Birkan Sokullu


Eda Gürkaynak: "Flört etmek çok heyecan verici"
Eda Gürkaynak: "Flört etmek çok heyecan verici" Yakışıklı oyuncu Birkan Sokullu’nun sevgilisi Eda Gürkaynak Instagram hesabında gelen sorularını cevapladı.
Birkan Sokullu sevgilisini her adımından haberdar ediyor
Birkan Sokullu sevgilisini her adımından haberdar ediyor "Masumlar Apartmanı" dizisinde rol alan oyuncu Birkan Sokullu, önceki gün yakın arkadaşı Serkan Keskin ile birlikte yemekte bir araya geldi. Aracından iner inmez Eda Gürkaynak'ı arayan ünlü oyuncu, sevgilisine mekana geldiklerine dair bilgi verdi.
Birkan Sokullu'nun sevgilisi Eda Gürkaynak'ın bedava ziyafeti
Birkan Sokullu'nun sevgilisi Eda Gürkaynak'ın bedava ziyafeti "Masumlar Apartmanı" dizisinin yakışıklı yıldızı Birkan Sokullu'nun aşkı Eda Gürkaynak, önceki gün Boğaz'da yürüyüşteydi.
Eda Gürkaynak'ın yeni yaş coşkusu
Eda Gürkaynak'ın yeni yaş coşkusu Sosyetik güzel Eda Gürkaynak, 28’inci yaşı için renkli ve eğlenceli bir parti düzenledi.
Umut Evirgen'den esprili yanıt: "Birkan Sokullu ile baş başa romantik bir yemek"
Umut Evirgen'den esprili yanıt: "Birkan Sokullu ile baş başa romantik bir yemek" Oyuncu Birkan Sokullu, işletmeci Umut Evirgen ile Bebek’te bir mekan çıkışı görüntülendi. Kendilerini görüntüleyen muhabirlerin “Umut Bey neler yapıyorsunuz?” sorusuna esprili bir yanıt verdi.
Bu kez iki ünlü erkek oyuncu pişti oldu
Bu kez iki ünlü erkek oyuncu pişti oldu Bir örnek kazak giyen yakışıklı oyuncular Akın Akınözü ve Birkan Sokullu; "Hangisine daha çok yakıştı?" anketleriyle sosyal medyayı ikiye böldü...
Birkan Sokullu: "Hayatım sosyal medyada geçmiyor"
Birkan Sokullu: "Hayatım sosyal medyada geçmiyor" Yakışıklı oyuncu Birkan Sokullu, Meriç Aral ve Efe Tunçer'in programı Teras Noir'un bu haftaki konuğu oldu.