Bergen


Yerli Mata Hari'nin hayatı film oluyor
Yerli Mata Hari'nin hayatı film oluyor Türk ‘Mata Hari' olarak tanınan ilk oryantal dansöz Emine Adalet Pee'nin hayatı sinema filmi olarak beyazperdeye aktarılacak.
Bergen ekibi Ankara'da sinemaseverlerle buluştu
Bergen ekibi Ankara'da sinemaseverlerle buluştu Hasılat rekoru kıran 'Bergen' filmi seyircileri ile buluşmaya devam ediyor...
İyi hâl indirimine 'Bergen' örneği
İyi hâl indirimine 'Bergen' örneği Muhalefet ve AK Parti vekilleri arasında görüşmeler sırasında ‘İyi hâl indirimi’ tartışmaları yaşandı. TBMM Kadına Yönelik Şiddeti Araştırma Komisyonu Başkanı Öznur Çalık, bu eleştirilere ‘Bergen’ filmini örnek göstererek cevap verdi.
Aydemir Akbaş: "Yüzüne kezzap atılmış, bunun enteresan bir tarafı var mı?"
Aydemir Akbaş: "Yüzüne kezzap atılmış, bunun enteresan bir tarafı var mı?" Ünlü oyuncu Aydemir Akbaş, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. 1982 yılında yüzüne kezzap atılmasının ardından sağ gözünü kaybeden Bergen'le ilgili Aydemir Akbaş, şaşırtan açıklamalarda bulundu.
Havva Öztel: "Kızım istedi, söyledim"
Havva Öztel: "Kızım istedi, söyledim" Genç popçu Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel kızının yolundan ilerliyor.
"Bergen" filminin oyuncularına filmin gişe başarısı soruldu
"Bergen" filminin oyuncularına filmin gişe başarısı soruldu "Bergen" filminin oyuncuları Farah Zeynep Abdullah ve Erdal Beşikçioğlu, önceki akşam objektiflere yansıdı.
Selçuk Ural: "Bergen'in yüzüne kezzap atılmasaydı ismi geçmezdi"
Selçuk Ural: "Bergen'in yüzüne kezzap atılmasaydı ismi geçmezdi" 77 yaşındaki şarkıcı Selçuk Ural önceki gün Etiler'deki bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ural, "Bergen" filmi hakkında konuştu.