Birkan Sokullu

Birkan Sokullu'nun sevgilisinden Leonardo di Caprio atağı
Birkan Sokullu'nun sevgilisinden Leonardo di Caprio atağı "Masumlar Apartmanı" dizisiyle ekrana gelen Birkan Sokullu, Eda Gürkaynak ile mutlu bir beraberlik yaşıyor.
Birkan Sokullu ve Eda Gürkaynak'tan aynı kazakla yeni yıl pozu
Birkan Sokullu ve Eda Gürkaynak'tan aynı kazakla yeni yıl pozu Birkan Sokullu, yakın zamanda nikah masasına oturacağı söylenen sevgilisi Eda Gürkaynak’la aşk dolu bir paylaşıma imza attı.
Berrak Tüzünataç'tan Birkan Sokullu açıklaması
Berrak Tüzünataç'tan Birkan Sokullu açıklaması Şimdilerde Ali Yörenç ile aşk yaşayan Berrak Tüzünataç, önceki gün spor yaparken Bebek'te görüntülendi.
Birkan Sokullu sevgilisiyle yürüyüşte görüntülendi
Birkan Sokullu sevgilisiyle yürüyüşte görüntülendi Birkan Sokullu ile yaklaşık 1,5 yıldır aşk yaşadığı Eda Gürkaynak'ın, yürüyüş yaparken maske takarak Corona virüs tedbirlerine uyduğu görüldü.
Berrak Tüzünataç'ın Birkan Sokullu inadı sürüyor!
Berrak Tüzünataç'ın Birkan Sokullu inadı sürüyor! Güzel oyuncu Berrak Tüzünataç, hayatlarında başkalarının olmasını umursamadan 2018’de ayrıldığı Birkan Sokullu ile çekilen fotoğrafını silmiyor.
Birkan Sokullu 1,5 yıllık ilişkisini anlattı
Birkan Sokullu 1,5 yıllık ilişkisini anlattı 1,5 yıldır Eda Gürkaynak ile aşk yaşayan Birkan Sokullu, özel hayatına dair açıklamalarda bulundu.
Eda Gürkaynak ve Birkan Sokullu'dan aşk pozu
Eda Gürkaynak ve Birkan Sokullu'dan aşk pozu Oyuncu Birkan Sokullu ile sevgilisi Eda Gürkaynak, dün dikiz aynasına yansıyan görüntülerini ölümsüzleştirdi. Mutlu çiftin pozuna sevenlerinden beğeni yağdı.