Neslihan Atagül


Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu yeni karavan satın aldı 'Sefirin Kızı'nda "Nare" karakterine hayat veren Neslihan Atagül ve eşi Kadir Doğulu, karavanlarını yeniledi. Yeni karavanları için kesenin ağzını açan çift, iç dizayn ile birlikte 450 bin TL harcadı.
Kadir Doğulu'nun kar romantizmi Neslihan Atagül'le mutlu evliliğiyle imrendiren Kadir Doğulu, güzel oyuncunun üzerine titriyor.
Güzel oyuncuların 2020 kazançları ortaya çıktı! 'Alice’ müzikaliyle oyunculuktaki başarısını sahnede ortaya koyan Serenay Sarıkaya, 40 bin TL olan bölüm ücretini 150 bin TL’ye çıkardı. Fahriye Evcen, Neslihan Atagül ve Beren Saat de 2020 ile birlikte kazancını artırdı.
Rol arkadaşından olay Neslihan Atagül paylaşımı! "Sefirin Kızı" dizisinde "Gediz" karakterini canlandıran sempatik oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, aynı dizideki rol arkadaşı Neslihan Atagül hakkındaki paylaşımıyla gündeme oturdu.
Kadir Doğulu'nun paylaşımındaki detay! Oyuncu Kadir Doğulu'nun paylaşımındaki detay takipçilerinin radarına takıldı...
Kadir Doğulu: "Yeni hedefimiz Moğolistan" Vuslat’ın Aziz’i, ‘Amiral Battık Kaçıyoruss’ adlı oyunun Caner’i Kadir Doğulu, oynadığı sayısız karakterlerle televizyon dünyasında yerini sağlamlaştırıyor.
Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'yu duygulandıran jest Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çiftinin fanları, Manisa’da özel eğitim için sınıf açılmasına destek verdi.