Batuhan Karacakaya


Batuhan Karacakaya'nın Survivor'dan kazandığı otomobile ne oldu?
Batuhan Karacakaya'nın Survivor'dan kazandığı otomobile ne oldu? Survivor All Star 2022'yi eleştiren paylaşımlarda bulunan oyuncu Batuhan Karacakaya yarışmadan kazandığı otomobili alamadı mı? 'Batuhan'a arabayı vermediler' iddiaları gündemdeyken oyuncudan bir paylaşım geldi.
Tartışılan 'Survivor' birinciliğine ilişkin RTÜK'ten açıklama
Tartışılan 'Survivor' birinciliğine ilişkin RTÜK'ten açıklama Survivor All-Star 2022'de Nisa Bölükbaşı'nın şampiyon oldu, eleştiriler peş peşe geldi.
Nisa Bölükbaşı sokakta şampiyonluk kupasıyla dolaşıyor
Nisa Bölükbaşı sokakta şampiyonluk kupasıyla dolaşıyor Survivor finali ardından tartışmalar sürüyor. Nisa Bölükbaşı'nın şampiyonluğu tartışılırken; Batuhan Karacakaya, Adem Kılıçcı ve Nagihan Karadere'nin sitemkar tavırları dikkat çekiyor.
Batuhan Karacakaya'dan konuşulan gönderme: "Mesele yenmek, yenilmek değilmiş"
Batuhan Karacakaya'dan konuşulan gönderme: "Mesele yenmek, yenilmek değilmiş" "Survivor" finali sonrası Acun Ilıcalı ile ters düşen Batuhan Karacakaya durmuyor. Sema Aydemir Survivor yorumunu gören Batuhan yaptığı imalı yorumla gündem oldu. Survivor Batuhan ile ilgili Acun Ilıcalı sert sözler söylemişti.
6 ay sonra Türkiye'ye dönen Batuhan Karacakaya'ya büyük şok!
6 ay sonra Türkiye'ye dönen Batuhan Karacakaya'ya büyük şok! "Survivor" yarışmasında şampiyonluğa çok yaklaşan Batuhan Karacakaya, yarışmada üçüncü olmuştu.
Batuhan Karacakaya'dan konuşulacak 'Aşk-ı Memnu' açıklaması
Batuhan Karacakaya'dan konuşulacak 'Aşk-ı Memnu' açıklaması "Aşk-ı Memnu" dizisinde 'Bülent' karakterini canlandıran ve yakın zamanda Survivor All-Star'da yarışacak olan Batuhan Karacakaya, efsane dizi "Aşk-ı Memnu" hakkında konuştu. Karacakaya, favori karakterlerini de açıkladı.
Batuhan Karacakaya soluğu Dubai'de aldı
Batuhan Karacakaya soluğu Dubai'de aldı Survivor yarışmasıyla dikkatleri üzerinde toplayan oyuncu Batuhan Karacakaya, tatil için Dubai'ye gitti.