Birkan Sokullu


Birkan Sokullu'nun sevgilisine trafikte büyük şok!
Birkan Sokullu'nun sevgilisine trafikte büyük şok! Oyuncu Birkan Sokullu'nun sevgilisi Eda Gürkaynak, trafik kuralını ihlal edince trafik polisine yakalandı.
Aslı Enver: "Evlenip çocuk sahibi olmak istiyorum"
Aslı Enver: "Evlenip çocuk sahibi olmak istiyorum" Önder Öztarhan ile kısa bir süre önce yollarını ayıran 38 yaşındaki Aslı Enver, iş insanı Berkin Gökbudak ile yeni bir aşka yelken açmıştı.
Aslı Enver ve Berkin Gökbudak'tan şaşırtan karar!
Aslı Enver ve Berkin Gökbudak'tan şaşırtan karar! Aslı Enver; Murat Boz, Kerem Tunçeri, Önder Öztarhan derken, sonunda aradığı aşkı iş adamı Berkin Gökbudak'ta bulmuş, çift önceki günlerde el ele görüntülenmişti...
Önder Öztarhan ve Murat Boz hakkında bomba iddia!
Önder Öztarhan ve Murat Boz hakkında bomba iddia! Önder Öztarhan ve Murat Boz hakkında Alaçatı'dan gelen bomba iddia şoke etti...
Birkan Sokullu'dan sürpriz evlilik haberi!
Birkan Sokullu'dan sürpriz evlilik haberi! Uzun süredir aşk yaşayan ve önümüzdeki sene nikah masasına oturacakları konuşulan Eda Gürkaynak ile Birkan Sokullu, geçtiğimiz gün New York'a gitmişti.
Birkan Sokullu ve Eda Gürkaynak evleniyor
Birkan Sokullu ve Eda Gürkaynak evleniyor Magazin dünyasında özellikle son dönemde "birbirine en yakışan çift" olarak lanse edilen Birkan Sokullu ile Eda Gürkaynak cephesinden güzel haber var.
Masumlar Apartmanı'nın final sahnesi Merve Dizdar'ı zorladı
Masumlar Apartmanı'nın final sahnesi Merve Dizdar'ı zorladı TRT'nin ekranlara veda eden 'Masumlar Apartmanı' dizininin başrolünde yer alan oyuncu Merve Dizdar, final sahnesinde hipotermi olduğunu söyledi.