olan Balıkesir Dursunbey'de yapılan kır düğünü ile dünya evine girdi.
Balıkesir’de art arda depremler!
Balıkesir’de art arda depremler! AFAD tarafından yapılan açıklamaya göre Balıkesir'de art arda 2 deprem meydana geldi. 4.1 ve 4.7 büyüklüğünde açıklanan deprem İstanbul, Bursa, Kocaeli ve Sakarya'da da hissedildi.
Balıkesir Tiyatro Festivali'nde yıldız geçidi yaşanacak
Balıkesir Tiyatro Festivali'nde yıldız geçidi yaşanacak İlk kez düzenlenecek olan Balıkesir Tiyatro Festivali'nde sanatseverler bir araya gelecek.
İbrahim Tatlıses'e kötü haber
İbrahim Tatlıses'e kötü haber Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde belediye tarafından yapılan, sanatçı İbrahim Tatlıses'in kazandığı alışveriş merkezinin yapımı ve işletilmesi ihalesi iptal edildi.
Balıkesir'de meydana gelen deprem korkuttu
Balıkesir'de meydana gelen deprem korkuttu Balıkesir'de gece saatlerinde 4.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Sarsıntı İstanbul'da ve çevre illerde de hissedildi.
Burcu Güneş yeni yıla Balıkesir'de 'Merhaba' dedi
Burcu Güneş yeni yıla Balıkesir'de 'Merhaba' dedi Türk pop müziğinin ünlü sesi Burcu Güneş, yeni yılı Balıkesir Gönen’de karşıladı.