Neslihan Atagül


Müjde Ar'dan 'Ahh Belinda" için bomba açıklama! Neslihan sorulunca ne yaptı?
Müjde Ar'dan 'Ahh Belinda" için bomba açıklama! Neslihan sorulunca ne yaptı? Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Müjde Ar, başrolünde olduğu Atıf Yılmaz'ın çektiği 1986 yapımı 'Ahh Belinda' filminin günümüze uyarlanıp yeniden çekilmesiyle ilgili sorulara yanıt verdi.
Neslihan Atagül sessizliğini bozdu! Ünlü oyuncudan açıklamalar
Neslihan Atagül sessizliğini bozdu! Ünlü oyuncudan açıklamalar Alaçatı görüntüleri sonrasında Kadir Doğulu'yla evliliğinde krizi atlatan Neslihan Atagül; çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Kadir Doğulu - Neslihan Atagül'ün tarikat iddiasında şoke eden 'Kerimcan' detayı
Kadir Doğulu - Neslihan Atagül'ün tarikat iddiasında şoke eden 'Kerimcan' detayı Neslihan Atagül'ün ile Kadir Doğulu'nun tarikatı ifşalanmış; açık ilişki ve çok eşlilik iddiaları olay olmuştu...
Kadir Doğulu - Neslihan Atagül gerçeğini açıkladılar! Detaylar çok 'derin' çıktı
Kadir Doğulu - Neslihan Atagül gerçeğini açıkladılar! Detaylar çok 'derin' çıktı Kadir Doğulu'nun Alaçatı'da iki kadınla eğlenme görüntüleri magazin gündemine bomba gibi düştü. Neslihan Atagül kocasının kendisini aldattığına inanmazken, olayın detaylarının çok daha derin olduğu ortaya çıktı.
Neslihan Atagül annesiyle iletişimi kesti
Neslihan Atagül annesiyle iletişimi kesti Kadir Doğulu'nun 2016'dan beri evli olduğu Neslihan Atagül'e Çeşme'deki ihanet gecesi, gündem olmuştu.
Pınar Eliçe aşk görüntüleri sergileyen Neslihan-Kadir çiftini yorumladı
Pınar Eliçe aşk görüntüleri sergileyen Neslihan-Kadir çiftini yorumladı Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu; Doğulu'nun Alaçatı'da ortaya çıkan ihanet görüntülerinin ardından Azerbaycan'da aşk tazeledi.
Neslihan Atagül: "Kadir bana annemden bile yakın"
Neslihan Atagül: "Kadir bana annemden bile yakın" Neslihan Atagül katıldığı söyleşide eşi Kadir Doğulu'nun kendisine ihanet ettiği iddiasıyla ilgili gelen soru üzerine gerildi.