Çağdaş Onur Öztürk


Özge Gürel ve Kaan Yıldırım okuma provasında buluştu
Özge Gürel ve Kaan Yıldırım okuma provasında buluştu Show Tv'nin yeni projesi, yapımını CNP FİLM’in, yapımcılığını Mehmet Canpolat’ın üstlendiği "Sipahi" dizisinin okuma provaları yapıldı.
Kaan Yıldırım cephesinden konuşulacak haber
Kaan Yıldırım cephesinden konuşulacak haber Pınar Deniz ile aşkıyla gündemde olan Kaan Yıldırım; yeni projesiyle ekrana dönmeye hazırlanıyor...
Çağdaş Onur Öztürk'ün yeni projesi belli oldu
Çağdaş Onur Öztürk'ün yeni projesi belli oldu "Sipahi" dizisi güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici senaryosuyla seyirciyi ekran başına toplayacak.
Deniz Işın'dan konuşulacak haber
Deniz Işın'dan konuşulacak haber "Masumiyet" ve "Leyla ile Mecnun" dizilerinde çok sevilen oyuncu Deniz Işın'ın yeni projesi belli oldu.
'Bir Zamanlar Gelecek: 2121' farklı senaryosuyla şaşırtacak
'Bir Zamanlar Gelecek: 2121' farklı senaryosuyla şaşırtacak Selen Öztürk ile Çağdaş Onur Öztürk'ün başrollerinde yer aldığı, Serpil Altın'ın ilk uzun metrajlı filmi "Bir Zamanlar Gelecek: 2121", yönetmenin bunca yaşanan ya da yaşanması muhtemel felaketlerin ardından "100 yıl sonra dünya nasıl bir yer olurdu?" sorusuna yanıt arıyor.
Pelin Karahan ve Çağdaş Onur Öztürk tiyatro sahnesinde
Pelin Karahan ve Çağdaş Onur Öztürk tiyatro sahnesinde Türkiye'nin en başarılı yazar ve yönetmenlerinden Selçuk Aydemir, kariyerinde bir ilke atıyor. Bugüne kadar gişe rekoru kıran "Düğün Dernek", "Çalgı Çengi" gibi birbirinden başarılı işe imza atan Aydemir, bu kez bir tiyatro oyununa hazırlanıyor.
Murat Ünalmış bilinmeyen bir özelliğini sergiledi
Murat Ünalmış bilinmeyen bir özelliğini sergiledi Menajer Abdullah Bulut, 37. yaş gününü kutlamak için önceki akşam Ortaköy'deki bir mekanda oyuncu ve sanatçı arkadaşlarıyla bir araya geldi. Geceye adeta ünlü isimler akın etti.