Gecenin Ucunda dizisindeki mezar sahnesiyle ilgili flaş gelişme

Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül’ün yıllar sonra beraber başrol oynadıkları ilk dizi olan “Gecenin Ucunda”nun son bölümünde yer alan mezar sahnesi çok konuşulmuştu.

Gecenin Ucunda dizisindeki mezar sahnesiyle ilgili flaş gelişme

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre dizinin bir sahnesinde Işık ailesi mezara girip ölüm deneyimi yaşadı, kendi cenazelerini hayal etti.

Dizinin şifacısı Sara (Özge Özder) Zuhal Olcay, Kadir Doğulu, Tuba Ünsal, Sarp Levendoğlu, Bertan Asllani ve Levent Özdilek’e aile fertlerine dünyanın faniliği üzerine kadim öğretilerini aktardı ve şifacı Macide’ye hayat veren Neslihan Atagül de bu sahne sırasında ortaya çıktı.

Bu sahne aynı zamanda Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül’ün kendi özel hayatlarında da yaşadıkları bir deneyim olduğu için çiftin yakın çevresini şaşırttı.

Çünkü Prof. Dr. Ali Osmay Güre'nin mentörlüğünde eşi Neslihan Atagül'le beraber manevi anlamda farklı bir hayat yaşama kararı alan ve Dervişlik mertebesine yükselen Kadir Doğulu’nun da tıpkı dizideki gibi mezara girdiği konuşuluyor.

İkilinin yakın dostu Murat Dalkılıç’ın da bu mezar deneyimi yaşadığı ve daha sonra kendisine “Keremcem” lakabının verildiği de söylentiler arasında…

Mezar sahnesinin ünlü karı kocanın isteğiyle mi dizinin senaryosuna eklendiği merak konusu oldu.

Ancak dizinin senaristleri Emre Özdür ile Başar Başaran’ın sahneyi kendilerinin kaleme aldığı, durumun bir tesadüften ibaret olduğu belirtildi.