Sarp Levendoğlu


İşte Derya Şensoy'un yeni sevgilisi
İşte Derya Şensoy'un yeni sevgilisi Yakışıklı oyuncu Sarp Levendoğlu ile fırtınalı aşkına nokta koyan Derya Şensoy, Cihangir'de Celal Can Algül isimli gençle objektiflere yansıdı.
Sarp Levendoğlu sessizliğini bir bozdu, pir bozdu!
Sarp Levendoğlu sessizliğini bir bozdu, pir bozdu! Meslektaşı Birce Akalay ile 2014'te evlenen Sarp Levendoğlu, üç yıl sonra boşanmış; uzun süre Derya Şensoy ile aşk yaşamıştı.
Sarp Levendoğlu buz gibi havaya aldırmadı
Sarp Levendoğlu buz gibi havaya aldırmadı Sarp Levendoğlu ilk karantina dönemi başlar başlamaz soluğu Muğla Datça’da almıştı.
Derya Şensoy cephesinde bomba gelişme!
Derya Şensoy cephesinde bomba gelişme! Derya Şensoy, Birce Akalay’dan 2017’de boşanan Sarp Levendoğlu ile aynı yıl aşk yaşamaya başlamıştı.
Derya Şensoy portakal ağacıyla poz verdi
Derya Şensoy portakal ağacıyla poz verdi Yakışıklı oyuncu Sarp Levendoğlu'yla beraberliği geçtiğimiz aylarda son bulan oyuncu Derya Şensoy kendisini doğaya attı.
"Savaşçı" dizisinde Sarp Levendoğlu gelişmesi
"Savaşçı" dizisinde Sarp Levendoğlu gelişmesi FOX'un Limon Film imzalı dizisi "Savaşçı"nın yeni bölüm çekimleri yakında başlıyor.
Birce Akalay: "Evlilik defterini kapattım..."
Birce Akalay: "Evlilik defterini kapattım..." "Babil"in sevilen oyuncusu Birce Akalay, önceki gün Arnavutköy'de bir mekan çıkışı görüntülendi.