Berkay Ateş


Berkay Ateş ehliyeti kaptırdı
Berkay Ateş ehliyeti kaptırdı "Sadakatsiz" dizisiyle ekrana gelen oyuncu Berkay Ateş, 25 Kasım günü 04.00'te, Sarıyer'de trafik uygulamasına takıldı.
Berkay Ateş'in sevgilisiyle aşk pozu olay oldu
Berkay Ateş'in sevgilisiyle aşk pozu olay oldu Sadakatsiz'in Aras'ı Berkay Ateş, yeni yıla sevgilisi Simge Aköz ile birlikte girdi. Arkadaşlarıyla yılbaşı kutlamasında olan çiftin aşk pozu gündem oldu.
Berkay Ateş'ten Cansu Dere'ye övgü dolu sözler
Berkay Ateş'ten Cansu Dere'ye övgü dolu sözler "Çukur" dizisindeki oyunculuk performansı ile adından söz ettiren ünlü oyuncu Berkay Ateş, şimdilerde Kanal D'de yayınlanan "Sadakatsiz" dizisinde rol alıyor. Diziye yeni sezonunda dahil olan Berkay Ateş, 'Aras' karakteri ile büyük beğeni topladı.
Berkay Ateş - Simge Aköz aşkı belgelendi!
Berkay Ateş - Simge Aköz aşkı belgelendi! "Sadakatsiz" dizisinde 'Aras' karakterine hayat veren Berkay Ateş'in yeni bir aşka yelken açtığı iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü. 34 yaşındaki ünlü oyuncunun Berkay Ateş'in Kadın Milli Voleybol Takımı oyuncularından Simge Aköz ile aşk yaşadığı konuşuluyordu.
'Sadakatsiz' dizisinin Aras'ı çok sürpriz bir aşka yelken açtı!
'Sadakatsiz' dizisinin Aras'ı çok sürpriz bir aşka yelken açtı! Kanal D'de ekrana gelen "Sadakatsiz" dizisinde 'Aras' karakterini canlandıran Berkay Ateş, kalbini çok sürpriz bir isme kaptırdı.
9,75 filmi Frankfurt’tan iki ödülle döndü!
9,75 filmi Frankfurt’tan iki ödülle döndü! "Ezel, Son, Karadayı, Çarpışma, İçerde" ve son olarak "Babil"in yönetmenliğini yapan Uluç Bayraktar’ın ilk uzun metraj filmi “9,75” e iki ödül de 21. Uluslararası Frankfurt Türk Filmleri Festivali’nden geldi.
"Sadakatsiz" dizisiyle ilgili flaş gelişme
"Sadakatsiz" dizisiyle ilgili flaş gelişme Geçen sezonun rekortmen dizilerinden Sadakatsiz’in çekimleri Eylül'ün ilk haftası başlamış, ilgiyle izlenen dizinin en geç bu hafta seyirciyle buluşması beklenmişti.