Neslihan Atagül


Engin Akyürek bir servet kazanacak!
Engin Akyürek bir servet kazanacak! Yeni sezonda ekrana dönecek olan oyuncu Engin Akyürek'in "Sefirin Kızı" adlı diziden ne kadar kazanacağı belli oldu.
Neslihan Atagül neden köy evine yerleşiyor?
Neslihan Atagül neden köy evine yerleşiyor? Engin Akyürek’le ‘Sefirin Kızı’ adlı dizide başrolü paylaşacak olan oyuncu Neslihan Atagül, müstakil bir eve yerleşiyor.
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'den memleket ziyareti
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'den memleket ziyareti Gözlerden uzak bir hayat yaşamayı tercih eden Neslihan Atagül - Kadir Doğulu çifti Karadeniz’e gitti.
Kadir Doğulu centilmenliğini konuşturdu
Kadir Doğulu centilmenliğini konuşturdu 2016 yılında dünyaevine giren Neslihan Atagül, Kadir Doğulu çifti önceki gece Nişantaşı’nda baş başa akşam yemeği yedi.
Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu 3. evlilik yıl dönümlerini kutladı
Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu 3. evlilik yıl dönümlerini kutladı Mutlu evlilikleriyle örnek olan Kadir Doğulu-Neslihan Atagül çifti, dün akşam sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla dikkat çekti.
Burak Özçivit ve Neslihan Atagül 'den Amerika çıkarması
Burak Özçivit ve Neslihan Atagül 'den Amerika çıkarması Başrollerinde Neslihan Atagül ile Burak Özçivit'in rol aldığı Kara Sevda’ dizisi Amerika’da yayına giriyor.
Neslihan Atagül, Büşra Develi ve Fulya Zenginer'den ortak karar!
Neslihan Atagül, Büşra Develi ve Fulya Zenginer'den ortak karar! Neslihan Atagül, Büşra Develi ve Fulya Zenginler, dizi senaryolarının aynı olmasından dolayı proje kabul etmediklerini söyledi.