Bir Zamanlar Çukurova


Bir Zamanlar Çukurova'dan ayrılan oyuncu hakkında flaş gelişme Atv'nin rekortmen dizisi "Bir Zamanlar Çukurova"da 'Yılmaz'ı canlandıran Uğur Güneş'in karakterinin dizideki ölümü sonrası sevilen oyuncu diziye veda etmiş, bu durum hayranlarını çok üzmüştü.
Hilal Altınbilek'in Uludağ keyfi Rol aldığı dizinin çekimleri için Adana'da bulunan Hilal Altınbilek, izin gününde soluğu Uludağ'da aldı.
Furkan Palalı'dan 'Fikret' çıkışı! Başarılı performansı ve yakışıklılığı ile adından sıkça söz ettiren Furkan Palalı, ekranların sevilen dizisi "Bir Zamanlar Çukurova" dizisinin 3. sezonuna dahil olmanın heyecanını yaşıyor.
Uğur Güneş 'Kanunsuz Topraklar' ile dönüyor "Bir Zamanlar Çukurova"da 'Yılmaz' karakterini canlandıran Uğur Güneş, 78. bölümde diziye veda etmişti...
'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinde bir ayrılık daha! Atv'nin reyting rekortmeni dizilerinden Tims&B imzalı "Bir Zamanlar Çukurova bu sezon da perşembe akşamlarına damga vurmaya devam ediyor.
"Bir Zamanlar Çukurova" dizisinde Yılmaz'ın ölümü TT oldu "Bir Zamanlar Çukurova" dizisinde "Yılmaz" rolünü canlandıran yakışıklı oyuncu Uğur Güneş, senaryo icabı yaşamını yitirerek projeye veda etti.
Bir Zamanlar Çukurova'nın Fikret'ine mesaj yağmuru "Bir Zamanlar Çukurova" kadrosuna sonradan dahil olan yakışıklı oyuncu Furkan Palalı'ya hayranlarından yoğun ilgi...