Bill Gates


Cem Yılmaz 'Dolandırıcılığın da tadı yok' diyerek ifşa etti!
Cem Yılmaz 'Dolandırıcılığın da tadı yok' diyerek ifşa etti! Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Bill Gates'in ardından Warren Buffett'ın da adını kullanarak kendisini dolandırmaya çalışan kişilerin e-mailini ifşa etti. Yılmaz, "Ulan dolandırıcılığın da tadı yok!" dedi.
Bill Gates Corona virüse yakalandı
Bill Gates Corona virüse yakalandı Microsoft'un kurucu ortağı Bill Gates, Covid-19 testinin pozitif çıktığını açıkladı.
Bill Gates'in Elon Musk endişesi
Bill Gates'in Elon Musk endişesi Microsoft'un kurucusu Bill Gates, milyarder rakibi Elon Musk'ın Twitter'ı potansiyel olarak daha kötü bir platform haline getirebileceği konusunda uyardı.
Melinda Gates ikinci baharını yaşamak istiyor: "Aşka hazırım"
Melinda Gates ikinci baharını yaşamak istiyor: "Aşka hazırım" Amerikalı iş insanı ve girişimci Bill Gates'ten geçtiğimiz yıl boşanan Melinda Gates, aşka hazır olduğunu duyurdu.
Bill Gates’ten Covid-19 hamlesi
Bill Gates’ten Covid-19 hamlesi Microsoft'un kurucusu olan ve dünyanın en zengin isimlerinden biri olarak tanınan Bill Gates, son 2 yıldır dünyayı etkisi altına alan corona virüsü salgınıyla ilgili dikkat çekici bir hamle yaptı.
Bill Gates'ten boşanan Melinda Gates yardımı bırakıyor
Bill Gates'ten boşanan Melinda Gates yardımı bırakıyor Geçen yıl Bill Gates'ten boşanan Melinda French Gates, artık servetinin çoğunluğunu ismini de taşıyan Bill ve Melinda Gates Vakfı'na bağışlamama kararı aldı.
Bill Gates'ten Covid-19 ölümleri ile ilgili çarpıcı iddia
Bill Gates'ten Covid-19 ölümleri ile ilgili çarpıcı iddia Microsoft'un kurucusu olan ve son dönemde hayır işlerine ağırlık veren Bill Gates, corona virüsüne bağlı sebeplerle meydana gelen ölümlerle ilgili çok net bir açıklama yaptı.