Selin Genç ve Yunus Emre Yıldırımer partner oldu

TRT 1’in pazar akşamlarına damgasını vuran dizisi "Teşkilat" sürpriz transferleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor...

Selin Genç ve Yunus Emre Yıldırımer partner oldu

Birsen Altuntaş'ın haberine göre Murat Yıldırım’lı “Teşkilat” dizisinin son hazırlıkları sürüyor.

Dizinin kadrosunda çok sayıda ayrılık yaşanmış ve ekibe dahil olacak yeni oyuncular merak konusu olmuştu. Dördüncü sezon Ömer’in (Murat Yıldırım) dağılan ekibini yeniden kurmak için harekete geçmesiyle başlayacak. Uzay (Serdar Yeğin), ekip dağıldıktan sonra da İstihbarat bünyesinde çalışmaya devam etmiştir.

Sarp Levendoğlu’nun “Pehlivan” lakaplı İbrahim rolüne hayat vereceği ve Jandarma özel harekatta görev yaparken kurulan yeni ekibe dahil olacağı ortaya çıkmıştı.

Dizinin kadrosuna Yunus Emre Yıldırımer’in hayat verdiği Korkut için de Sena adlı bir partner geleceği öğrenildi.

Sena rolüne “Bir Zamanlar Çukurova”nın Gülten’i Selin Genç hayat verecek. Korkut ve Sena tesadüfen tanışıp birbirlerine güçlü bir bağla bağlanacak.

Öte yandan dizinin Canan ya da Neslihan olması planlanan yeni kadın oyuncusuyla ilgili görüşmeler sürüyor.

Diziye ayrıca aynı zamanda yeni istihbaratçı olan Canan’ın “yakışıklı” lakaplı kardeşi Cihangir ile ona partner olan ve özel kuvvetlerin ardından kurulacak olan yeni ekibe katılan “Gizem” karakterleri dahil olacak.

Dizinin kötü adamları ise Canan’ın aynı zamanda eski büyükelçi olan babası Çetin Atmaca, Canan’ın Birleşmiş Milletler İstanbul Ofisi’nde direktör olarak çalışan eski nişanlısı Gökhan olacak.