Balıkesir

Kubilay Aka'dan bebek ziyareti
Kubilay Aka'dan bebek ziyareti Bir süredir doğayla iç içe olmak için Balıkesir - Gömeç'te yaşamaya başlayan Erkan Kolçak Köstendil ile Cansu Tosun çiftinin ziyaretine oyuncu arkadaşları Kubilay Aka gitti.
Bekir Coşkun anısına Cunda'da kütüphane kurulacak
Bekir Coşkun anısına Cunda'da kütüphane kurulacak Aydınlanma ve demokrasi mücadelesinin sembol isimlerinden, geçtiğimiz yıl yitirdiğimiz gazeteci yazar Bekir Coşkun’un adı çok sevdiği Ayvalık Ali Bey Adası’nda (Cunda) kurulacak kütüphanede yaşatılacak.
Soyguncu aşıklar yakayı ele verdi!
Soyguncu aşıklar yakayı ele verdi! Balıkesir'de bir kuyumcuyu soyan iki sevgili, 1930'larda Amerikalı aşık hırsızlar Bonnie ve Clyde çiftini anımsattı. Balıkesir'de önceki gün sabah saatlerinde kuyumcuya giren 1'i kadın 2 kişi soygun yaptı.
Balıkesir’de sağlık çalışanı Corona virüse yenildi
Balıkesir’de sağlık çalışanı Corona virüse yenildi Balıkesir’de Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi eski başhekimi 43 yaşındaki Serkan Munis, Corona virüs nedeniyle hayatını kaybetti.
21 kişilik maç kadrosunda 19 futbolcu Corona!
21 kişilik maç kadrosunda 19 futbolcu Corona! TFF 1. Lig takımlarından Balıkesirspor'da 19 futbolcu ve 6 kulüp çalışanın Corona virüsü testi sonucu pozitif çıktı.
İzmir depremi Balıkesir'de de şiddetli hissedildi
İzmir depremi Balıkesir'de de şiddetli hissedildi Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde ev, işyerleri ve alışveriş merkezleri gibi kapalı alanlardaki vatandaşlar panikle sokağa çıktı.