Neslihan Atagül

Neslihan Atagül'den 'Sefirin Kızı'na kısa bir mola! "Sefirin Kızı" dizisinin çekimleri nedeniyle Muğla'da bulunan Neslihan Atagül, önceki akşam kendisi gibi yoğun tempoda çalışan oyuncu eşi Kadir Doğulu ile İstanbul'da bir araya geldi.
Kadir Doğulu'dan eşi Neslihan Atagül'e aşk sözleri! Mutlu evlilikleriyle parmak ısırtan oyuncular Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül sosyal medyada aşka geldi.
Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu yeni karavan satın aldı 'Sefirin Kızı'nda "Nare" karakterine hayat veren Neslihan Atagül ve eşi Kadir Doğulu, karavanlarını yeniledi. Yeni karavanları için kesenin ağzını açan çift, iç dizayn ile birlikte 450 bin TL harcadı.
Kadir Doğulu'nun kar romantizmi Neslihan Atagül'le mutlu evliliğiyle imrendiren Kadir Doğulu, güzel oyuncunun üzerine titriyor.
Güzel oyuncuların 2020 kazançları ortaya çıktı! 'Alice’ müzikaliyle oyunculuktaki başarısını sahnede ortaya koyan Serenay Sarıkaya, 40 bin TL olan bölüm ücretini 150 bin TL’ye çıkardı. Fahriye Evcen, Neslihan Atagül ve Beren Saat de 2020 ile birlikte kazancını artırdı.
Rol arkadaşından olay Neslihan Atagül paylaşımı! "Sefirin Kızı" dizisinde "Gediz" karakterini canlandıran sempatik oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, aynı dizideki rol arkadaşı Neslihan Atagül hakkındaki paylaşımıyla gündeme oturdu.
Kadir Doğulu'nun paylaşımındaki detay! Oyuncu Kadir Doğulu'nun paylaşımındaki detay takipçilerinin radarına takıldı...