Neslihan Atagül


Neslihan Atagül: "Hem eş hem arkadaşız" Neslihan Atagül, evliliklerinin sırrını "Biz hem sevgiliyiz hem de arkadaşız" şeklinde açıkladı.
Neslihan Atagül eczane çıkışı görüntülendi 'Bağırsak sendromu sebebiyle başrolünde yer aldığı diziden ayrılan Neslihan Atagül Doğulu, önceki gün Zekeriyaköy'de görüntülendi.
Neslihan Atagül Amerikan dergisine kapak oldu "Sefirin Kızı" dizisinden yaşadığı geçirgen bağırsak sendromu rahatsızlığı nedeniyle ayrılmak zorunda kalan ve ekranlara ara veren Neslihan Atagül, hayranlarının karşısına bomba gibi bir dönüşle çıktı.
Neslihan Atagül'den 'sanatsal' pozlar Neslihan Atagül yeni paylaşımları ile sosyal medyaya damga vurdu.
Sefirin Kızı setinde neşe yerinde Star TV'nin fenomen dizisi "Sefirin Kızı"nın yıldız oyuncuları Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek'in yeni karesi hayranlarını mest etti.
Kadir Doğulu Neslihan Atagül'e gözü gibi bakıyor Bağırsak sendromu nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Neslihan Atagül'ün en büyük destekçisi Kadir Doğulu.
Neslihan Atagül'ün sokak tarzı dikkat çekti Bağırsak sendromu rahatsızlığı nedeniyle Star TV'nin fenomen dizisi Sefirin Kızı'ndan ayrılan ünlü oyuncudan yeni haberler gelmeye devam ediyor.