Balıkesir


Kendilerini polis ve MİT görevlisi olarak tanıtıp, 12 milyon TL dolandırdılar!
Kendilerini polis ve MİT görevlisi olarak tanıtıp, 12 milyon TL dolandırdılar! Balıkesir'de yaşayan H.E. ve İ.E. çifti, 15 Eylül'de kendisini polis ve MİT mensubu olarak tanıtan kişiler tarafından telefonla aranarak dolandırıldı.
Samsun merkezli 3 ilde dolandırıcılık operasyonu: 7 gözaltı
Samsun merkezli 3 ilde dolandırıcılık operasyonu: 7 gözaltı Samsun merkezli Balıkesir ve İzmir’deki dolandırıcılık operasyonlarında 7 şüpheli gözaltına alındı.
Sürat teknesi ile ölümde savcı 9 yıl hapis istedi
Sürat teknesi ile ölümde savcı 9 yıl hapis istedi Balıkesir'de sürat teknesi ile çarptığı Elvan Fırat Taşdöğen'in (46) ölümüne neden olduğu iddiasıyla tutuksuz yargılanan Ender Küçük'ün (52), uzman bilirkişi raporuna göre de yüzde 75 asli kusurlu olduğu dosyaya girdi.
Korhan Berzeg'in kayboluşunun 100'üncü gününde umutlar tükendi
Korhan Berzeg'in kayboluşunun 100'üncü gününde umutlar tükendi Balıkesir'in Gönen ilçesinde tatil için geldiği yazlık evinden, 'Tina' isimli köpeği ile ayrıldıktan sonra kendisinden haber alınamayan Korhan Berzeg'i (83) arama çalışmaları, 100'üncü gününe ulaştı.
Flaş gök gürültülü sağanak uyarısı! Sıcaklıklar düşüyor!
Flaş gök gürültülü sağanak uyarısı! Sıcaklıklar düşüyor! Marmara, Ege, Karadeniz ile Toroslar gök gürültülü sağanak yağışlı olacak. Yağışların; Batı Karadeniz'de kuvvetli olması bekleniyor. Diğer yandan hava sıcaklıkları yağış alan bölgelerde 3 ila 5 derece düşecek.
Meteoroloji’den İstanbul dahil çok sayıda kente sarı kodlu uyarı!
Meteoroloji’den İstanbul dahil çok sayıda kente sarı kodlu uyarı! Son rapora göre bugün 30 ilde gök gürültülü sağanak yağışın etkili olması bekleniyor. Aralarında İstanbul’un da bulunduğu 5 il için ise sarı kodlu uyarı yapıldı.
10 ilde uyuşturucu operasyonu: 49 gözaltı
10 ilde uyuşturucu operasyonu: 49 gözaltı İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 10 ilde düzenlenen uyuşturucu operasyonlarında 49 şüphelinin gözaltına alındığını, çok miktarda uyuşturucu ele geçirildiğini duyurdu.