Neslihan Atagül


Kadir Doğulu: "Aşkın tarifi mümkün değil" Neslihan Atagül ile mutlu bir evliliği olan Kadir Doğulu, aşka dair konuştu.
Neslihan Atagül'ün son fotoğrafı herkesi endişelendirdi "Sefirin Kızı" dizisinde başrolde olan oyuncu Neslihan Atagül, sağlık sorunları nedeniyle diziye veda etmişti. Atagül, son görüntüsü ile endişelendirdi.
Engin Akyürek Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu'nu tek kalemde sildi Dizinin önemli rolleri Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu'nın ayrılığının ardından kadroya Tuba Büyüküstün dahil olduktan sonra "Sefirin Kızı", beklenen reytinge ulaşamadı ve geçen günlerde final yaptı.
Engin Akyürek bir kişi hariç herkese teşekkür etti Final yapan "Sefirin Kızı" dizisinin başrol oyuncusu Engin Akyürek, bir kişi hariç herkese teşekkür etti.
Tuba Büyüküstün'ün yürek burkan vedası Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün geçtiğimiz aylarda projeden ayrılan Neslihan Atagül'ün yerine dahil olduğu ve Engin Akyürek'le birlikte başrolü paylaştığı Sefirin Kızı dizisine veda paylaşımı yaptı.
Neslihan Atagül'ün acılarla dolu yılları Bağırsak rahatsızlığı nedeniyle zor günler geçiren ünlü oyuncu Neslihan Atagül'ün acılarla dolu hayatı duygulandırdı.
Tuba Ünsal: "Hastalığım öldürmüyor ama süründürüyor" Geçtiğimiz hafta Avusturya’daki bir detoks merkezine gidecekken uçağı kaçırdığı için İstanbul’da kalan Ünsal, kliniğe tedavi olmak için gitmek istediğini söyledi.