Neslihan Atagül


Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu sete çıkıyor
Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu sete çıkıyor "Gecenin Ucunda" dizisinin çekimleri ay sonunda başlayacak.
Neslihan Atagül ve Serkan Çayoğlu'nu buluşturan filmin çekimleri bitti
Neslihan Atagül ve Serkan Çayoğlu'nu buluşturan filmin çekimleri bitti Usta oyuncular Müjde Ar, Macit Koper ve merhum Yılmaz Zafer'in başrolünde yer aldığı 1986 yapımı 'Ah Belinda' filminin yeni versiyonu seyircisiyle buluşmak için gün sayıyor.
Oyuncu Berna Keskin'den bomba haber!
Oyuncu Berna Keskin'den bomba haber! Ünlü oyuncu Berna Keskin, Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül’ün yapımcılığını üstlendiği yeni dizi Leylifer’in oyuncu kadrosuna dahil oldu.
'Gecenin Ucunda' dizisi deneyimli oyuncuları buluşturacak
'Gecenin Ucunda' dizisi deneyimli oyuncuları buluşturacak Alim Yapım’ın TMC Film’in patronu Erol Avcı’yla Star için ortak çekeceği “Gecenin Ucunda” dizisinin hazırlıkları sürüyor.
Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu'dan günlük dizi sürprizi
Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu'dan günlük dizi sürprizi Yapım şirketi kuran Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu çifti günlük dizi projesine başlıyor.
Kadir Doğulu: "Bu yaz bize tatil yok"
Kadir Doğulu: "Bu yaz bize tatil yok" İlk kez yapımcılığını yapacağı yeni projesi için İstanbul'da kalan Kadir Doğulu, "İstanbul'da yazı seviyorum, daha keyifli oluyor. Çalıştığımız bir dönemdeyiz. Bir yere gidemedik" dedi.
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'ü buluşturacak projede yeni gelişme
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'ü buluşturacak projede yeni gelişme Başar Başaran ve Emre Özdür’ün TMC Film için kaleme aldığı “Gecenin Ucunda” dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.