Sarp Levendoğlu


Arda Kural: "Sarp Levendoğlu ile yıldızımız hiç barışmadı"
Arda Kural: "Sarp Levendoğlu ile yıldızımız hiç barışmadı" Bir dönem psikolojik sorunlar yaşayan ve sıkıntılı günleri atlatan ünlü oyuncu Arda Kural, ekranlara yeniden dönmek için çalışıyor. Sıkı bir diyete başlayan Kural, 2 ayda 14 kilo vererek hayranlık uyandırmıştı.
Naz Çağla Irmak ve Sarp Levendoğlu'ndan yeni fotoğraf
Naz Çağla Irmak ve Sarp Levendoğlu'ndan yeni fotoğraf Naz Çağla Irmak ile kendisi gibi oyuncu olan Sarp Levendoğlu'nun aşkları doludizgin devam ediyor. Önceki gün bir araya gelerek vakit geçiren çift, yeni fotoğraflarını yayınladı.
'Alp Arslan Büyük Selçuklu' dizisinde flaş ayrılık!
'Alp Arslan Büyük Selçuklu' dizisinde flaş ayrılık! Akli Film’in TRT için hazırladığı “Alp Arslan Büyük Selçuklu” dizisinde flaş bir gelişme yaşandı.
Sarp Levendoğlu yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi
Sarp Levendoğlu yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi Geçtiğimiz hafta aşklarını ilan eden Naz Çağla Irmak-Sarp Levendoğlu çifti, ilk kez 'Amacı Olmayan Grup' filminin galasında birlikte objektiflere yansıdı.
Sarp Levendoğlu'ndan yeni aşkıyla ilk poz!
Sarp Levendoğlu'ndan yeni aşkıyla ilk poz! Sarp Levendoğlu, kendisi gibi oyuncu olan Naz Çağla Irmak ile yeni bir birlikteliğe yelken açtı. Çift, aşklarını sosyal medyadan duyurdu...
Eski eşiyle aynı projede oynamak istemeyen Sarp Levendoğlu için flaş iddia!
Eski eşiyle aynı projede oynamak istemeyen Sarp Levendoğlu için flaş iddia! "Son Yaz" dizisinde eski eşi Birce Akalay ile birlikte rol alacak olan Sarp Levendoğlu'nun çekimler başlamadan hemen önce projeden ayrıldığı ortaya çıkmıştı.
Sarp Levendoğlu ile Birce Akalay'ın buluşması başka bahara kaldı!
Sarp Levendoğlu ile Birce Akalay'ın buluşması başka bahara kaldı! Ali Atay, Alperen Duymaz ve Hafsanur Sancaktutar’ın başrolünü oynadığı FOX’un O3 Medya imzalı dizisi Son Yaz’ın yeni sezonuna önce Birce Akalay, ardından eski eşi Sarp Levendoğlu’nun katılması şaşkınlık yaratmıştı.