Birkan Sokullu


Birkan Sokullu ve Esra Bilgiç yazı sette geçiriyor
Birkan Sokullu ve Esra Bilgiç yazı sette geçiriyor Sürpriz isimler Birkan Sokullu ve Esra Bilgiç O3 Medya'nın Netflix için çektiği "Aşk Sanatı" filminde kamera karşısına geçiyor.
'Yüz Yıllık Mucize' dizisi final yapan Birkan Sokullu yeni proje için sete çıktı
'Yüz Yıllık Mucize' dizisi final yapan Birkan Sokullu yeni proje için sete çıktı Star TV'de final yapan "Yüz Yıllık Mucize" dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu Birkan Sokullu, "Aşk Sanatı" filmi için sete çıktı.
Birkan Sokullu ve Esra Bilgiç 'Aşk Sanatı' filmi için sete çıktı
Birkan Sokullu ve Esra Bilgiç 'Aşk Sanatı' filmi için sete çıktı Birkan Sokullu ve Esra Bilgiç'in başrollerini paylaştığı "Aşk Sanatı" filminin çekimlerine başlandı.
Birkan Sokullu: "Beraberliğimiz çok güzel gidiyor"
Birkan Sokullu: "Beraberliğimiz çok güzel gidiyor" Eda Gürkaynak ile aşk yaşayan Birkan Sokullu, özel hayatıyla ilgili konuştu.
Yüz Yıllık Mucize'nin senaristinden sitem dolu açıklama
Yüz Yıllık Mucize'nin senaristinden sitem dolu açıklama Perşembe günü final yapacak olan "Yüz Yıllık Mucize"nin senaristi Nuran Evren Şit, dizi sektörüyle ilgili çok çarpıcı bir açıklama paylaştı.
"Yüz Yıllık Mucize" dizisi ekibi veda yemeğinde buluştu
"Yüz Yıllık Mucize" dizisi ekibi veda yemeğinde buluştu Ebru Şahin ve Birkan Sokullu'nun başrollerini paylaştığı "Yüz Yıllık Mucize" dizisinin ekibi veda yemeğinde buluştu.
"Yüz Yıllık Mucize"nin 'Efe'si hangi ünlü ismin oğlu çıktı?
"Yüz Yıllık Mucize"nin 'Efe'si hangi ünlü ismin oğlu çıktı? "Yüz Yıllık Mucize" dizisinde yakışıklılığıyla dikkat çeken 'Efe'yi oynayan genç oyuncu, ünlü ismin oğlu çıktı.