Neslihan Atagül

Demet Özdemir Neslihan'ı üçe katladı Oyuncu Demet Özdemir, bir şampuan firmasının yüzü oldu. Oyuncu, markanın son elçisi Neslihan Atagül’ü ücret olarak üçe katladı.
Neslihan Atagül ve Engin Akyürek'i buluşturan proje! Engin Akyürek ile Neslihan Atagül'ü bir araya getiren "Sefirin Kızı"ndan ilk kareler ortaya çıktı.
Kadir Doğulu, Neslihan Atagül'e neden sesini yükseltti? Ünlü oyuncu Kadir Doğulu YouTube’de yayınlanan Zeynep Ocak’ın sunduğu 'Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler' programının konuk oldu.
Neslihan Atagül kitapların arasında kayboldu! Ünlü oyuncu Neslihan Atagül tam bir kitap kurdu çıktı...
Neslihan Atagül ekmeğini kendisi yapıyor Eşi Kadir Doğulu ile kamp kurarak yaptığı doğa tatilleriyle sık sık gündeme gelen Neslihan Atagül; organik yaşama merak sardı.
Neslihan Atagül kovboy tarzıyla ilgi odağı oldu ‘Sefirin Kızı’ dizisiyle iki yıl aradan sonra ekrana dönecek Neslihan Atagül, Nişantaşı’nda bir pastaneden çıkarken objektiflere takıldı.
Neslihan Atagül'ü duygulandıran hediye! Oyuncu Neslihan Atagül, Tohum Otizm Vakfı’nın 'Onlara Bir Şans Verin', '2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü' ve 'Tohuma Umut Ol' adlı kampanyalarında yer aldı.