Bir Zamanlar Çukurova


Bir Zamanlar Çukurova dizisi final yapacak
Bir Zamanlar Çukurova dizisi final yapacak Atv’nin 4 sezondur perşembe akşamlarına damgasını vuran dizisi 'Bir Zamanlar Çukurova'nın geçen haftalarda 140. bölümde final yapacağı gündeme gelmiş ancak son dönemde dizinin yeni sezonda da devam edeceği iddiası kulaktan kulağa yayılmıştı.
Vahide Perçin’den 'Hakime Hanım' geliyor
Vahide Perçin’den 'Hakime Hanım' geliyor Atv’ye Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünü oynadığı “Hakim” dizisinin ardından bir hakim dizisi daha çekilecek.
Bir Zamanlar Çukurova'ya sürpriz oyuncu
Bir Zamanlar Çukurova'ya sürpriz oyuncu Tims&B’nin atv için çektiği “Bir Zamanlar Çukurova” dizisi sezon sonu ekrana veda ediyor.
Bir Zamanlar Çukurova'da hırsızlık şoku!
Bir Zamanlar Çukurova'da hırsızlık şoku! Başrollerini İbrahim Çelikkol ve Hilal Altınbilek'in paylaştığı 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinin çekildiği eski Göğüs Hastalıkları Hastanesi'nde hırsızlık şoku yaşandı.
Bir Zamanlar Çukurova dizisi finale gidiyor
Bir Zamanlar Çukurova dizisi finale gidiyor Atv’nin fenomen dizisi “Bir Zamanlar Çukurova” 4 sezondur perşembe akşamları seyirciyi ekran başına topluyor. Tims&B’nin yapımcılığını üstlendiği dizinin bu hafta 130. bölümünün çekimleri yapılıyor.
Bir Zamanlar Çukurova'da başrol oyuncuları boğaz boğaza geldi!
Bir Zamanlar Çukurova'da başrol oyuncuları boğaz boğaza geldi! Dört sezondur ekranda olan "Bir Zamanlar Çukurova" dizisinde kavgalar eksik olmuyor. Setten sızan bilgilere göre geçen hafta sette büyük bir kavga çıktı.
Selin Yeninci cephesinden bomba haber!
Selin Yeninci cephesinden bomba haber! "Bir Zamanlar Çukurova" dizisindeki performansıyla 4 sezon boyunca seyirciyi kendisine hayran bırakan Selin Yeninci’nin yeni projesi merak konusuydu. Ödüllü oyuncunun yeni adresi belli oldu.