Çağan Atakan Arslan


Avatar Atakan ve ailesi lüks villanın keyfini sürüyor
Avatar Atakan ve ailesi lüks villanın keyfini sürüyor 'Avatar' lakabıyla tanınan Çağan Atakan Arslan ve eşi Serap Korkmaz Arslan, Çeşme tatiline devam ediyor. Atakan Arslan, Çeşme'de satın aldığı villayı eşine emanet etti.
Avatar Atakan'dan önce deniz sonra paylaşım
Avatar Atakan'dan önce deniz sonra paylaşım Birkaç gündür Çeşme Ayayorgi'de bulunan bir plajda denize giren Çağan Atakan Arslan ve ailesi, gün boyu sosyal medya paylaşımları yapmayı da ihmal etmiyor.
Serkay Tütüncü'den konuşulacak tokat açıklaması
Serkay Tütüncü'den konuşulacak tokat açıklaması 'Masumiyet' dizisinde rol alan Serkay Tütüncü, dizide annesi rolünü oynayan Hülya Avşar'ın Ertuğrul Postoğlu'na attığı tokatla ilgili esprili bir açıklamada bulundu.
Çağan Atakan Arslan soluğu Bodrum’da aldı
Çağan Atakan Arslan soluğu Bodrum’da aldı Ailesiyle birlikte tatilde görüntülenen sporcu “Geçtiğimiz hafta taburcu oldum. Şimdi iyiyim ama bu işi hafife almamak gerekir. Herkesin çok dikkatli olması gerek” ifadelerini kullandı.
Corona virüsü yenen Avatar Atakan soluğu Bodrum'da aldı
Corona virüsü yenen Avatar Atakan soluğu Bodrum'da aldı 'Avatar Atakan' olarak tanınan kick boks şampiyonu Çağan Atakan Arslan bir süre önce ailesi ile birlikte Corona virüse yakalanmıştı.
Avatar Atakan'ın hızlı alışverişi
Avatar Atakan'ın hızlı alışverişi ‘Avatar’ lakaplı milli sporcu Atakan Arslan, önceki gün eşi Serap Korkmaz ile Zorlu Center’da görüntülendi.
Ünlü isimlerden yasak öncesi son yemek
Ünlü isimlerden yasak öncesi son yemek Ünlü isimler tedbir amaçlı kapanmadan hemen önce restoranlara koştu.