Sarp Levendoğlu


"Gecenin Ucunda" dizisiyle ilgili son dakika gelişmesi
"Gecenin Ucunda" dizisiyle ilgili son dakika gelişmesi Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu'yu buluşturan "Gecenin Ucunda" dizisinde çok konuşulacak bir gelişme yaşandı.
Gecenin Ucunda dizisindeki mezar sahnesiyle ilgili flaş gelişme
Gecenin Ucunda dizisindeki mezar sahnesiyle ilgili flaş gelişme Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül’ün yıllar sonra beraber başrol oynadıkları ilk dizi olan “Gecenin Ucunda”nun son bölümünde yer alan mezar sahnesi çok konuşulmuştu.
Oyuncu Sarp Levendoğlu hakkında son dakika gelişmesi
Oyuncu Sarp Levendoğlu hakkında son dakika gelişmesi Bir süredir gözlerden uzak olan Sarp Levendoğlu cephesinden son dakika haberi...
Sarp Levendoğlu - Naz Çağla Irmak aşkı kısa sürdü
Sarp Levendoğlu - Naz Çağla Irmak aşkı kısa sürdü 39 yaşındaki Sarp Levendoğlu, kendisi gibi oyuncu olan 24 yaşındaki Naz Çağla Irmak ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Ancak ikilinin beraberliği birinci yılını tamamlamadan sonlandı.
Arda Kural: "Sarp Levendoğlu Seda Akman'ı elimden aldı"
Arda Kural: "Sarp Levendoğlu Seda Akman'ı elimden aldı" Arda Kural, Yıldız Asyalı'nın ardından Seda Akman itirafında bulundu. Oyuncu, bir dönem rol arkadaşı Akman'la yakınlaştıklarını, Sarp Levendoğlu'nun yüzünden ayrıldıklarını açıkladı.
Arda Kural: "Sarp Levendoğlu ile yıldızımız hiç barışmadı"
Arda Kural: "Sarp Levendoğlu ile yıldızımız hiç barışmadı" Bir dönem psikolojik sorunlar yaşayan ve sıkıntılı günleri atlatan ünlü oyuncu Arda Kural, ekranlara yeniden dönmek için çalışıyor. Sıkı bir diyete başlayan Kural, 2 ayda 14 kilo vererek hayranlık uyandırmıştı.
Naz Çağla Irmak ve Sarp Levendoğlu'ndan yeni fotoğraf
Naz Çağla Irmak ve Sarp Levendoğlu'ndan yeni fotoğraf Naz Çağla Irmak ile kendisi gibi oyuncu olan Sarp Levendoğlu'nun aşkları doludizgin devam ediyor. Önceki gün bir araya gelerek vakit geçiren çift, yeni fotoğraflarını yayınladı.