Bergen


Merakla beklenen "Bihter" filminde 'Behlül'ü kim canlandıracak?
Merakla beklenen "Bihter" filminde 'Behlül'ü kim canlandıracak? Farah Zeynep Abdullah "Bergen"den sonra yine çok konuşulacak bir film projesiyle setlere dönüyor.
Farah Zeynep Abdullah yeni Bihter olacak!
Farah Zeynep Abdullah yeni Bihter olacak! Oyuncu Farah Zeynep Abdullah'ın yeni projesi merakla beklenirken, oyuncunun cephesinde bomba bir gelişme yaşandı...
2022 yılının en çok izlenen filmleri belli oldu
2022 yılının en çok izlenen filmleri belli oldu 2022 yılında 362 yeni film sinema salonlarında gösterime girdi, izleyici sayısı 32 milyon 917 bin 489 oldu. Bir film 5 milyon, bir film 2 milyon, beş film ise 1 milyon seyirci barajını geçti.
Farah Zeynep Abdullah ve Umut Evirgen selamı sabahı kesti
Farah Zeynep Abdullah ve Umut Evirgen selamı sabahı kesti Bir süredir haklarında aşk iddiası dolaşan Farah Zeynep Abdullah ile Umut Evirgen cephesinden şaşırtan haber geldi.
Merhum Bergen'in kafesin içindeki kabri hakkında flaş gelişme
Merhum Bergen'in kafesin içindeki kabri hakkında flaş gelişme 2022 yılına damgasını vuran ‘Bergen’ filminin yapımcısı Orchestra Content, vefat yıldönümünde merhum şarkıcıyı anmak üzere hazırladıkları çalışmaları açıkladı.
"Bergen" yurtdışında büyük hasılat elde etti
"Bergen" yurtdışında büyük hasılat elde etti Şarkıcı Bergen'in hayatını konu alan başrollerinde Farah Zeynep Abdullah ve Erdal Beşikçioğlu'nun yer aldığı "Bergen" filmi, Türkiye'de kırdığı rekorların ardından ülke dışında da gişe başarısını sürdürüyor.
Sinemada Bergen'in rekoru geçilemedi
Sinemada Bergen'in rekoru geçilemedi Sanatçı Bergen'in biyografisinin anlatıldığı başrolünde Erdal Beşikçioğlu ve Farah Zeynep Abdullah'ın yer aldığı film sinemada zirvede yer aldı.