borç


'Mustafa Sandal'a Göcek yasağı getirildi' iddiası! Aylardır eski eşi Emina Jahovic'e olan 26 aylık nafakasını ödemediği iddiasıyla gündemde olan Mustafa Sandal, 'ekonomik krizde' olduğunu bahane etmişti.
34.5 milyon kişinin 899 milyar lira borcu var Yüksek faizlere rağmen kredi talebi sürüyor. Yılın ilk üç ayında 500 bin kişi daha bankalara borçlandı. 34.5 milyon kişi 899 milyar liralık kredi borcu ile baş başa kaldı.
Kibariye'nin villasını polisler boşalttı! Kibariye'nin, Bodrum Gündoğan'daki havuzlu villasını pandemi ve biriken borçları yüzünden satışa çıkarmak zorunda kaldığı iddia edildi.
"AKP’li belediye borcu olan vatandaşları icraya verdi" iddiası! CHP Gümüşhane İl Başkanı Bedri Ağaç, AKP'li belediyenin su borcu olan vatandaşları, alacaklarını tahsil etmek için icraya verdiğini iddia etti.
Sosyetik dişçi Emek Külür'e icra şoku! Bir dönem iş adamı Sadettin Saran'la yaptığı evlilikle adını duyuran sosyetinin ünlü diş hekimi Emek Külür, hem aşk hayatında hem de iş hayatında mutsuz günler yaşıyor.
AKP’li Üsküdar Belediyesi 21 milyon 800 bin liralık borcunu sildirdi! AKP’li Üsküdar Belediyesi, SGK’ya olan yaklaşık 21 milyon 800 bin liralık borcunu, İstanbul’un çeşitli noktalarında bulunan arazilerini kuruma devrederek sildirdi.
Başvuru, beyanname ve ödemeler için son 3 gün Milyonlarca vatandaş, işletme ve esnaf için kritik haftaya girildi. Yapılandırma kapsamında Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) prim borçlarının peşin ve ilk taksit ödemeleri sona eriyor.