Bebek sahili

Betül Demir sert çıktı: "Enayiye benzer bir halim mi var?"
Betül Demir sert çıktı: "Enayiye benzer bir halim mi var?" Ünlü şarkıcı Betül Demir sorulan soruya çok sert çıktı: "Keriz değilim..."
Fırat Çelik'in bol panikli akşamı! Flaşlar patlayınca şoke oldu
Fırat Çelik'in bol panikli akşamı! Flaşlar patlayınca şoke oldu İstanbul gecelerinde boy gösteren yakışıklı oyuncu Fırat Çelik, çapkınlık yaparken yakayı ele verdi. Gizemli bir kadınla görüntülenen oyuncu, ne yapacağını şaşırdı.
Tarık Emir Tekin felekten bir gece çaldı
Tarık Emir Tekin felekten bir gece çaldı Bebek’te görüntülenen Tarık Emir Tekin, muhabirlerin sorularını yanıtlamayı ihmal etmedi. Oyuncu, "Londra’dan arkadaşlarım gelmişti, onlara İstanbul’u gezdiriyordum. Çalgıcılar da gelince renkli bir geziye döndü" şeklinde konuştu.
Rol aldığı dizi için final kararı alınan Birkan Sokullu, Bebek'te görüntülendi
Rol aldığı dizi için final kararı alınan Birkan Sokullu, Bebek'te görüntülendi Başrollerini Ebru Şahin ve Zerrin Tekindor'la paylaştığı "Yüz Yıllık Mucize" dizisi için final kararı verilen yakışıklı oyuncu Birkan Sokullu, kız arkadaşıyla yürüyüş yaparken görüntülendi.
Özlem Kaymaz'ın kızı sevgilisiyle sobelendi
Özlem Kaymaz'ın kızı sevgilisiyle sobelendi Türkiye Eski Güzellerinden Özlem Kaymaz'ın model kızı Tara De Vires sevgilisiyle el ele yakalandı.
Yasemin Özilhan güneşli havanın tadını çıkardı
Yasemin Özilhan güneşli havanın tadını çıkardı Bebek'te objektiflere yansıyan Yasemin Özilhan, kendisini görüntüleyen basın mensuplarına, "Yürüyüş yaptık, eve gidiyoruz" açıklamasında bulundu.
Yiğit Poyraz ve Yasmin Erbil herkesin ortasında birbirine girdi! Skandal kavga!
Yiğit Poyraz ve Yasmin Erbil herkesin ortasında birbirine girdi! Skandal kavga! Bebek sokakları, Yasmin Erbil ve sevgilisi Yiğit Poyraz’ın kavgasına şahit oldu. Önce tartıştılar, sonra oturup konuştular. Arayı bulamayan çift, aşklarındaki ilk krizi yaşadı.