Neslihan Atagül


Kadir Doğulu: "Yeni hedefimiz Moğolistan" Vuslat’ın Aziz’i, ‘Amiral Battık Kaçıyoruss’ adlı oyunun Caner’i Kadir Doğulu, oynadığı sayısız karakterlerle televizyon dünyasında yerini sağlamlaştırıyor.
Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'yu duygulandıran jest Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çiftinin fanları, Manisa’da özel eğitim için sınıf açılmasına destek verdi.
"Sefirin Kızı" dizisi ilk bölümüyle tepki çekti! Neslihan Atagül ve Engin Akyürek'in başrolleri paylaştığı "Sefirin Kızı" adlı dizi bazı sahneleriyle tepki çekti.
Kadir Doğulu: "Eşim Neslihan ile çok kınandık" TRT 1’de ekrana gelen ‘Vuslat’ adlı dizide rol alan Kadir Doğulu, Neslihan Atagül ile evlendikten sonra daha iyi olduğunu ve insanlığını keşfettiğini söyledi.
"Sefirin Kızı" ne zaman başlıyor? Yapımına O3 Medya ve NGM’in birlikte imza attığı, Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu'nun ilk kez birlikte kamera karşısına geçeceği "Sefirin Kızı" filminin ekran tarihi belli oldu.
Seda Demir: "Neslihan beni düğününe çağırmadı" "Yaprak Dökümü" dizisiyle tanınan oyuncu Seda Demir bu sabah Kanal D'de ekrana gelen "2.Sayfa" programına konuk oldu.
Neslihan Atagül, Kadir Doğulu'yu neden yalnız bıraktı? Başrollerinde Kadir Doğulu, Hakan Eratik ve Çiğdem Batur gibi isimlerin yer aldığı 'Amiral Battı Kaçıyorusss' adlı oyunun galası geçen akşam Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.