Camdaki Kız


Burcu Biricik'in bin liralık şezlong keyfi "Camdaki Kız" dizisinde canlandırdığı 'Nalan' rolüyle izleyicilerde büyük gerilim rüzgarı estiren Burcu Biricik, tatil için hiç bir masraftan kaçınmadı.
Hande Ataizi 37 derecede 1,5 saat antrenman yaptı Kanal D’deki "Camdaki Kız"ın 'Cana'sı Hande Ataizi sezon finalinden sonra oğlu Leon Aslan ve sevgilisi Dinç Aydoğdu ile soluğu Bodrum’da almıştı.
'O rolü' Cihangir Ceyhan mı canlandıracak? Ekrana veda eden "Alev Alev" dizisiyle kariyerindeki yükselişini sürdüren Cihangir Ceyhan'ın ismi sevilen diziyle anıldı.
Burcu Biricik 'Camdaki Kız'ın stresini doğada atıyor 'Camdaki Kız' dizisi sezon finali yapan Burcu Biricik, kendisini doğanın kollarına attı.
Psikiyatri Uzmanı Dr. Gülseren Budayıcıoğlu cephesinden flaş haber Psikiyatri Uzmanı Doktor Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitaplarından uyarlanarak yapılan diziler geçen sezona damgasını vurmuştu.
'Camdaki Kız' dizisine yeni bir erkek oyuncu aranıyor Başrollerini Feyyaz Şerifoğlu ve Burcu Biricik'in rol aldığı "Camdaki Kız" dizisine yeni bir erkek oyuncu aranıyor!
Hande Ataizi ve sevgilisinin aklı tatilde Uzun bir süredir evlenmeyi planlayan Hande Ataizi ve Dinç Aydoğdu, bir türlü evlenemedi.