Ben Bu Cihana Sığmazam


"Aile" dizisinin geri dönüşü sönük oldu
"Aile" dizisinin geri dönüşü sönük oldu 3 Ekim'de ekrana getirilen "Aile", "Yabani", "Ben Bu Cihana Sığmazam", "Üç Kız Kardeş" ve "MasterChef All Star" arasında büyük bir mücadele verildi. Yeni sezonu ile ekrana getirilen "Aile" dizisinin yeni sezon ilk bölüm reyting sonuçları tarafından izleyiciler tarafından merak konusu oldu.
Levent Özdilek: "Hiç para tutmam devamlı dağıtırım"
Levent Özdilek: "Hiç para tutmam devamlı dağıtırım" "Ben Bu Cihana Sığmazam"da oynadığı 'Erman' rolüyle ekrana geri dönen Levent Özdilek, "Para sizin için ne ifade ediyor?" sorusuna cevap verdi.
Ebru Özkan'ın şaşırtan hamlesi! Dikkatli gözlerden kaçmadı
Ebru Özkan'ın şaşırtan hamlesi! Dikkatli gözlerden kaçmadı Oktay Kaynarca ile Ebru Özkan'ın başrolünde oldukları "Ben Bu Cihana Sığmazam" dün akşam yeni sezonuna başladı.
Oktay Kaynarca'nın dizisi yeni sezon için geri sayımda
Oktay Kaynarca'nın dizisi yeni sezon için geri sayımda Bu sezon yapım şirketini ve senaristlerini değiştiren 'Ben Bu Cihana Sığmazam' yeni sezon için gün sayıyor.
Oyuncu Ayşenil Şamlıoğlu'ndan son dakika haberi
Oyuncu Ayşenil Şamlıoğlu'ndan son dakika haberi "Ferhunde Hanımlar" dizisinde canlandırdığı 'Meftune' rolüyle herkesin tanıdığı bir isim olan usta tiyatro sanatçısı Ayşenil Şamlıoğlu'ndan son dakika haberi geldi.
Oktay Kaynarca'nın dizisinin adı mı değişiyor?
Oktay Kaynarca'nın dizisinin adı mı değişiyor? Oktay Kaynarca "Ben Bu Cihana Sığmazam"ın dizisini artık kendi şirketinin üzerinden yapacak.
Oyuncu Aybüke Pusat'a sürpriz teklif!
Oyuncu Aybüke Pusat'a sürpriz teklif! Yakışıklı oyuncu Furkan Andıç ile yaşadıkları gizli ilişki fotoğraflarla belgelenen oyuncu Aybüke Pusat'a sürpriz teklif!