borç


İlknur Özkuş eski sevgilisi Ata Çağlayan'ın evini icra yoluyla satışa çıkardı
İlknur Özkuş eski sevgilisi Ata Çağlayan'ın evini icra yoluyla satışa çıkardı Sağlıklı beslenme danışmanı ve yaşam koçu, İlknur Özkuş, organizatör Ata Çağlayan'la bir ödül töreninde tanıştı. Özkuş, Çağlayan'ın düzenlediği törende ödül aldı. Ardından ikili arasında aşk başladı.
Vatandaş borçlandı icralar patlayabilir!
Vatandaş borçlandı icralar patlayabilir! BDDK’nın bankaların geri ödenmeyen alacaklarının yasal takibe intikal süresini 180 güne çıkaran düzenlemesi 30 Eylül’de doluyor. Kamu bankalarından kredi alan vatandaşları icra korkusu sardı.
Annesine kefil olan Dilan Çıtak'a haciz şoku!
Annesine kefil olan Dilan Çıtak'a haciz şoku! Dilan Çıtak’ın annesi için bankadan 500 bin lira kredi çekildi. Taksitler ödenmeyince Dilan Çıtak’ın başı derde girdi.
Dar gelirli geçimini kredi ile döndürdü
Dar gelirli geçimini kredi ile döndürdü Ocak 2020-Haziran 2021 dönemini kapsayan son 1.5 yılda kullandırılan bireysel kredilerin yüzde 32’si geliri asgari ücretin altında kalan 7.7 milyon dar gelirli vatandaşın borç hanesine yazıldı.
Demirören'den 1,5 milyar dolarlık borç için yapılandırma hamlesi
Demirören'den 1,5 milyar dolarlık borç için yapılandırma hamlesi Bloomberg, Doğan Medya'yı satın almak için Ziraat Bankası'ndan çektiği de dahil olmak üzere yaklaşık 1,5 milyar dolarlık kredi borcunu yeniden yapılandırmak için bankalarla görüştüğünü yazdı.
3.5 milyonu aşkın kişi borcunu ödeyemiyor
3.5 milyonu aşkın kişi borcunu ödeyemiyor Ocak-Haziran döneminde 474 bin 355 kişi tüketici kredisini, 222 bin 377 kişi de kredi kartı borcunu zamanında ödeyemediği için bankalar tarafından yasal takibe alındı.
Milli sporcu Yiğithan Hantal'a sevgilisinden telefon davası
Milli sporcu Yiğithan Hantal'a sevgilisinden telefon davası Türkiye erkek sutopu takımı millî oyuncusu Yiğit Hantal, sevgilisinden aldığı telefonun ücretini ödemediği gerekçesiyle davalık oldu. Milli sporcu, 'Sevgilim bana telefonu hediye etti. Ayrılınca parasını istedi. Ben de ona lüks hediyeler aldım' diyerek kedisini savundu.