Camdaki Kız


Nur Sürer ölüm ilanlarını görünce şoke oldu!
Nur Sürer ölüm ilanlarını görünce şoke oldu! "Camdaki Kız" dizisinde usta oyuncu Nur Sürer'in canlandırdığı karakter 'Feride' hayatını kaybetti. Dizi karakteri için bazı gazetelerde ölüm ilanı yayımlandı.
Camdaki Kız dizisinde çok konuşulacak gelişme
Camdaki Kız dizisinde çok konuşulacak gelişme "Camdaki Kız" dizisi üçüncü sezonunda da büyük ilgi görüyor.
Camdaki Kız'ın Feride'si için gazetelerde vefat ilanı çıktı!
Camdaki Kız'ın Feride'si için gazetelerde vefat ilanı çıktı! "Camdaki Kız" dizisinde usta oyuncu Nur Sürer'in canlandırdığı karakter 'Feride' hayatını kaybetti. Dizi karakteri için bugün bazı gazetelerde vefat ilanı yayımlandı.
Camdaki Kız dizisinde sürpriz gelişme
Camdaki Kız dizisinde sürpriz gelişme "Camdaki Kız" dizisinde 'Nalan'ın gerçek babası 'Metin'e hayat verecek oyuncu belli oldu.
"Camdaki Kız" dizisinde Cana'ya ne oldu?
"Camdaki Kız" dizisinde Cana'ya ne oldu? Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan "Camdaki Kız"da bu hafta Cana'nın akıbeti merak ediliyor.
Kulislere bomba gibi düşen Nur Sürer-Nejat İşler iddiası!
Kulislere bomba gibi düşen Nur Sürer-Nejat İşler iddiası! Magazin dünyası kulislere bomba gibi düşen Nur Sürer-Nejat İşler iddiasını konuşuyor...
'Camdaki Kız' dizisinin kadrosundan ayrılan ayrılana!
'Camdaki Kız' dizisinin kadrosundan ayrılan ayrılana! Kanal D'de ekrana gelen "Camdaki Kız" dizisinin kadrosunda ayrılık rüzgarı yaşanıyor... Hande Ataizi ve Laçin Ceylan'ın ardından ünlü erkek oyuncu da kadroya veda edecek...