Bulgaristan


19 Avrupa ülkesinden 27 ekip seferber edildi
19 Avrupa ülkesinden 27 ekip seferber edildi Avrupa Kriz Yönetimi Komiseri Janez Lenarcic şimdiye kadar 19 Avrupa ülkesinden 27 arama-kurtarma ve sağlık ekibinin depremden sonra Türkiye’ye yardım etmek için seferber edildiğini duyurdu.
Avrupa enerji krizine karşı yeni önlemler alıyor
Avrupa enerji krizine karşı yeni önlemler alıyor Avrupa ülkeleri, artan doğalgaz ve elektrik fiyatlarına karşı, belirli zamanlarda ışıkları kapatma, ısıları düşürme gibi çeşitli tasarruf önlemleri ile birlikte enerji fiyatlarını sınırlama, vergi indirimi ve yoksullara ödeme yapma gibi tedbirler uyguluyor.
Avrupa'da enflasyonda yeni rekor!
Avrupa'da enflasyonda yeni rekor! Enerji krizinin etkili olduğu Euro bölgesinde yıllık üretici enflasyonu temmuzda yüzde 37,9 ile rekor tazeledi.
TSKB hisselerinde büyük vurgun!
TSKB hisselerinde büyük vurgun! İsmi bir dönemler sık sık manipülasyonlarla anılan bir süre ortadan kaybolan Mehmet Akdere yeniden ortaya çıktı.
Gülben Ergen'e Bulgaristan'da sevgi seli
Gülben Ergen'e Bulgaristan'da sevgi seli Ünlü sanatçı Gülben Ergen, önceki akşam Bulgaristan Mestanlı‘da 13. Dünya Mestanlılar Günü buluşmasında sahneye çıktı...
İNTERNET FENOMENİ TANITICI VİDEOLAR ÇEKMEK İÇİN TÜRKİYE'YE GELDİ
İNTERNET FENOMENİ TANITICI VİDEOLAR ÇEKMEK İÇİN TÜRKİYE'YE GELDİ Bulgaristan, Shumen Güzeli seçilen internet fenomeni 26 Yaşındaki Yağmur Ferdinova, Türkiye'nin tanıtımına katkı sağlamak ve bir çok tarihi şehirden çeşitli tanıtıcı videolar çekmek için Türkiye'ye geldi.
Mecnur Çolak koronaya yenildi
Mecnur Çolak koronaya yenildi Borsa camiası cuma günü gelen bir haberle çalkalandı. Türkiye tarihinin en çok manipülasyon cezası alan Fenerbahçeli eski futbolcu Mecnur Çolak, manipülasyon nedeniyle kesinleşen hapis cezalarının ardından gittiği Bulgaristan'da Corona virüse yakalanarak vefat etti.