çadır


Haluk Levent'ten canlı yayında çarpıcı açıklamalar: "Kızılay'dan gıda da aldık"
Haluk Levent'ten canlı yayında çarpıcı açıklamalar: "Kızılay'dan gıda da aldık" Haluk Levent, bu sabah Fox TV’de katıldığı canlı yayında başında olduğu Ahbap’ın bölgeye götürdüğü yardımlar ve Kızılay’dan alınan çadırlarla ilgili detayları paylaştı.
Bergüzar Korel günlerdir aynı mesajı paylaşıyor! 'Sesimi duyun' dedi
Bergüzar Korel günlerdir aynı mesajı paylaşıyor! 'Sesimi duyun' dedi Kahramanmaraş merkezli 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki deprem sonrası Bergüzar Korel hem çocuklar hem de afetzedeler için harekete geçti.
Gaziantep'te askerler sıcak çorba dağıttı
Gaziantep'te askerler sıcak çorba dağıttı Gaziantep'te en çok binanın yıkıldığı İslahiye ilçesinde 3 bin 500 çadırın yer aldığı çadır kent kuruldu. Depremzedeler çadırlara yerleşirken, 5'inci Zırhlı Tugay Komutanlığı'ndan askerler sıcak çorba dağıtıyor.
Malatya'da depremzedeler toplanma merkezi ve çadırlarda barınıyor
Malatya'da depremzedeler toplanma merkezi ve çadırlarda barınıyor Kahramanmaraş merkezli 10 ili etkileyen depremde Malatya'da bulunan depremzedeler, valilik ve belediyenin belirlediği toplanma merkezleri ile çadırlarda barındırılıyor. Çadırlarda kalanlar dışarda ateş yakarak ısınmaya çalışıyor.
Kızılay deprem bölgesinde çadırlar kurdu
Kızılay deprem bölgesinde çadırlar kurdu Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçelerinde art arda meydana gelen ve 10 ili etkileyen büyük depremin ardından Kızılay’ın bölgeye sevk ettiği çadırlar, kurulmaya başlandı.