Neslihan Atagül


Kadir Doğulu Serra Arıtürk'le ile dini nikah yaptığı iddialarına ne dedi?
Kadir Doğulu Serra Arıtürk'le ile dini nikah yaptığı iddialarına ne dedi? Kadir Doğulu, hakkında çıkan “Yasak aşkı Serra Arıtürk ile dini nikah yaptı” iddialarına gülüp geçti. Neslihan Atagül de eşine destek çıkarak “Kadir benim şansım” dedi.
Neslihan Atagül'den Kadir Doğulu'ya: "Senin olduğun her gün şölen!"
Neslihan Atagül'den Kadir Doğulu'ya: "Senin olduğun her gün şölen!" Neslihan Atagül ile kendisi gibi oyuncu olan eşi Kadir Doğulu, 2016 yılında nikah masasına oturmuştu. Mutlu birlikteliklerini sürdüren çiftten Doğulu, dün 40 yaşına bastı.
Neslihan Atagül - Kadir Doğulu çifti kafaları karıştırdı
Neslihan Atagül - Kadir Doğulu çifti kafaları karıştırdı Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül, önceki akşam Yasemin Sakallıoğlu'nun “Doğru Koca Nasıl Seçilir?” adlı tek kişilik oyununu izlemeye gelenler arasındaydı.
Uraz Kaygılaroğlu'na İspanya'dan ödül
Uraz Kaygılaroğlu'na İspanya'dan ödül Show Tv'de yayınlanan "Üç Kuruş" dizisinde başrolü canlandıran Uraz Kaygılaroğlu'na "Sefirin Kızı"ndaki rolüyle İspanya'dan ödül geldi.
Kadir Doğulu: "Dervişik makamı bana hediye edildi"
Kadir Doğulu: "Dervişik makamı bana hediye edildi" Eşi Neslihan Atagül ve birçok ünlü isimle birlikte bir Bektaşiilk tarikatına üye olan Kadir Doğulu, kendisine ‘derviş’ denmesiyle ilgili konuştu: “Bu makam bana hediye edildi. Ben de bu makama layık yaşıyorum.”
Neslihan Atagül'ün aklı Seyşeller'de kaldı
Neslihan Atagül'ün aklı Seyşeller'de kaldı Neslihan Atagül ve eşi Kadir Doğulu, geçtiğimiz günlerde gittikleri Seyşeller'de mutluluk pozları vermişti.
Neslihan Atagül'ün yeni dizisindeki partneri kim?
Neslihan Atagül'ün yeni dizisindeki partneri kim? Neslihan Atagül ile eşi Kadir Doğulu 9 yıl sonra ekranda buluşuyor.