Birkan Sokullu


Zerrin Tekindor, Birkan Sokullu ve Ebru Şahin'i buluşturan yapım veda ediyor!
Zerrin Tekindor, Birkan Sokullu ve Ebru Şahin'i buluşturan yapım veda ediyor! "Yüz Yıllık Mucize" dizisi Hilal Saral'ın deneyimi, güçlü oyuncu kadrosu ve farklı konusuyla ekrana yeni bir soluk getirmişti.
Masumlar Apartmanı'nda Safiye'nin dairesi erotik shop oldu!
Masumlar Apartmanı'nda Safiye'nin dairesi erotik shop oldu! İki sezon boyunca "Masumlar Apartmanı" dizisinin çekildiği Beyoğlu'ndaki binanın son hali görenleri şaşırttı.
Özge Özpirinçci'nin doğum günü partisi ünlü isimleri buluşturdu
Özge Özpirinçci'nin doğum günü partisi ünlü isimleri buluşturdu Özge Özpirinçci, 37'nci yaşını eşi Burak Yamantürk ve aralarında; Kıvanç Tatlıtuğ, Necip Memili, Serkan Keskin ve Umut Evirgen gibi birçok ünlü ismin yer aldığı bir parti ile kutladı.
"Yüz Yıllık Mucize" dizisine iddialı transfer!
"Yüz Yıllık Mucize" dizisine iddialı transfer! İlginç senaryosuyla beğeni toplayan "Yüz Yıllık Mucize" dizisinin kadrosuna başarılı bir oyuncu katıldı.
Yeni dizisinin ilk bölümü yayınlanan Birkan Sokullu şaşırttı
Yeni dizisinin ilk bölümü yayınlanan Birkan Sokullu şaşırttı Yakışıklı oyuncu Birkan Sokullu'nun yeni dizisi "Yüz Yıllık Mucize"nin ilk bölümünün yayınlandığı saatlerde yakın arkadaşları Meriç Aral ve Serkan Keskin ile gece gezmesine çıkması şaşırttı.
Birkan Sokullu ve Esra Bilgiç'in sürpriz buluşması
Birkan Sokullu ve Esra Bilgiç'in sürpriz buluşması Birkan Sokullu ve Esra Bilgiç'in sürpriz bir projede bir araya geleceği ortaya çıktı.
Yüz Yıllık Mucize dizisi hikayesiyle merak uyandırdı
Yüz Yıllık Mucize dizisi hikayesiyle merak uyandırdı Birkan Sokullu ve Ebru Şahin'i buluşturan "Yüz Yıllık Mucize" dizisi perşembe günleri yayınlanacak.