Neslihan Atagül


Neslihan Atagül Tunuslu şarkıcı Emel Mathlouthi’ye hayran kaldı
Neslihan Atagül Tunuslu şarkıcı Emel Mathlouthi’ye hayran kaldı Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çifti dün akşam Yavuz Bingöl'ün sanat yönetmenliğini yaptığı festival "Sanat Hayattır Derneği" tarafından hazırlanan Emel Mathlouthi konserini izledi.
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'ün yüzlerinden düşen bin parça
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'ün yüzlerinden düşen bin parça Evliliklerindeki krizi atlatan Neslihan Atagül - Kadir Doğulu çifti, objektiflere yansıdı.
Kadir Doğulu'dan Neslihan Atagül'e sürpriz kutlama
Kadir Doğulu'dan Neslihan Atagül'e sürpriz kutlama Oyuncu Kadir Doğulu, sosyal medya hesabından eşi Neslihan Atagül'ün 31. yaş gününü kutladı.
Sosyal medyanın 'kraliçeleri' belli oldu! Paylaşım başına rekor ücret
Sosyal medyanın 'kraliçeleri' belli oldu! Paylaşım başına rekor ücret Hande Erçel, Instagram hesabından yaptığı bir paylaşım karşılığında aldığı 350 bin lira ile en çok kazanan isim oldu. Erçel'i, Beren Saat takip etti.
Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu Bodrum'un tadını çıkarıyor
Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu Bodrum'un tadını çıkarıyor Evliliklerinin 7'nci yılını kutlayan Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu, Bodrum'da tatil yapıyor.
Sosyal medyada Kadir Doğulu - Neslihan Atagül rüzgarı esti
Sosyal medyada Kadir Doğulu - Neslihan Atagül rüzgarı esti Neslihan Atagül eşi Kadir Doğulu'ya olan aşkını "Tanrının bana verdiği en güzel hediye" sözleriyle haykırdı.
Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'nun tatil mutluluğu
Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'nun tatil mutluluğu Geçtiğimiz aylarda evliliklerinde kriz çıktığı iddia edilen ancak daha sonrasında bu söylentileri yalanlayan Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu, mavi turda görüntülendi.