Ben Bu Cihana Sığmazam


Atv'nin sevilen dizisinde çifte düğün heyecanı!
Atv'nin sevilen dizisinde çifte düğün heyecanı! atv'de yayınlanan "Ben Bu Cihana Sığmazam" dizisinin yarın ekrana gelecek bölümünde yine çok heyecanlı sahneler var.
Nejat Birecik'in ani vedası üzdü
Nejat Birecik'in ani vedası üzdü Atv’nin en sevilen dizilerinin başında gelen "Ben Bu Cihana Sığmazam" dizisinde rol alan tiyatro ve sinema oyuncusu Nejat Birecik'ten son dakika haberi.
Reyting savaşında hangi dizi galip geldi?
Reyting savaşında hangi dizi galip geldi? Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya’lı Aile dizisi dün akşam ilk bölümüyle ekrana geldi.
Ben Bu Cihana Sığmazam'da beklenmeyen ayrılık!
Ben Bu Cihana Sığmazam'da beklenmeyen ayrılık! Atv'nin sevilen dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam yarın yine çok heyecanlı bir bölüme sahne olacak.
Yeni bölümlerinin yayınlanması beklenen dizilerle ilgili karar verildi
Yeni bölümlerinin yayınlanması beklenen dizilerle ilgili karar verildi Star TV'de ekrana gelen; Selahattin Paşalı ve Gökçe Bahadır'ı başrolde buluşturan "Ömer" ve atv'de ekrana gelen Oktay Kaynarca'nın ilgiyle izlenen dizisi "Ben Bu Cihana Sığmazam"ın yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı merak konusuydu.
Ben Bu Cihana Sığmazam'da Oktay Kaynarca şoku! Vuruldu! Veda mı ediyor?
Ben Bu Cihana Sığmazam'da Oktay Kaynarca şoku! Vuruldu! Veda mı ediyor? "Ben Bu Cihana Sığmazam" salı akşamlarına damga vurmaya devam ederken hiç tahmin edilmeyen bir gelişme yaşandı.
Oktay Kaynarca 'Ben Bu Cihana Sığmazam'a veda mı ediyor? Şok!
Oktay Kaynarca 'Ben Bu Cihana Sığmazam'a veda mı ediyor? Şok! Oktay Kaynarca'nın aynı zamanda yapımcılığını üstlendiği "Ben Bu Cihana Sığmazam" dizisinin yeni bölümünde flaş bir gelişme yaşanacak.