Bir Zamanlar Çukurova


Bir Zamanlar Çukurova dizisinde neler oluyor? Dört sezondur ekranda olan "Bir Zamanlar Çukurova" dizisinin kadrosuna yeni bir oyuncu katılıyor.
Bir Zamanlar Çukurova'da flaş ayrılıklar! ATV'de ekrana gelen "Bir Zamanlar Çukurova" dizisinin ana kadrosundan ayrılıklar sürüyor.
Furkan Palalı düzgün fiziğini düzenli spora borçlu Pazar günleri atv’de ekranlara gelen Dizi TV, "Bir Zamanlar Çukurova"nın Fikret Fekeli’si Furkan Palalı ile bir spor salonunda buluştu.
'Bir Zamanlar Çukurova' dizisine sürpriz isim dahil oluyor Atv’nin Tims&B imzalı dizisi "Bir Zamanlar Çukurova" 4. sezonunda da seyirciyi perşembe akşamları ekran başına topluyor.
Kerem Alışık'ın diziden ayrılma nedeni kavga mı? Dün akşam, lüks aracıyla boğaz havası alırken kameralara yakalanan Kerem Alışık’a, "Murat Ünalmış ile Kavga ettiğiniz için mi diziden ayrıldınız?" sorusu yöneltildi.
Selin Yeninci'den sürpriz imza Altın Palmiye Ödüllü yönetmenlerimizden Rezan Yeşilbaş'ın "Uçan Köfteci" filminin kadrosu zamanlama sorunu nedeniyle değişti.
Melike İpek Yalova'nın yeni projesi belli oldu "Bir Zamanlar Çukurova" dizisinden ayrılan Melike İpek Yalova “Mahkum”un kadrosuna katıldı.