Neslihan Atagül


Neslihan Atagül'ün bilinmeyen "sağlık" sırrı!
Neslihan Atagül'ün bilinmeyen "sağlık" sırrı! Neslihan Atagül geçen yıl Star’ın "Sefirin Kızı" dizisinden geçirgen bağırsak sendromu nedeniyle ayrıldığını açıklamıştı.
Neslihan Atagül'den herkesi gülümseten video
Neslihan Atagül'den herkesi gülümseten video Sevilen oyuncu Neslihan Atagül, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini gülümsetti.
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül seyirciyle buluşmak için gün sayıyor
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül seyirciyle buluşmak için gün sayıyor Peride Celal'in aynı adlı romanından uyarlanan "Gecenin Ucunda" dizisi seyircisiyle buluşmak için gün sayıyor.
Neslihan Atagül'ün 30. yaş sevinci
Neslihan Atagül'ün 30. yaş sevinci 2016 yılında meslektaşı Kadir Doğulu ile evlenen oyuncu Neslihan Atagül, 30. yaşına girdi.
Oyuncu Sarp Levendoğlu hakkında son dakika gelişmesi
Oyuncu Sarp Levendoğlu hakkında son dakika gelişmesi Bir süredir gözlerden uzak olan Sarp Levendoğlu cephesinden son dakika haberi...
Neslihan Atagül sete çıktı
Neslihan Atagül sete çıktı TMC Film’in yapımcılığını üstlendiği, Âlim Yapım’ın ortak yapımcı olarak yer aldığı, yakında Star TV’de yayınlanmaya başlayacak ‘Gecenin Ucunda’ dizisinin çekimleri başladı.
Neslihan Atagül'den bebek sorusuna yanıt
Neslihan Atagül'den bebek sorusuna yanıt Geçtiğimiz hafta eşi Kadir Doğulu için, "Onun hayatımda oluşu muazzam bir hediye!" açıklamasını yapan Neslihan Atagül, gazetecilerin, "çocuk" sorularına yanıt verdi.