Birkan Sokullu


Latin Amerika'ya Türk damgası Latin Amerika ülkelerinin ‘Emmy’si olarak olarak kabul edilen ‘Produ Ödülleri’nde İspanyolca olmayan diziler arkasındaki en iyi kadın ve en iyi erkek oyuncu adaylarının tamamı Türklerden oluştu.
Birkan Sokullu ve Eda Gürkaynak'ın yağmur romantizmi Birkan Sokullu ile Eda Gürkaynak 2019 yazından bu yana mutlu bir birliktelik yaşıyor.
Masumlar Apartmanı dizisinde neler oluyor? TRT1’nin fenomen dizilerinden 'Masumlar Apartmanı' bu sezon seyirciden beklenilen reaksiyonu almıyor.
Eda Gürkaynak 'İyi ki kıvırcık' notuyla paylaştı Cemiyet hayatının tanınan isimlerinden Eda Gürkaynak, oyuncu sevgilisi Birkan Sokullu'nun doğum gününü Instagram'dan kutladı.
Eda Gürkaynak'tan aşk dolu paylaşım Eda Gürkaynak, oyuncu sevgilisi Birkan Sokullu’yla çıktığı Mykonos tatilinden pozlarını sosyal medyadan paylaştı.
Rise Of Empires: Ottoman'ın ikinci sezonu geliyor Karga Seven Pictures'ın geçen yıl 24 Ocak'ta Netflix'te seyirciyle buluşan 6 bölümlük "Rise Of Empires: Ottoman" dizisinin 2. sezonu için hazırlıklar başladı.
Merve Dizdar'ın apar topar boşanmasıyla ilgili bomba iddia! Örnek mutluluklarıyla dikkat çeken ünlü çiftin boşanma nedenine ilişkin yeni bir iddia ortaya atıldı.