borç


Bankalardan kredi kullanacak olanlar dikkat!
Bankalardan kredi kullanacak olanlar dikkat! Bankalardan kredi kullanan vatandaşlara bir dizi yeni müjde açıklandı.
Metin Özülkü: "Hey Corç tüm borçlarımı kapattı"
Metin Özülkü: "Hey Corç tüm borçlarımı kapattı" Ünlü müzik adamı Metin Özülkü, bir döneme damgasını Hakan Peker'in seslendirdiği 'Hey Corç' parçasının hikayesini anlattı.
DEVA PARTİSİNİN EĞİTİM POLİTİKALARI BAŞKANI ZEYNEP DERELİ BORÇ BATAGINDA!
DEVA PARTİSİNİN EĞİTİM POLİTİKALARI BAŞKANI ZEYNEP DERELİ BORÇ BATAGINDA! İlk yerleşkesini İstanbul Samandıra’da açan, Teknoloji ve İnsan Koleji Tink’in sahibi Zeynep Dereli, geçtiğimiz günlerde beklenmedik bir duyuruyla öğrencilerin başka bir koleje nakledildiğini açıklamıştı.
Hadise'nin nişanlısı Mehmet Dinçerler'e icra şoku!
Hadise'nin nişanlısı Mehmet Dinçerler'e icra şoku! Hadise'nin evlilik aşamasında olduğu iş insanı Mehmet Dinçerler sıkıntılı günler yaşıyor.
Borçlarını kapattığını söyleyen Serdar Ortaç çok mutlu
Borçlarını kapattığını söyleyen Serdar Ortaç çok mutlu Serdar Ortaç, 2022’ye güzel başladı... “Borçlarımı ödedim, pamuk gibiyim” diyen sanatçı sahneden eski eşi Chloe’ye sitem etmeyi de unutmadı: "Annem sarışından hayır gelmez demişti. Dinlemedim!"
Borçlarını ödeyemeyen genç esnaf yaşamına son verdi
Borçlarını ödeyemeyen genç esnaf yaşamına son verdi Eskişehir'de baba mesleği kahvecilik yapan ve salgın döneminde işleri bozulan 28 yaşındaki Özgür Pehlivan, yaşamına son verdi.
Serdar Ortaç İstanbul'a gelen Chloe ile görüştü mü?
Serdar Ortaç İstanbul'a gelen Chloe ile görüştü mü? Eski eşi Chloe Loughnan'a 700 bin lira nafaka borcunu ödemediği için evine haciz gelen Serdar Ortaç, 'Borçları silindi' iddialarına cevap verdi: "Chloe'yle diyaloğumuz yok. Böyle uyumaktan da sıkıldım. Eşek gibi çalışıyorum, borcumu bitirmek üzereyim."