Bertan Asllani


Emre Altuğ'dan sürpriz atak
Emre Altuğ'dan sürpriz atak Emre Altuğ, Nisan'da çıkan şarkısı "Bal Gibi"nin ardından yeni teklisi "Avut Beni"yi kendi yapım şirketinden yayınladı.
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'ü buluşturacak projede yeni gelişme
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'ü buluşturacak projede yeni gelişme Başar Başaran ve Emre Özdür’ün TMC Film için kaleme aldığı “Gecenin Ucunda” dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'ü buluşturan projede yeni gelişme
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'ü buluşturan projede yeni gelişme Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu, Temmuz ayında Star için “Gecenin Ucunda” dizisinin çekimlerine başlıyor.
Yakışıklı oyuncu iddialı projenin kadrosuna dahil oldu
Yakışıklı oyuncu iddialı projenin kadrosuna dahil oldu 14 Haziran’da faaliyete geçecek olan Disney Plus’ın iddialı projesi "Atatürk" için hazırlıklar sürüyor.
Murat Ünalmış bilinmeyen bir özelliğini sergiledi
Murat Ünalmış bilinmeyen bir özelliğini sergiledi Menajer Abdullah Bulut, 37. yaş gününü kutlamak için önceki akşam Ortaköy'deki bir mekanda oyuncu ve sanatçı arkadaşlarıyla bir araya geldi. Geceye adeta ünlü isimler akın etti.
Bertan Asllani merakla beklenen projeye dahil oldu
Bertan Asllani merakla beklenen projeye dahil oldu MF Yapım'ın FOX'a hazırladığı yeni dizisi güçlü kadrosuyla dikkat çekiyor.