Neslihan Atagül


Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'nun karavan tutkusu! Eşi Neslihan Atagül ile yıllardır karavan tatili yapan yakışıklı oyuncu Kadir Doğulu, "Çemberi büyüttüm. Alpler’e kadar çıktık" dedi.
Neslihan Atagül eşinin fotoğraflarını paylaştı Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'nun mutlulukları karantina günlerinde perçinlendi.
Kadir Doğulu'dan 'doğal' tavsiye! Önceki gün Instagram'da canlı yayın yapan Kadir Doğulu, doğa tutkusunu bir kez daha gösterdi.
Neslihan Atagül'den karantina pozu Neslihan Atagül, rol aldığı ‘Sefirin Kızı’ dizisi setinin ara vermesiyle çekimlerin olduğu Muğla’da kalmaya devam etti.
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'ün Corona korkusu ‘Sefirin Kızı’ dizisinin başrol oyuncusu Neslihan Atagül, çekimler nedeniyle bir süredir Muğla’da kalıyordu.
Neslihan Atagül'den 'Sefirin Kızı'na kısa bir mola! "Sefirin Kızı" dizisinin çekimleri nedeniyle Muğla'da bulunan Neslihan Atagül, önceki akşam kendisi gibi yoğun tempoda çalışan oyuncu eşi Kadir Doğulu ile İstanbul'da bir araya geldi.
Kadir Doğulu'dan eşi Neslihan Atagül'e aşk sözleri! Mutlu evlilikleriyle parmak ısırtan oyuncular Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül sosyal medyada aşka geldi.