Ünlü oyuncular 8 Mart'ta podyuma çıkacak

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde Toplum Gönüllüleri yararına ünlü oyuncu Aydan Taş’ın 3. Kez düzenlediği organizasyonun onur konuğu Nur Sürer olacak.

Ünlü oyuncular 8 Mart'ta podyuma çıkacak

Birsen Altuntaş'ın haberine göre Nur Sürer çok özel bir etkinlikte görev alacak. Aydan Taş’ın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde 3. Kez düzenlediği gece bu yıl depremzede üniversite öğrencisi Geleceğin Güçlü Kadınları’na destek olmayı hedefliyor.

Son olarak “Aile” dizisinde seyirci karşısına çıkacak olan değerli oyuncu Nur Sürer Maslak TİM’de düzenlenen gecede düzenlenen defilede podyuma çıkacak.


Ünlü oyuncular 8 Mart'ta podyuma çıkacak


Taş, Nur Sürer’e “Gecenin Onur Konuğu, Nur Sürer… Ne diyebilirim ki? Size olan hayranlığım, sevgim sizin ile paylaştığım bu süreçte bana daha da güç verdi ve ilham oldu. Bu dünyanın başına gelmiş çok güzel ve çok özel bir kadınsınız. Geleceğin Güçlü Kadınları için ‘Elimden ne gelirse seve seve yaparım’ diyen iyi niyetiniz ve desteğiniz için çok teşekkür ederim. Siz iyi ki varsınız, sizi çok seviyorum Nur Ablam” sözleriyle teşekkür etti.


Ünlü oyuncular 8 Mart'ta podyuma çıkacak - Resim : 2


Çağla Şıkel’in sunacağı, Derya Uluğ’un sahne alacağı gecenin bir başka değerli konuğu ise başarılı komedyen Tolga Çevik…Ünlü oyuncular 8 Mart'ta podyuma çıkacak - Resim : 3Gecede podyuma çıkacak diğer ünlü kadınlar, Aslı İnandık, Aslıhan Malbora, Begüm Birgören, Bestemsu Özdemir, Burcu Biricik, Cansu Tosun, Cemre Baysel, Deniz Baysal, Deniz Işın, Dilara Aksüyek, Ecem Özkaya, Esra Dermancıoğlu, Esra Ruşan, Evrim Alasya, Hazal Türesan, İrem Helvacıoğlu, Melisa Şenolsun, Melis İşiten, Merve Oflaz, Müjde Uzman, Nilsu Berfin Aktaş, Özgü Kaya, Pelin Karahan, Şebnem Hassanisoughi ve Yüsra Geyik… Ünlü oyuncular 8 Mart'ta podyuma çıkacak - Resim : 4


Defilede böylece Nur Sürer “Camdaki Kız” dizisinde kızını canlandıran ve şu günlerde bebek bekleyen Burcu Biricik’le aynı defilede buluşmuş olacak.