Bebek sahili


Cemiyet hayatının ünlü ismi kansere yenik düştü
Cemiyet hayatının ünlü ismi kansere yenik düştü 44 yaşındaki Melis Korkud'a, geçtiğimiz Ağustos ayında kanser teşhisi konulmuştu.
Felekten bir gece çalan Tuba Ünsal, sobelenince kaçacak yer aradı!
Felekten bir gece çalan Tuba Ünsal, sobelenince kaçacak yer aradı! Tuba Ünsal, gecelerde fena yakalandı. Gizemli bir beyefendiyle Bebek’te felekten bir gece çalan güzel oyuncu, çıkışta ise adeta kaçacak yer aradı.
Flaşlar patlayınca şok yaşadı! Emir Aksüt sarışın güzelle yakalandı
Flaşlar patlayınca şok yaşadı! Emir Aksüt sarışın güzelle yakalandı Sulhi Aksüt'ün şarkıcı Sibel Can ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Emir Aksüt, sarışın bir güzelle önceki gece Bebek’te bir mekandan çıkarken yakalandı. Panik olan ikili, apar topar kaçmaya çalıştı.
Emre Altuğ yeni şarkısını neden ilk kez Halit Ergenç'e dinletti?
Emre Altuğ yeni şarkısını neden ilk kez Halit Ergenç'e dinletti? Müslüm Gürses'in seslendirdiği 'Seni Sevmek İçin Ölmek Mi Lazım' şarkısını yeniden yorumlayan Emre Altuğ, "Aranje, düzenleme tamamen bana ait. Dinleyince göreceksiniz. Siz de 'Bunu Müslüm Gürses mi okumuş?' diyeceksiniz" şeklinde konuştu.
Edvina Sponza'dan İbrahim Kutluay için zehir zemberek sözler!
Edvina Sponza'dan İbrahim Kutluay için zehir zemberek sözler! İbrahim Kutluay ile 11 yıldır bir dargın bir barışık aşk yaşayan Edvina Sponza, eski aşkı için ağır konuştu.
Emina Jahovic Mustafa Sandal sorusuna sert çıktı: "Adını dahi duymak istemem"
Emina Jahovic Mustafa Sandal sorusuna sert çıktı: "Adını dahi duymak istemem" “Nafaka ödemiyor” diyerek eski eşi Mustafa Sandal’la davalık olan Emina Jahovic, bu durum sorulunca, “Konuyla avukatlarım ilgileniyor. Çok meşgulüm ve adını bile duymak istemiyorum” dedi.
İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza köşe kapmaca oynadı!
İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza köşe kapmaca oynadı! Yaklaşık 11 yıl birliktelik yaşayan Edvina Sponza ve İbrahim Kutluay yollarını kesin olarak ayırdıklarını söylemişti.