Merve Oflaz


Allan Hakko ile aşkı aniden biten Merve Oflaz'dan olay sözler
Allan Hakko ile aşkı aniden biten Merve Oflaz'dan olay sözler Merve Oflaz ile Allan Hakko'nun sosyal medyadaki bir fotoğraf paylaşımı nedeniyle aşktan sonra dostluklarını da bitirdiği söylenmişti.
Merve Oflaz Allan Hakko'nun yokluğuna böyle alışıyor
Merve Oflaz Allan Hakko'nun yokluğuna böyle alışıyor Survivor’ın tek kadın şampiyonu, oyuncu Merve Oflaz, 2 yıldır iş insanı Allan Hakko ile aşk yaşıyordu.
Merve Oflaz'ı küplere bindiren Allan Hakko paylaşımı!
Merve Oflaz'ı küplere bindiren Allan Hakko paylaşımı! Merve Oflaz ile Allan Hakko, sosyal medyadaki bir fotoğraf paylaşımı nedeniyle aşktan sonra dostluklarını da bitirdi.
Merve Oflaz ve Allan Hakko fotoğrafları sildi!
Merve Oflaz ve Allan Hakko fotoğrafları sildi! Katıldığı "Survivor" yarışmasıyla tanınan Merve Oflaz, uzun bir süredir sosyetenin gözde bekarı Allan Hakko ile aşk yaşıyordu.
Merve Oflaz: "Allan ile çok mutluyuz"
Merve Oflaz: "Allan ile çok mutluyuz" Oyuncu Merve Oflaz, önceki gün Etiler'deki bir alışveriş merkezinde görüntülendi.
Uzun süredir görüntülenmeyen Ali Aksöz hakkında gerçek ortaya çıktı!
Uzun süredir görüntülenmeyen Ali Aksöz hakkında gerçek ortaya çıktı! "Medcezir" dizisinde Çağatay Ulusoy'un ağabeyini canlandıran Ali Aksöz; uzun bir süredir ortalarda görünmüyordu.
Merve Oflaz'dan müjdeli haber
Merve Oflaz'dan müjdeli haber Uzun süredir Allah Hakko ile gözlerden uzak bir beraberlik sürdüren Merve Oflaz cephesinden müjdeli bir haber geldi.