borç


Faiz borçları ve cezalar siliniyor
Faiz borçları ve cezalar siliniyor Çalışanlara elektrik ve doğalgaz desteğine vergi muafiyeti, öğrenim ve katkı kredisinin faizsiz geri ödenmesini de içeren “torba kanun” teklifi, TBMM Başkanlığına sunuldu.
Hadise takıları borca saydı
Hadise takıları borca saydı Geçtiğimiz haftalarda Mehmet Dinçerler ile boşanmak için dilekçe veren Hadise ve Mehmet Dinçerler, dün Beykoz Adliyesi’nde yollarını ayırdı.
Kamu kurumları SGK’ya milyarlık borç taktı!
Kamu kurumları SGK’ya milyarlık borç taktı! SGK'nın yıllardır bakanlıklardan, belediyelerden ve özel hastanelerden tahsil edemediği alacaklarının milyarlarca lirayı bulduğu ortaya çıktı. Sayıştay, milyarlık borçların tahsili için yasal düzenlemeye ihtiyaç duyulduğuna dikkat çekti.
Farkında olmadan 3 milyon liralık senet imzaladı!
Farkında olmadan 3 milyon liralık senet imzaladı! Emekli muhasebeci Sevil Özer’e kumpas kuran sahte kargocu, imzalattığı kâğıdın altına 3 milyon liralık senet koydu.
Pınar Eliçe'den Ajda Pekkan'a hodri meydan: "Belgelerinizle ispatlayın!"
Pınar Eliçe'den Ajda Pekkan'a hodri meydan: "Belgelerinizle ispatlayın!" Beyaz TV’de ekrana gelen “Beyaz Magazin” programında dile getirilen iddiaya göre; Ajda Pekkan evini yaptırdığı müteahhite parasını ödemedi.
Ajda Pekkan'a haciz şoku
Ajda Pekkan'a haciz şoku Sanatçı Ajda Pekkan'ın evini yaptırdığı müteahhite parasını ödemediği iddia edildi.
Sağlık hizmet borçlarında yeni düzenleme
Sağlık hizmet borçlarında yeni düzenleme Sağlık sigortasından yararlanamayanlara sunulan sağlık hizmet borçlarının 10 bin TL'nin altında olanlarının terkin, bu tutarın üstünde olanlarının ise yüzde 50'sinin ödenmesi şartıyla terkin edilmesine ilişkin yasa yayımlandı.