Bir Zamanlar Çukurova

Furkan Palalı Corona virüse yakalandı
Furkan Palalı Corona virüse yakalandı Son dönemde artan Corona virüs vakaları nedeniyle setlerden de kötü haber gelmeye devam ediyor.
'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinde yeni bir ayrılık!
'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinde yeni bir ayrılık! Tims&B'nin atv için çektiği reyting rekortmeni dizisi "Bir Zamanlar Çukurova"da sezon sonuna doğru bir ayrılık daha yaşanacak.
Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekrana veda mı edecek?
Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekrana veda mı edecek? Tims&B'nin atv için çektiği "Bir Zamanlar Çukurova" dizisi perşembe günlerine damga vurmaya devam ediyor.
Corona virüsü atlatan Selin Yeninci setlere döndü
Corona virüsü atlatan Selin Yeninci setlere döndü Geçtiğimiz haftalarda Corona virüse yakalanan ve tedavisi yoğun bakımda devam eden Selin Yeninci; kötü günleri geride bıraktı.
Bahar Şahin'e Bir Zamanlar Çukurova'dan teklif
Bahar Şahin'e Bir Zamanlar Çukurova'dan teklif Atv'nin reyting rekortmeni dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova'dan Bahar Şahin'e yeni sezon öncesi teklif gitti.
Selin Yeninci mutasyonlu virüsle savaşıyor
Selin Yeninci mutasyonlu virüsle savaşıyor 10 gün önce koronavirüs testi pozitif çıkan ve tedavisi yoğun bakımda devam eden Selin Yeninci'nin hastalığı neden ağır geçirdiği ortaya çıktı.
Hande Soral'dan özlem dolu paylaşım
Hande Soral'dan özlem dolu paylaşım İstanbul'da yaşayan ama işleri dolasıyla sürekli şehir dışında olan oyuncu çiftin birbirlerine olan özlemleri de sosyal medya paylaşımlarına yansıyor.