Bergen


"Bergen" yurtdışında büyük hasılat elde etti
"Bergen" yurtdışında büyük hasılat elde etti Şarkıcı Bergen'in hayatını konu alan başrollerinde Farah Zeynep Abdullah ve Erdal Beşikçioğlu'nun yer aldığı "Bergen" filmi, Türkiye'de kırdığı rekorların ardından ülke dışında da gişe başarısını sürdürüyor.
Sinemada Bergen'in rekoru geçilemedi
Sinemada Bergen'in rekoru geçilemedi Sanatçı Bergen'in biyografisinin anlatıldığı başrolünde Erdal Beşikçioğlu ve Farah Zeynep Abdullah'ın yer aldığı film sinemada zirvede yer aldı.
'Bergen' filminde satış krizi!
'Bergen' filminde satış krizi! “Bergen” filmi pandemi sonrası bitti denilen sinema sektörünü canlandırmış, toplam 5 milyon 461 bin 506 seyirciyi salonlara çekmiş ve 159 milyon 680 bin 276 TL hasılat elde etti.
Serenay Sarıkaya'ya Cahide rolü teklif edildi
Serenay Sarıkaya'ya Cahide rolü teklif edildi 2018’de ‘Bergen’ filminde oynayacağı açıklanan Serenay Sarıkaya, araya pandeminin girmesi nedeniyle çekim takvimi değişince projeden ayrılmıştı. Güzel oyuncuya bu defa da Cahide Sonku'yu oynaması için teklif gitti.
Bergen filmi ne kadar hasılat yaptı?
Bergen filmi ne kadar hasılat yaptı? Bergen filmi vizyonda yer aldığı 10 haftadan itibaren tüm zamanların en çok izlenen yapımları arasında 8. sırada yerini aldı. 10 milyon TL’ye mal olduğu olduğu konuşulan Bergen filminin hasılatı ise dudak uçuklattı.
Bergen filmi hangi dijital platformda yayınlanacak?
Bergen filmi hangi dijital platformda yayınlanacak? Vizyonda kaldığı 10 haftada 5 milyon 425 bin 412 seyirci ve 159 milyon 196 bin 198 TL hasılat elde eden "Bergen" filminin yayınlanacağı dijital platform belli oldu.
'Bergen' filminin yapımcısından Derya Uluğ'a veto
'Bergen' filminin yapımcısından Derya Uluğ'a veto Derya Uluğ, 'Bergen: Saygı Albümü' için seslendirdiği 'Canım Dediklerim' şarkısına 'Bergen' filminden görüntüler içeren bir klip çekmişti. Filmin yapımcısı, söz konusu görüntüler üzerine harekete geçti.